Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
ahojteeeeeee....tak maaaaaaaaaam....xi....mam new tattoo :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hellooo, coo? Kde, ake - identifikuj alebo posli fotecku ;-) ...a vyslo to podla predstav?
Odpovedať
@dannynka :-N @miriama hohohoooooo...zvedavson...foto...sup sem... uz si zohnala tie srdiecka na tortu, co mas v albume...cukraren ludvik z bratislvaskej petrzalky - ti mli na torte, co bola na veltrhu taketo...povedali mi, ze to treba povedat dost skoro, ak chces take na tortu, aby to objednali...takze to objednavaju odniekadial zvonka...este sa pozriem na jednu stranku, ale musim pohladat prospekt...a dam ti vediet, ako som dopadla...s hladanim... @ywet sevuuuus... @milluska aj dnes mi stuplik plakal..neviem...neviem...vraj sa rozplace za kazdu drobnost...som z toho hotova :-( ;-(
Odpovedať
bre rano holky :-) no vyslo, vyslo..len je to este cele cervene...ale poslem na mailika....oki&, **lom, este ich nemam ale jedna kocka mi poslala stranku - net shop v cz a tam ich maju...stoja nieco cez 650 ceskych....ale este som ich neobjednala....lebo som si nakoniec dala urobit len jednu tortu a tam mam postavicky...tak neviem... :-| :-| :-| ale vdakaaaaaaaaa.....ved ak by si zistila, co stoja a ako dlho by to trvalo..mozno by som sa dala este ukecat na nejaku mini torticku....ako som pridavala do albumu o tortach... pekny dnik 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
danny, dakujem x-) x-) x-) az take vysnivane to nie je :-( , ale tych plusov (ako hovori milluska) je viac a musim sa pozerat hlavne na tie :-) :-) :-) A to som fakt rada, ze uz nebude treba cestovat. Budem si chodit pesky a tym urobim aj cosi pre seba, lebo tym autom som zlenivela. Som ako lemra... :-D :-D :-D :-D No a miri, tattooooooooooooooo???????????????? =-) =-) =-) a kde to mas??? aj ja chcem foto... len pozor, bude to pri hojeni svrbiet a NESMIES to skrabkat, lebo sa moze stat, ze si vyskrabnes aj farbu a zostanu ti hole miestocka ako mne... ale ja uz pod tetovaciu ihlu nepojdem.... Straaaaaaaaaaaaaaaasne to bolelo, myslela som, ze skolabujem... :-S
Odpovedať
nazdarte x-) x-) x-) ako ste valentinikovali???? x-) x-) x-) x-) my super, sme chceli ist von ale nakoniec sme zostali dom x-) x-) x-) x-) x-) miriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 2 MESIACE a 24 DNI :-N :-N :-N :-N :-N :-N co Ty na to? x-) x-) x-)
Odpovedať
dani x-) asterix a olymp.hry su blbovina boli sme na tom v kine a bolo to straaaaaaaaaaasne dlhe, keby som to mala doma na dvd tak to urcite nedopozeram, zbytocne roztahane :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ajojte, holeckyyy Yvett, jasne, ze vsadzam na foto, dnes sa pustam to velkych kreacii ;-) Vcera sme boli totiz fotit do kvetinarstva v Tescu (cez znamu) obrucky na roznych kvetoch a to mienime dat ako motiv oznamka, je to fakt pekne, len to teba doretusovat , obstrihat a tak, dnes snad vlozim prve pokusy Ery, obrucky nas vysli len na 5000Sk cez znamost, dnes vlozim po robote fotecky, neboj ;-) Dann, mam link aj na Asterixa a Obelixa a aj na najnovsie Asterix a Olympijske hry, z domu poslem IP ;-) Lomi, to je mi luto :-( , nasa Natalka (neterka) si trucovanie a plac obzvlast oblubila, vyzdauje si tym pozornost... Dani, a ako vlastne dopadol ten dnesny pohovor? No, Miri, ty sa nezdas :-D :-D , ani si nechcem predstavovat, kde si si to dala vytetovat a aj ja chcem videeeet :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
A ozaj, baby, aky bol Vaelntiiin??? :-D :-D :-D
Odpovedať
cawte cice....xi...tak ja som asi po pol roku ak nie aj viac opat v kniznici..som si velmi rychlo zavspominala na casy, ked som tu chodievala...ved kym mi nastartovala jednu stranku, stravila som tu sladkych 15minut ]-( ]-( ]-( **dani, vecer ti ju poslem abo ju na chvilku hodim aj na album....ale poviem ti..ta prva bolela ooovela viac, tak som sa velmi bala aj vcera ale co pre krasu neurobis, co??? :-D :-D a nevravim,ze to nebolelo ale keby si mam vybrat medzi dalsim tetovanim a zubarom, tak zubar prehra.... :-N :-N :-N **kika, no zrovna dnes rano som to kukala a pisala kamke, ze uz len 2mes a 24dni :-o :-o :-o pomoooooooooooooc :-N =-) :-. :-. **mill, preco si nechces predstavit kde som si to davala robit??? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Miri,hod aspon na chvilu tetooo doalbumu, posli na mail, pleaseeee. No kde myslim kde na tele, aby bolo jasno :-D
