Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
@danka nechce...ale chut na cokoladu je silnejsia...a ja zas celkom rada umyvam riad (okrem mastnych plechov a velkych hrncov..to neznasam)...a sak ved ani tak hrozne sa ta fontana neumyva... hlava - boli...aj mam strach nieco povedat dr-ke, lebo ma zas niekam posle...mne sa nechce behat po lekaroch...ale ked to neprejde...co mam robit...idem sa obliect a frcim... je tu hnusne..rano hla a ani pohlad na nedokonalu inovat nepotesi... pekne prekvap...moj drahy ma dnes narodky..uz som zabalila darcek...a blahozelam mu az ked budeme vsetci doma...stuplik dnes velmi plakal, ked som odchadzala zo skolky...najhorsi zvuk sveta je plac dietata...ach jo...
Odpovedať
cawte cice.... :-) akosii sa vsetko ruti....teraz hlavne nas barak..nie doslova ale pondelok tu bol zas exekurot a vcera zas...a uz doniesol aj papier, ze sa do 11.4.musime vystahovat.... :-S ]-( :-| :-( ...a taaaaaaaaaak dlho sme cakali na chvilu, kedy budeme konecne sami... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
lom... to malicka vzdy tak place alebo len dnes? miri.... co???? aka exekucia??? Ved tam ste mali zostat sami, ci nie??? Prepac, mozno si to tu uz pisala, ale mne sa to zameskane taaaaak straaaaaasne nechce citat... :-N
Odpovedať
dani, no pisala som to pred pol rokom, ze sa asi musime stahovat....ten somar neplati uvery banke za barak a tak mu ho idu zobrat..a my musime samoze prec.. ]-( :-S a sami sme tu mesiac..az tak vela sme si uzili..... :-S
Odpovedať
pisem ako madar....no a pred pol rokom nam dali tiez nejaku lehotu ale majitel to nakoniec zaplatil tak sme zostali...a teraz znovu..ale vraj uz definitivne..sa s nim nikto nebude v banke s..t :-S
Odpovedať
ahojte,pekny vecer prajem ;-) milluska-akurat kukam toho medvidka a zda sa zatial celkom fajn,a popritom stahujem gympl bo aj na ten som moooc zvedava :-D :-D :-D inak Gabika nic moc,stale nepapa,prehana ju a neni vo svojej koze a ako keby to nestacilo uz to chytil aj mangel :-p tak ja teda idem dokukat toho "medvedka" :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Awojteee
Odpovedať
ywett ahooooooooooooooooooooooooooooooj x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
awojte babulky ste tu este niektora?
Odpovedať
x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) krasneho valentina x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) a drzte dnes palce, idem po robotke na jeden skraslovaci akt... 8-)
Odpovedať
@danka nie...nie stale...vzdy vtedy, ked sa den predtym nieco v skolke udeje...zistila som, ze sa udialo...neviem dnes, aky bol prichod, lebo bral ju moj drahy...som zvedavson... @miri skraslovaci akt? fiiiiha... @dannynka na predoslej strane som ti napisala ako to bolo u nas stou crevnou virozou...kuk tam.. krasneho vaentina vam zelam...
Odpovedať
lom.... :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-D 8-) x-) vecer poviem a snad sa bude aj cim chvalit :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Caute holky. Prajem krasneho Valentina ;-) x-) x-)
Odpovedať
@miriama dobre dobre :-. :-x =-) :-N ;-) :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D idem tam tak 6.30 cize vasho casu 7.30 tak drzte palceeeeeeeeeeee :-p :-p :-p :-p x-)
Odpovedať
miri ;-) myslis ten skraslovaci akt co sme sa naposledy tak domotali??????? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D no to sa tesim teda dani ahooooooj tak co ako si sa zase naspat zabyvala? ;-) vsetkym krasny zalubeny VALENTINSKY dnik zelam a uzite si romantikus vecerik x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
kika, :-o :-o :-o =-) :-N :-N ahaaaaaaaa, ty to vieeeeeeeeees.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ale pssssssssssssssssssssssssst :-x :-x :-x nechcem to zakriknut lebo je mozne, ze.....ze ujdem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Cavte babeny, Miri, co si nam zatajila, som mooooc zvedava :-D :-D Danny, som rada, ze sa ti Medvedik lubil a co Gymp? ja som vcera stiahla Boogeymana 2, Brrrrr! A s malou ma to mrzi, skusala si horku cokoladu? lom, ako mala, uz neplace? ;-( Dani, ako v praci, stale busy? Ja tento tyzden, hruuuza Ale uz mame obruuucky, dnes hadam pofotime na nejakej Valentinskej ruzi... Inac vsetkym krasny Den Zamilovanych, ved to sme vsettci, no nie??? ;-) ;-)
Odpovedať
ahojte :-) aj ja vam prajem pekny valentinsky den plny lasky a pohody :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky Lil
Odpovedať
ahoj milluska :-) ako sa mas? potom pidaj fotky obrucok ;-) my este nemame vybraty finalny vzor obruciek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A satecky uz teda mas? Skusala si tusim dvoje...Nio jasne dam...
