Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
ahooooooooooooooj :-) :-) :-) tak a maaaaaaaaaaam to!!!! objednala som si noteboocik x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
A aky? Ja som si tiez kupila v GB.;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka - na bublinky sa hlasim aj ja:))) ja som zatial absolvovala vsetky fukacie akcie :-D tak na tvojej nemozem chybat 8-) dani..- .asi trosku zanedbavam..ale vies. su prazdniny...bola som s dcerkou a popritom mam este kopec robotky a nestiham tu stale prispievat..ale sem tam si vas precitam co mate nove :-) a myslim na vas stale ;-) lom - ahoooooj :-N ery - kedy dame kafe? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Good morning Ladies ;-) Ako sa mavame? *Mirka super, NB, new? Kedy Ti pride? *Mill mas IP *Ery, ako pokracuje snazenie (si to tu niekde spominala)? *Jja, co nove so stavbou, hm? Baby, my mame 26/2 vyrocie 8. rokov, tak ideme na vikend do jedneho hotelika, mame tam full program, s nejakou latino party, hra tam DJ Dubak a Kmetoband :-D , tak sa uz neviem dockat.
Odpovedať
ahojte...bre rano do vsetkych kutov... @ywett si to naplno uzite... @miri aj ty si to uzi s novym nb... @mill najkrajsia musi byt nevesta...ja sa budem tvarit ze tam nie som a budem si to uzivat...dakujem za podporu a pochvalu..foto (ak nejake spravim) donesiem na stretavku... @jja fakt, ved vy mate vcul prazdniny... frcim...mam na plane vela spravit a potom frcim k doktorom..boze moj, drzte mi palce...
Odpovedať
miri tak uz sme dveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee JJA sa hlasi ako skalna bublinkarka x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) KTO DALSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII???????????????????????? ywett x-) no pokracujeme a ako sa uvidi casom x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) jja hoci kedyyyyyyyy 8-) ;-) :-) 8-) ako prazdninujete? x-) mill ako sa dari? este kolko dni?
Odpovedať
@ery ved aj ja som sa hlasilaaaaaa ;-( =-) :-N uvidime, ci nebudem musiet ist pracovat... 8-)
Odpovedať
Ahojte :-) aj ja by som sla s vami rada bublinkovat ale nebudem v TN, draheho ocino oslavuje 10. maja 50ku a budeme u nich uz od stvrtka
Odpovedať
jeeeej LOM x-) prepaaaaaaaac som to nejako prehliadla :-p :-D MIRI TAK UZ SME TRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII x-) x-) x-) x-) x-) x-) a aj ywett myslim ze pojde aj s nou ratame tak 4 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
A ja hovorim, ze nas bude bublinkovat 5.... Musite ma ale prezvonit, ja sa postavim u nas do okna na poschodi a budem fukat ostoset :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
tak toto je snad fakt ftip!!! ]-( ]-( ]-( od rana od pol siedmej som hore, co som cela zhava do oznamiek a tak si idem zapnut net a on nefunguje!!!!!!!!!! a to chudatko ywettuska na mna cakala, ze jej poslem fotku!!!! tak som sa snazila vsemozne ale proste nesiel!! tak som utekala do kniznice a dufala, ze ju mam niekde na maily..nastastie bola...ale tomuto sa hovori fakt sila!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ale tak dobre to dopadlo snad a sice meskam do prace uz pol hodku ale co ma to trapi??? :-N :-D :-D :-D **mill, napisem ti na icq az to pojde ]-( ]-( ]-( ale acer...taky krasny bielucky x-) x-) x-) **jja, no s tebou rozhodne ratam 8-) 8-) **ywett, fiiiiiiiha, tak dalsia latino party?? niekedy ma musis zobrat x-) a pride mi utorok tak sa vytesujem 8-) a fotecka konecne poslanaaaa!!! **lil, ved uvidis ako ti to bude pasovat :-) zabudla som na niekoho? a predbehla som v dllllzke odkazu LOM?? :-D :-D :-D :-D **lom, to si piiiiiiiiis :-D :-D **kika, no a ty sa hlasis?? ved bez teba sa nevydavam :-D :-D :-D :-D a bez ywett tiez nie...vy dve ste take moje dusicky pomocne 8-) 8-) **dani, neboj, aj to sa bude ratat a spomeniem si na teba :-)
Odpovedať
dani x-) sedi vec, ale musis fukat z plnych pluc aby doleteli az k nam x-) x-) x-) miri??? TAK 5 :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
inak, vcera som dala taku provizornu tabulku....ono to vlastne nebude klasicke stretko... to je pozvanie na predsvadobny meeeeeeeeeeteng...vsekty vas pozyvam na nieco sladkeeeeeeeeee...bude treba :-D :-D :-D
Odpovedať
este si myslim ze "gustikovci" pridu :-D :-D :-D :-D :-D :-D a aj bella mozno a odtial hned do porodnice x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