Odpovedať
som v kniznici tak sa mi neda..ale ak stihas tak mi hod do RP tvoj mail preposlem ti ho z mojho mailu... :-N a na tele...no na krku :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tak ja uz len 2minutky a padam.... ]-( :-(
Odpovedať
tak nic..tak veceeeeeeeer, papaaaaaaaaaaa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ery, mill - my sme valentikovali doma. Drahy prisiel z prace o 10-tej a cakala ho na stole vecera (lom diki za recept - veeeelmi chutilo x-) x-) x-) ), pozapalovala som vsetky sviecky, ktore som doma nasla (este teraz musim ist poupratovat ten bordel z vosku), vychladila sampano ( do neho som supla zo srandy par spanielskych much... :-D :-D :-D ) a pustila Valentinske CD, co som drahemu kupila k Valentinovi, ked bol vojacik... Bolo to zlateeeeee x-) x-) x-) No a dnesny pohovor??? - Vysledok sa dozviem az o tyzden, ale bola to sranda, lebo so mnou hovoril Majov manazer. A sranda je ta, ze ten manazer s Majom chodieva (nie casto) von cez vikendy. Majo ma este v telefone fotku, ako tento manazer a este Majov majster lezia podgurazeni na zemi na namesti a objimaju sa. Majo sa ich najskor pokusal zdvihnut, ale ked mu to neislo, tak sa aspon smial a fotil ich... :-D :-D :-D A manazer mi dnes hovori, ze vsetko, co o nom Majo povedal, nie je pravda.... Takze o srandu by tam nudza nebola... :-D :-D :-D :-D :-D miri, na krku??? A je to moc vidiet??? Nebude ti to vadit na svadobnych fotkach? =-) =-) =-) Fakt som zvedava. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, skoooda, mala som robotu, ale mail som ti aj tak IP poslala :-N , tak neskor Dani, hm, fakt romanticke....To my len tak light, dali sme si Fidorkove srdiecka a dostala som ruzicky v kvetinaci, rada ich pestujem v zahradke, tak budu dalsie do zbierky :-D A to maas fakt super, ze managera mas aj ako mozneho partaka na party :-D :-D Len aby raz neobjimal dakoho na zemi aj pocas prace.. :-D :-D :-p
Odpovedať
caute cice :-D :-D :-D :-D ste tu niektora? x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
cawte 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
**dani, asi som prehliadla...ty hladas novu pracu??? =-) :-N ktora ste tu?
Odpovedať
ahojte :-) miriama ja tu :-D :-D
Odpovedať
mill ano posliiiii budem cakat,dakujem ;-) miriama aj ja som zvedava na tattos,poslem ti cez ip mailik alebo vlozis do albumceku? inak babulky krasne ste valentinovali,my sme mali na valentina klasicky den :-N :-N :-N :-p
Odpovedať
ahoj, a co som ti taka smiesna?? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D vlozim do albumceku..
Odpovedať
mir nie niesi smiesna len mam dobru naladu :-D :-D :-D no vloz som zvedava ;-)
Odpovedať
tak to je skveleeeeeeeeeeeeeeeeeee.... uz jeeeeeeeeeeeeeee :-D :-D
Odpovedať
no uz som stihla aj juknut,je to krasne ,take jednoduche ale naozaj nadherne ;-) a to ti bude aj na svadobnych fotto vidiet ze?budes mat vlasky vycesane.... :-D :-D
Odpovedať
miri replay na IP no akoze mam dost ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( dany ahoooooj ako sa mavate? a co drobec poslucha? x-)
Odpovedať
dany, neviem veru......ale ak aj bude vediet, mne to nevadiiiiiiiiii..ved ak by mi to vadilo, tak si to este nedam :-) kika, =-) =-)
Odpovedať
danny, no vlasy chcem mat romanticky rozpustene a trochu zopnute..takze to vidiet aj tak nebude...ale urcite to parkrat "natrcim" :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
mirka,no ved ja preto aby si sa tym hrdo pysila bo je to fakt zlatucke ;-) ery ahojky,no mavame sa super,a GAbike uz je lepsie tak co jej ine ostava,musi posluchat ale samozrejme len odtial potial,a vymysla stale tak isto :-D :-D
Odpovedať
vdaka danny 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?