Odpovedať
miri nebooooooooooooooooooooooj :-x :-x :-x :-x :-x :-x som ako hrob x-) :-N :-D :-D :-D 8-) ;-) :-) mill ake mas obrucky? x-) hod foto x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No nazdar kocky... tak som sa tu pred chvilou rozpisala a ono sa mi to tu neobjavilo.... ]-( ]-( ]-( bodaj to slak trafil... ]-( ]-( ]-( ... tak idem na to este raz.... No aj som sa zabyvala aj nie... V praci uz busy nie som, mala som akurat co robit v prvy den a potom to nejako utichlo... Nie, ze by som sa stazovala :-N No inak, zajtra idem na pohovor do majovej prace, kde som mala ziadost uz od augusta, ale nikoho odvtedy nepotrebovali. Mam z toho trosku pochybnosti, lebo praca je to vo fabrike (konkretne balenie lozisk) no a cista kancelarska pracicka s cajickovanim mi bude chybat. :-( Dalsia vec, co mi bude chybat je kecanie s ludmi - tu som na telefone v anglictine cely den a vo fabrike budem musiet drzat hubu :-N Do toho nam este PADI chce zaplatit nieco ako kurz zakaznickeho servisu. Nechodili by sme do skoly, ale clovek zo skoly by prisiel za nami a sledoval nasu kazdodennu pracu. Ked ju budeme vykonavat podla standard vlady, dostaneme certifikat, ktory je uznavany medzinarodne. Co by bolo velmi vyhodne, kedze vysku nemam a chcela by som si odtialto aspon nieco doniest... Zial toto cele by trvalo az pol roka a ja uz zajtra idem na novy pohovor... Ze sa tito nasi blbci nerozhodli skor - za tie 2 roky, som tu, som mohla mat taketo certifikaty styri... Nemozem tu cakat tolko... musim sa pozerat zase na plusy, co mi nova praca prinesie - nastupny plat vyssi, ako mam tu za 2 roky, moznost nadcasov (ktore treba na setrenie na domcek), usetrenie peniazkov, ktore musim utracat na naftu a hlavne cas - denne totiz stravim tak 2 hodky v aute cestou do a z prace, co ja velmi zle znasam a nervy si potom vybijam na manzelikovi - chudatko moje krasne... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Dani, neboj, daj si dopopredia tie plusy a podla toho co si pisala, tak urcite prevladaju plusy. A vsetko zle je na nieco dobre. Budes viac s drahym, ked ides do jeho roboty a spoznas novych ludi. A peniazky na domcek, to je hlavna motivacia! Zajtra sa drzkaj, pa
Odpovedať
Profilova fotka
*Uff, Danka mas co robit aby si sa rozhodla...drziim palce.* *Miruska ako si dopadla? *Milluska, pre ktore oznamko ste sa nakoniec rozhodli? Tiez vsadzas na foto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
milluska, ywett, dakujem x-) x-) x-) x-) x-) x-) inak, milluska, az teraz som si vsimla, ze budes mat taku istu bizu, ako som mala ja x-) x-) x-) x-) x-) foto mam v albume priprav.. ;-)
Odpovedať
ahojte lomnicka-citala som co si pisala,mohla si mi do ip-hodit tu dietu co si malej nasadila :-N mill-na gympl sa chystam zajtra,a ozi nevies ci uz sa da niekde stiahnut aj novy asterix a obelix??? :-N :-N :-N dankamajo-drzim palceky aby ti vyslo to po com tuzis,teda dobrej robotke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme na Gympl boli v kine, Medvidka sme stiahlli :-S , ale ten som este nepozerala, tak som na to zvedava... Danny netusim, ci sa da Asterix a Obelix uz stiahnut..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?