Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
@mill ano, to sme takto osetrovali na strednej...a najlepsia bola dobre mentolovo stipajuca :-) ale, ked som skusila propolis, tak mi to fungovalo uplne super...a bude fungovat aj teraz...si to natieram...do svadby to, peven verim, zmizne... dakujem inak za radu...si zlata... @danka jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D to sa uvidime?
Odpovedať
Profilova fotka
lom, no ak prides, tak sa uvidime ;-) ... ja to totiz do toho kostola mozem prejst aj pesky, takze nie je mozne, aby som chybala...... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to si ani ja nesmiem nechat ujst.. Lom, vidis, ten Propolis tiez poznam a je asi estetickejsi ako pasta:-D
Odpovedať
Profilova fotka
A Dani, Majo to hadam nejako pochopi..neboj
Odpovedať
Profilova fotka
uz sa nemozem dockat vidiet mirku ako nevestu nazivo x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nist, babeny, idem kuk co bude k obedu, zatial paaa
Odpovedať
dani, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 8-) 8-) 8-) 8-) mill, drzim palceky...
Odpovedať
dani, aj ja sa tesim, ze ta konecne uvidim....aj ked v tom zhone neviem ci si vobec niekoho vsimnem :-D :-D :-D :-D :-D a majo o tom este nevie????????????????? =-) =-) =-) =-) :-.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, ja uz som v tabulecke..... x-) x-) x-) no a nie, majo o tom este nevie.... :-x ... leti tiez, ale este to nevie.... to bolo take moje spontanne rozhodnutie, ked som tam videla znovu tu cenu 38... :-N :-D
Odpovedať
tak to potom daj vediet jeho reakciu... :-N alebo zavolam a budem pocuvat ako mu to oznamis... :-D :-D :-D :-D :-D ale aby o tom nevedel samoze :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D ze by to bolo nieco, ako skryta kamera??? ... teda skryty telefon??? :-N
Odpovedať
jasneeeeeeeeeeeeeeeeee :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Baby, vy ste ale expertky! :-D:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Uz mam inac po obstreku, bolo to v poho vcelku, takze Dani, mala si pravdu, my baby znesieme.;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mill, no vidis x-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, ako sme ti tam vsetci pekne to tej bublinky vosli... :-N ... uz ale tusim fiac fukacov prijat nemozes, co??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A ozaj, na ten 'balkon' sa vsetky zmestime???? =-) v tom kostole som totiz este v zivote nebola... :-N
Odpovedať
mill, vidis....si heeeeeerecka :-) dani, neboj, toto je hlavna zostava a rada pridam dalsich...ved je tam este dolu jedna bublinka x-) x-) x-) a dobrych ludi sa vsade vojde 8-)
Odpovedať
=-) =-) =-) :-.
Odpovedať
breeeeee raaaaaaaaaaaaaaaaaaano SLOVENSKO!!!!! x-) tu ste bud vsetky abo si zas kecam sama :-D :-D
Odpovedať
sme boli vcera na vylete a dnes frcime zase..tak tu nebudem...a potom mam vela prace vecer..tak tu zase nebudm... zelam vam krasnu nedelu... :-D
Odpovedať
jeeeeeeeeee, vy sa maaaaaaaaaaate....tak si to krasne uzite 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
To tu cely vikend nikto nebol??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
halooooooooooooooooooooooooooo, kde ste kto?????????????????? =-)
Odpovedať
veru nieeeeeeeeeee, jedine, ze by som si zas sama pisala..ved vid vyssie :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak kukam.... :-. miri, ako sa inak mavas???
Odpovedať
a tak...nanic...vcera mi bolo hrozne zle....zachod moj kamos a ... no coment ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
a si si ista, ze nie si tehulka??? :-N
Odpovedať
ja uz neviem....:( napisem ti IP :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ok, dufam, ze to nie je nic vazne... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?