Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ano...stoja 220 dol. a teraz nasla Danka lacnejsie, tak to pozerame, len neviem, ktore cislo plati
Odpovedať
Profilova fotka
ywett, to je tusim iba ram... idem kuknut na to este raz. :-p
Odpovedať
no ved keby nieco povedz, donaska to isti x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano, je to len ram, lebo je aj tu http://www.mrframe.com/special_offers...
Odpovedať
Profilova fotka
No to by nevadilo, davaju k tomu aj tie skla, lebo podla toho ti vyrobia dioptricke, vzdy musia mat vzor skiel. Keby to bolo tolko, tak hned beriem. Vcera som si kupila cocky, len nemozem ich nosit nonstop kazdy den..
Odpovedať
Profilova fotka
A ako sa to da objednat?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby je nemam slov, vy ste poklad!!!! Tu stoja 7,000 + 3000 Skla
Odpovedať
no ak chces, tak ti to s dankou nejak objedname...ona mi to pomoze objednat a ja prinesiem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu si pod inym cislo ale Detail: Roberto Cavalli 'Calliope 207 731' Miriuska keby sa to fakt dalo objednat, tak bych bola fakt vdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacna mooooooc
Odpovedať
tak daj vediet, jo? ved vies, ze pre teba vsetko :-)
Odpovedať
to faaaaaaaaaaaaakt,??? tak si vyber uplne presne ktore a posli link...a dalej uz nieje problem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja ich beriem za tu cenu urcite a to k tomu urcite daju aj tie skla cire, nie? To sa vzdy dava... co ti mam dat este vediet? MOzem poslat prasule na ucet
Odpovedať
Článok sa načítava...
jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, tak teraz si ma pobavila :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tieto cierne: http://www.mrframe.com/special_offers...
Odpovedať
Profilova fotka
tak ywett, mam hladat dalej, alebo si najdes z toho, co som tu vystavila? 8-)
Odpovedať
moje, ja musim ist...tak si ywett vyber ake a co a ako..a napis mi mail s linkom...abo ma pockaj tak 20-30 min...
Odpovedať
dani, si macherka 8-) 8-) 8-) ywett, este o tom podebatime...papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zatial x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Danuska veeeeeeeeeeelka vdaka, klobuk doleee..este dobre, ze som ich tu nekupila, zajra sme ich mali s mangelom pozriet...lebo ja som si ich len sama skusala... Miriamka, link som poslala..ale zajtra o tom podebatime cez mailik, ok? Babenky, mooc VAM dakujem, ani neviete, aku radost ste mi spravili... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ywett, tam si treba kliknut na to zlte policko vlavo +Add lenses a potom vlavo hore vyberas hrubku skla. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahaa.....tak idem juknut
Odpovedať
tak som este tu.... zajtra podebatime urcite..... dani, kolko tu este budes?
Odpovedať
ywett, ja sa tesim s tebou x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ywett, nie je za co, vyberaj teda s tymi sklami a daj vediet. Inak, ja asi letim domov skor ako mirka, takze mozes ich mat uz 17. aprila. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
...ale vsak ja neviem hrubku skla...a keby objednam len ram a tu dam skla vyrobit? Ci co odporucas?
Odpovedať
Profilova fotka
miri, asi uz pojdem hajat, lebo zajtra zase do prace... :-S este pockam na ywett. :-p
Odpovedať
tak sa dohodnite.....zatim pa a krasny piatok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jej, super...tak si ich darujem na narodeninky..ale ja neviem, ake skla, co mam vybrat :-( :-|
Odpovedať
a ty ides dani dom v aprili a potom asi aj v maji?? inaaaaaaaaaaa heeeeeeeeeeerecka 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takto... potrebujes dioptricke?. Daju sa totizlkh,l'hklkf;lpl
Odpovedať
Profilova fotka
gfhklpjkho;kgj';blxd'bgl;fh;klhklgn'ose'd41mkl;jloptor
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?