Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a uz viem presne DORIDE 208 - color '731'
Odpovedať
a mam ti ich aj tu v obchodoch kuk? ;-)
Odpovedať
no vidis, hned sa bude lahsie hladat :-)
Odpovedať
ywett som nahodila sportovu jazdu tak Vam snad budem stacit :-p :-p :-p :-p xi xi to mi hovorte aj marek akurat prisiel z florbalu tak jednym okom aj uchom sa bavim s nim a jedym som tu x-) x-) x-) x-) este by som mala vybrat riady z umyvacky ale sa mi nesceeeeeeee :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
ery no z nozickou nie ale s prstekom na nozicke,ved uvidime co nam zajtra povie a potom dam vediet,oki? tak ja uz som v pizamku,a idem do hajan,teraz ked ma mangel nocnu si bravam Gabiku k sebe do manzelskej postele aby mi nebolo smutno :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak si to idem vychutnat bo zajtra uz mangel nocnu nema :-D :-D este raz pa a bru nocku |-| |-| |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ked pojdes okolo a uvidis, jukni cenu...to len tak pre info, vobec sa tym netrap
Odpovedať
uz ide p etooooooooooo x-) x-)
Odpovedať
aaaaaaaaaaaaaale ma zprdol :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Kikus, vsak popros mangela, nech vyberie riad, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Pomooooc, Mirka zijes?? Nezabil ta Petko?
Odpovedať
jasna vec, urcite kuknem....az tu skonci tento "blazninec" tak si to pekne napisem do mojho debilnika a zajtra abo next week kuknem x-)
Odpovedať
nedalo mi neodpisat- ywett-aj my sme objednany len uvidime aka bude skutocnost,bo objednany sme na 9-30 a na 10-30 mame byt na cvicku s fitloptamy (chodim cvicit s Gabikou) tak neviem ci stihneme :-N :-N :-N pa pa pa a uz naozaj bruuuuu
Odpovedať
Článok sa načítava...
nieeeeeeeeeeeeeeeeeee...chudatko moje male...tak najprv sa skaredo kukol a potom sa opytal, ze ci necchem dojest polievku :-N
Odpovedať
uz sa stalo prisiel na to sam ked nemal uz malu lyzicku :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
danny, drzim palce aj ja :-)
Odpovedať
kika, tak to su chlapi :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
danny ahooooooj a dobru pozdrav drobca x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No vidis aky je zlaty... ...Dannynka tak nech to mate uz za sebou
Odpovedať
presne ako dnes v praci...herecky si tam nic neurobia same a dnes nemala nadhera cim vytiahnut caj zo salky tak si aj mycku zapla :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
a ked sa jej opytala, ze preco to robi, ze ved idem ja, tak ze NEMAM LYZICKU |-|
Odpovedať
no veru aspon nieco 8-) dani a ozaj co letenky???????
Odpovedať
veru, dani...uz mas????????????
Odpovedať
Profilova fotka
ywett a co tato cena? http://www.designer-specs.co.uk/caval...
Odpovedať
a pojdem robit tabulocku bublinkovania 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No inak podobne je to aj u nas...vytiahnu si milion poharov, tanierikov, lyzicky..a nic nespracu, nechaju to na kope a caka to na upratovacku, kt. zapina mycku, lenze to sa tam ani nezmesti, takze na druhy den si najde vela ludi spinavy riad :-)
Odpovedať
no presne ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Aku cenu mam pocitat, 55 libier, ci ako?
Odpovedať
za okuliare?? :-o :-o :-o :-. :-.
Odpovedať
aj mna casto donuti ju vybrat az vtedy ked uz nemam nieco co je v mycke, lenivec som a co ti co ju nemaju.....
Odpovedať
ty kokso fakt!!! tak to kupim,nie? 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?