Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
ywett-urcite rada ak Gabika dovoli :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zoberies aj ju ;-)
Odpovedať
no ved len ci sa jej bude chciet :-D :-D ,by ste museli stretkovat blizko nejakeho detskeho ihriska :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nie je problem..prisposobime :-D ...idem umyt riad a hodit sprsku, potom som zasa juknem 8-)
Odpovedať
oki,mozno si ta tu pockam :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ywett, ja som tu.... ale volam s mirkou x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hlasim sa....ale asi skoro aj odhlasim :-o
Odpovedať
Profilova fotka
som tu
Odpovedať
Profilova fotka
Prisli ti tie fotky? Mne od Teba nic :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Fotky prisli, prave som odoslala ja. ;-) Prepac, zakecala som sa s Mirkou a ja ked kecam, nedokazem robit nic ine :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, toto som ti slubila... Nad nim rozmyslam, ze si ho kupim na jednu oslavu. Krasny, ze? x-) http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dl...
Odpovedať
Profilova fotka
alebo tento od toho isteho predajcu http://cgi.ebay.co.uk/BRIDAL-PINK-CRY...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ok, idem pozriet... BTW spoznala si niekoho?
Odpovedať
Profilova fotka
A Mirka je odrezana stale od netu? Nejde jej, vsak?
Odpovedať
tak ywett uz si spet :-D :-D dankamajo-ahojky
Odpovedať
Profilova fotka
Ano som tu...ale uz mi ocka klipkaju x-) Danka nic mi neprislo stale...
Odpovedať
Profilova fotka
zas som s nou na telefone, pozdravuje ta a internet Peto uz internet opravil, tak vecer je tu ako na koni. ;-)
Odpovedať
ywett-ja som na tom podobne u len chvilocku a idem do hajan tiez,dnes sme mali narocny den :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ywett, ozaj som to odoslala uz pre 15 minutami. dannynka - ajoooooooj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ywett, spoznala som akurat Teba, lebo sa tam najviac skeris (ostatnym tusim moc do smiechu nebolo) a potom toho chalana, co sedi na tej fotke 3.A vpravo dolu (taky blondak). :-)
Odpovedať
Profilova fotka
... a profesora Jelinka.. :-N ... tak sa vola, vsak??? =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este do tretice cisto strieborny http://cgi.ebay.co.uk/BRIDAL-CLEAR-CR...
Odpovedať
Profilova fotka
..az teraz to dorazilo!!!! Toho vpravo?? No to bol iny chalanisko...dost zapamatelny typ. Ale mna si nepamatas zo skoly, vsak? Ja poznam vela ludi z Vasej triedy...
Odpovedať
Profilova fotka
...ta Vasa triedna bola super inak
Odpovedať
Profilova fotka
..a ta v strede tancovala spolocenske s bratom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A este ma napadlo..ze vy ste boli taka sportova trieda, dost bab od vas hravalo voleyball, vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
Ywett, urcite si ta pamatam zo skoly - z vasej triedy asi teda len teba a toho chalana :-N Ano, Zanetka tancovala profesionalne, ale pocas skoly uz nie. A dakujem za pochvalu, trieda bola v pohode, ale musim priznat, ze ja som tam akosi nezapasovala. Ja som bola taka, ze len do skoly a hned domov. Stretavky cez vikendy som nejako nebrala... :-S Neviem, co som to mala za divne obdobie, teraz by som sa za nimi do skoly straaaasne rada vratila... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
A ten voleyball tam tusim nejake baby hravali. Vies, ze si nepamatam??? :-. To som ale truba, co?! :-S
Odpovedať
babulky aky je ten svet maly ze :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No tak s tou, co tancovala sa poznam a zdravim, zlata baba. Tak mna si pamatas aj zo skoly? Som myslela, ze 1x si ma stretla (spoznala) tu... Voleyball hrala ta brckava a ta kratkovlasa, to viem uricte 8-) My sme boli super trieda, rada by som sa vratila... ...no vidis aky je svet maly...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?