Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dannynka, to veru je x-) x-) x-) x-) aj s mirkou mame svoju story... z videnia sa pozname, ja som si tu urobila album a este nebol hotovy a mirka sa mi ozvala... x-) x-) x-) x-) ... no a potom som sa sem vtisla... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
A pamatas si aj ako som tancovala v skole na tom vyroci?
Odpovedať
Profilova fotka
No vidis... :-D :-D :-D ... a ta kratkovlasa v tej adidas bunde, co sedi na lavicke je uz tiez pani. Bola z nej kraaasna nevesta x-) x-) x-)
Odpovedať
dankamajo-ved tak treba... :-D :-D :-D aj ja som sem nakukla a uz som tu aj ostala :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Danka, to fakt? Na nu by som to nepovedala..taky sportovy typ...
Odpovedať
Profilova fotka
Na to vyrocie pamatam, ze tam bolo nejake tancovanie, ale tvare si nepamatam :-( :-( :-( :-( ja by som asi fakt mala s tou hlavou deravou nieco robit ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dannyka a v akej temy si bola dovtedy, kym si nas nasla?
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to som bola JA s bratom :-) ...hm, ja mam dobru dlhodobu pamat, ale zlu kratkodobu, ale trenujem ju...vzdy sa s tym da nieco robit... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ywett, poslem foto tej nevesticky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, rada si pozriem ;-)
Odpovedať
ywett-ja som chodila dovtedy len na modreho konika,teda na trencanky a pisem si aj s mamickami co mame jednako deticky narodene,teda mesiac spolocny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uz je to poslane, len to islo z toho nestastneho postu, tak to hadam este dlhsie potrva ako z googlu. Mimichodom, na jednej z nich je aj Zanetka ;-) Dannynka, ale je nam pekne spolu dobre v nasej malej komunite, ze? x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
*Dannynka: Aha..takze na MS si viac menej nebola? *Danka: To je ona? ja tam nevidim ziadnu podobu...nejaka je tam vacsia, gulatsia, dlhe vlasy...by som ani nepovedala, ze je to ona..ale ostatne spoluziacky na tej svadbe su nezmenene..
Odpovedať
Profilova fotka
dannynka, tam som sa mrkla, myslela som, ze vo vasej teme na koniku najdem aj 'nasu' bell, ale nie je tam.
Odpovedať
Profilova fotka
BTW bola naozaj krasna, ale by som ju nespoznala...
Odpovedať
Profilova fotka
Ywett, to ti uz prislo??? :-. :-. :-. :-. :-. A ja ze post je naprd... :-N ... a je to ona. Ja som ju tiez nespoznala, ked som tie fotky videla prvykrat.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ano prislo mi to hned, ako si to napisala...no inak ked si prezeram tie fotky, riadne sa dievcatka zmenili na zeny,ze? ...inak Bel je tusim v teme Maj2008
Odpovedať
ywett-tak tak az potom som sem raz nakukla a uz chodim aj k vam :-D :-D :-D dankamajo-no na konika usim nechodi ani jedna z vas,iba new sa mi zda :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som na MK v teme planovaciek ;-) , ale dlho som nebola..niet casu stihat oboje...
Odpovedať
ywett-ze som ta tam este nevidela :-o :-o :-o :-o ,ale veru neda sa to stihat,ked pises na jedno zanedbavas druhe a naopak :-| ,mat tak viac casu :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ywett, jedinu spolocnu fotku mam tu, co som ti poslala a to bolo spred 8 rokov, takze zmenu je fakt badat. :-) ... a teda planovacky ?? :-. :-. dannynka - aj ja chcem na koniiiiiiiiiiiiiiiiiiika, ale este nemozme, dokial nie je strecha nad hlavou :-( . Ale ked sa 'zadari', tak sa zadari... x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja hovorim, ze zamestnam asistentku, aby som to stihala :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ery, no vitaj
Odpovedať
Profilova fotka
ery, cau ;-) co ty tu tak neskoro ? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Danka, vsak chod do tej temy, kde som aj ja...Nazov je planujeme o rocik, dva, tr...a to na teba sedi..
Odpovedať
cauko cauko ako sa mavate? a co mirka? neviete ci uz ma tie oznamka? =-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ywett, veru, ta asistentka by tu bodla x-) . Sak ja nestiham ani v tejto teme :-S ... a do toho mam este aj ebay otvoreny...a idem sa zblaznit... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ery, na oznamkach spolupracujem ja, dnes som tam volala..zatial neposlali, zajtra by to malo byt urcite..dnes som im neskoro odoslala fotku, tak preto to asi nie je ready..
Odpovedať
dani no akurat som doupratovala a ze idem kuknut kto je tu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Danka, mavaju na Ebay aj dioptricke okuliare? Hladam jeden konkretny typ 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?