miri waaaaw aky mega prispevok x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
*Miruska uz sa na tom pracuje, som plna ocakavania...Ja latino rytmy zboznujem proste...toto je fakt uzasny darcek na vyrocie, aj noclah aj program ;-) , niekedy Ta zoberiem..mozem Ti poslat link aj to,kde sme v prahe boli, 29/2 je tam Caribic party, alebo take nieco 8-) *Kikuska jasne, so mnou mozte ratat, v diari zaznacene :-N *Danny, ty budes v case Mirkinej svadby na SK? *Lom, zasa k lekarom? NO ja ich mam v priebehu 2 tyzdnov tak kazdy druhy den..zajtra ma to zas caka tiez :-(
Odpovedať
miri supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer tak nas tam mozes pozapisovat, jja, ywett, lom, ja a ostatní ufidime x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
**kika, no gustikovci nemozu chybat, ved gustim mi hra v kostole aj so svojou partickou :-. :-. sa tu uz lapaj dllllho neukazal..ani na icq.... =-) **ywett, mi hovor o tom ocakavani :-N :-D :-D a urcite posli link, to je jasneeeeeeeeeeeeeeee tak papaaaaaaaaaaaaa utekam do prace lebo som sa tu s vami zabudla :-D :-D :-D a ak nepojde net z domu tak som tu v kniznici opat :-D papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a kika, to vies....ked som tak spravene naladena tak aj prispevky vypisujem ako litanie :-D :-D :-D lom, neboj, stale mam co robit aby som predbehla teba :-D :-D ja neviem..dnes mi to asi bude trosku svitorit ale to nevadiiiiiiiiiiii...ved zajtra piatok tak preco nie :-N :-N lebo stredy mavam hrozne a vcera to nebolo inak....ale stvrtky...to je ineeeeeeeeeee :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
kika, kde? na zoznam bublinkovania ci na ten meeeeeeeeeeeting?? 8-)
Odpovedať
a chvilku nepiste...musim ist do prace :-D :-D :-D :-D :-D ]-(
Odpovedať
ywett ahoooooooooooooooooooj 8-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Helloooo Kikus ;-) Unikla mi nejaka infoska ohladne stretka? Kedy, kde, kto?
Odpovedať
miri teda sa nezdas veru :-D :-D :-D :-D :-D no mna pripis vsade :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D jasne jasne ved na meeting myslim alebo sprav tabulecku aj na bublinkovanie :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D no ked toto niekto cita tak ma isto dost :-p :-p :-p :-D :-D :-D :-D :-D 8-) 8-) 8-) 8-) ale ja mam dnes v praci total weget ziadne otravy nechodia :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ywett, teraz neviem, ci si myslela dannynku alebo mna... =-) Ale ak mna, tak ti odpoviem - nie, asi na Slovensku cez mirkinu svadbu nebudem - aj keby som veeeeelmi rada. :-( Takto si len budem musiet otvorit okno a fukat bublinky von oknom ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Danka Teba som myslela...juj, to je skoda, ze neprides... :-(
Odpovedať
ywett mas IP prisla Ti? x-)
Odpovedať
jeeeeej oki oki prisla x-) x-) x-) dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem nieco skusim teda pozriet na nete 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ywett, no co uz... :-( ... ale este neviem naisto... zacali sme totiz behat okolo papierovaciek na dom, takze bude mozno treba 'skocit' na Slovensko. Spojili by sme tak prijemne s uzitocnym. A nasi budu mat 7.5. striebornu svadbu. Viem, ze oslavovat sa im nejako extremne nebude chciet, ale urcite by ich potesilo, keby bola rodina pohromade. x-)
Odpovedať
taaaaaaaaaak...mi to nedalo a radsej som to neriskovala a zastavila som sa v kniznici aby som vas kukla :-D :-D :-D :-D :-D **ywett, no ja poriadam PREDSVADOBNY MEETING 4.maja.....musite ma psychicky podrzat 8-) **dani, no vidiiiiiiiiiiiiis, 2dni vydrzis a prides bublinkovat, ved ani nie daleko..budes to mat najblizsie... :-p **kika, no veru..ak nas ktosi cita tak si musi mysliet ale nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-D a s tou tabuleckou na bublinkovanie...to vobec ale vobec nie je zly napad....len co pridem domov idem na to...uz presne viem ako bude vypadat... 8-) 8-) 8-) ...len dufam, ze mi uz ide net doma x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj, miri, cul ma napadlo... ked menis kostol, menis aj farara? lebo tusim si spominala, ze ten bohuslavicky je vas kamarat. Ci to je jeden a ten isty? =-) No a uvidime, ako to s tym bublinkovanim dopadne... je to sice 'o chvilu', ale aj tak je to relativne stale daleko... :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?