Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
danny, no aj by som ale to sa len tak z cista jasne neda..a to baby vedia aku ja rychlost viem nabrat tu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Danka poslala som Ti tie okuliare, co chcem cez Ebay pozriet.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri kuk na stranu 177 - tam su tie linky na bizu. Nakoniec som kupila tu poslednu v striebornej, lebo satocky budu cervene, tak nech sa to s tou ruzovou nebije... x-) x-) x-)
Odpovedať
nieco s kablami....nefungovala jedna "krabicka"....ale ze zrazu?? :-N nevadiiiiiiiiii, zajtra sa tesim.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, no aj ja budem cakat jak zhava na to oznamko, ale mam aj obavy, aby bolo dobre a pacilo sa..inak som pripravena zautocit osobne ;-)
Odpovedať
mir-no veru uz ani ja nestiham :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ok, ywett, idem na to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som ako na dialnici, vsetko stiham, prehlad mam aj vpredu aj vzdadu :-D :-p :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Danka dikes, vsak to neponahla...
Odpovedať
dani, som ich tam videla ale tak strasne valite, ze sa bojim na ne kliknut lebo ja sa potom na tej stranke zabudnem...a potom by som bola uplne mimo uz z vas..ale kuknem..ved nejdes buvat, nie? :-p
Odpovedať
danny, tak to som rada..uz som si myslela, ze som jedina.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Miruska moc sa netes, lebo vies ako to byva
Odpovedať
Článok sa načítava...
len aby neprisiel peto...som nahrata a musim ist so sklopenymi usami =-)
Odpovedať
jasne, ale tak aj navrhy potesia...ci pekne abo nie..ale aspon sa to hybe...to ma hlavne tesi.... :-p
Odpovedať
mirr- :-N :-N :-N no babulky asi sa uz ja do hajan poberiem bo zajtra nas caka perny den,ideme s malinkou na ortopediu jakesovej tak som zvedava kolko si tam pockame :-p
Odpovedať
teda vy ste ine tempo nahodili :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mna ked tu objavi drahy, tak sa nepotesi...mame tu navstevu, boli sme vonku si sadnut a oni pokracovali, ale ja ze som unavena a idem domov...a doteraz tu kvacim :-. :-x :-x :-x
Odpovedať
tak stiham?? dani, tak bizu je kraaaaaaaaaaasna.....viac sa mi paci ta na bielom krku..ale krasne su obe..moj styl presne 8-)
Odpovedať
ywett, mi hovor....ma zabije...som mu slubila... :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Hybat sa hybe...len dufam, ze spravnym smerom, teraz mam vacsie obavy ked je to pre Tebe, nez ked som vybavovala vlastne :-D :-p Ery, stihas? Zarad D ako dialnica
Odpovedať
danny tak drzim palceky a co mate nieco s nozicami? alebo kvoli comu?
Odpovedať
danny, bru nocku vam obom x-)
Odpovedať
a teraz ma nezabudnite vsetky opustit tu ked sa konecne rozbieham.... abo pride peto a bude vyrieseene :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ywett, na ebay som nasla len okuliare tejto znacky len s ramikom, ale zaviedlo ma to na tuto stranku. Su to oni? http://www.popularglasses.com/product...
Odpovedať
Profilova fotka
Mna rano caka tiez lekar, ale som objednana..tak Dannynka budem na vas mysliet, aby ste dlho necakali a vsetko dopadlo dobre...dobru nocku prajem..
Odpovedať
ywett, no tot tazka dilema....brile...ked nevies nazov...ale pre teba vsetko x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Danka ty si sikulka teda, su to oni...ale nie su o moc lacnejsie nez tu, skoda :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Miriamka nechaj tak, Danka to uz nasla ;-) vdaka
Odpovedať
no vidiiiiiiiiiiiiis, danka je na ebay ako doma...tam by sa mi horsie hladalo..ale tu ti ich pojdem kuk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
..len viem, ze Roberto Cavalli
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?