Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, mam si objednat bez cire, alebo uz priamo dioptricke? hm?
Odpovedať
Profilova fotka
???????????
Odpovedať
Profilova fotka
sorry, majo mi zacal robit zle...
Odpovedať
Profilova fotka
Majko, nerob Danke zle!! Dakujem ;-) Potrebujem dioptricke
Odpovedať
no super!!!!! tak ste ma tu vsetky pekne odignorovali tak idem spat :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ALe nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odpovedať
Profilova fotka
ery, nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odpovedať
Profilova fotka
ake dioptrie mas? skusim sa ta o tom nieco docitat.
Odpovedať
Profilova fotka
NA lave - 1, na prave som poloslepa tak to mam komplikovane, to ti ani pisat nebudem, to nech je radsej cire..
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, idem do duchien...dobru nocku... PS: Zajtra na maily to dotiahneme..dikes
Odpovedať
Profilova fotka
ywett, ono je to komplikovanejsie, pockaj vysvetlim
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz si asi sla, nevadi... na tej stranke totiz pisu, ze najskor sa kupi len ram a vyberies si v akej kvalite chces skla - proti poskrabaniu, s UV filtrom a tak. To ti poslu na vyskusanie. Ram potom treba poslat aj s receptom s predpisanymi dioptriami naspat, aby ti nam tie skla v laboratoriu nasadili. Zajtra im poslem emal, ci sa da hned kupit ram bez toho, aby sa to posielalo naspat. Dak dobru nocku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
som tuuuuuuuuuuuuuu..
Odpovedať
haloooooooooooooo......nieeeeeeeeeeeeeeeee
Odpovedať
=-) =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
|-| :-S :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
no hezky...akoby udrelo bleskom a vsetky ste zmizli :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
takze cice moje... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
a pre uplnost http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, babenky, straasne zle tu spavam, tak to vzdy uz po osmej vecer zalomim:-( Ale ste toho popisaliii, vyse pol hodiny vas citam.. Vidim, ze tema bola okulare:-D yvettka isto v nich budes kocena;-) a mas IP Dany krasnu bizu si si vybrala a mas IP;-) Dann, dnes sa u Jakesky drzkajte, ja robim o c posch vyssie;-) Ery, este 6 dniii, pomooc Lom, nevesta nie je vsetko, ty budes mat so sebou aj nadhernu malu nevesticku, tak ziadne schovavanie! Miruska moja, si ma napisala do bubliniek, no duuufam, ze budem moct, lebo tam ma dost clenov rodiny sviatky, ale vsetko budem robit pre to, aby som ta nesklamala;-) a tiez mas IP TAK KRAAASNY DNIK VSETKYYYM!!!
Odpovedať
ahojte... @mill v pondelok idem na skusku siat...sa tesiiiim..a draheho beriem so sebou... @miri peken tabulecky... @ywett a danka pekne skulky...zaujimave...to sa mi paci... @danka a pekny set okolo krku... musim pracovat...vcera som prisla neskoro z rady skoly a potom som zaspala na gauci...a musim makat...tak dnes sem ani tak casto nenakuknem... inak, zas mam oci v prdeloviciach... :-S ]-( :-| uz nevieeeem...pomooooc.. :-o :-o :-o krasny den vam zelam...vecer mame navstevu, cez vikend sijem stuplikovi klobuk na svadbu, sa tesim, ked ho dokoncim a odfotim a ukazem vam ho..juch :-D ..takze sa vidime az neviem kedy... papa
Odpovedať
Profilova fotka
lom , diki za pochvalu... x-) ... uz som to zaplatila, len ci mi to pride... :-N ywett, zrovna som odoslala email do tej spolocnosti so skulkami, ze ci sa daju hned kupit s obycajnymi sklami bez, toho, aby sa vracali naspat do laboratoria... Ozvem sa hned, ako napisu. ;-) mill, neboj, uz to vydrz ;-) ved vsetky sme tam s tebou 8-) miri, tabulecky su podarene x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dani, teraz skoncila vizita a idu mi poobede robit obstrek, taka sa som z toho dokakana jak male decko, pomooc! Lom, tesime sa, uz teraz slincem po tvojich photos:-D:-D
Odpovedať
Profilova fotka
mill, neboj, to zvladnes ;-) ;-) ;-) ... si predsa baba, nie nejaky ufnukany chlap... :-D :-D :-D ... baby toho znesu viac ;-)
Odpovedať
**mill, no dufam, ze prides...ved sa zvezies s Olnikou ;-) **lom, vdaka x-)
Odpovedať
babyyyy, mam pod nosom herpeeees :-o :-o :-o :-o :-o :-o ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( :-( :-( :-( :-( :-( ]-( ]-( ]-( ]-( fnuk fnuk fnuk... mam z toho takuto naladu 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( @mill drzkaj sa...to zvladnes...baby naozaj zvladnu viac... ;-) myslim na teba... :-) ak mam byt na foteckach ja, tak to potom nebudem fotit ja...bude fotit niekto iny...ale uz teraz si skusame pozy...a stuplik beha s hrackarskym fotoaparatom a cvaka ma..takze trenujem... na atelierovych fotos by mal byt aj stuplik...tak potom, ked sa dolatafarim (asi az na bublinkovanie), tak urcite prinesiem...no..to aby som si zacala chystat kufor na kolieckach, lebo sak, ako to inak zvladnem odniest? :-D :-D :-D :-D :-D fakt idem..len som sa chcela postazovat na ten herpes... :-( :-| ;-( :-S :-o ]-( :-N =-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lom, neviem ci to je uz stredoveka rada, ale moja babka si na to na noc davala pastu.. A dakujeeem, ked ste so mnou, vsetko pojde lahsie;-) len ja som taka stresovacka:-( ale znesem..
Odpovedať
Profilova fotka
miriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.......................... pis ma do tabulecky na bublinkovanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam letenky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) Oni ich totiz zas zlacneli na 38 libier :-. ja som vam hovorila, ze si s tym robia, co chcu... :-N :-N :-N .... ale dobre im takkk :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dani, gratulujeme! Tesime sa s tebou!
Odpovedať
Profilova fotka
mill, som rada... x-) .. letime sice vo stvrtok vecer a naspat v sobotu vecer, ale nechceme si minat moc dovolenky a za tie peniaze??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-o no a piatok je pracovny den, tak hadam vybavime este vela veciii..... joj ale sa tesikujem... len co mi povie majo? ... :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?