Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
mill este som nebola vo vani ale zmensovala som fotto tak idem povkladat :-D :-D :-D
Odpovedať
mill uz su tam,idem do sprchy a hned som spet ;-)
Odpovedať
uz som spet :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No prave som ti do albumiku dopisala gratulaciu, fakt krasne photo, ta s hradom je kde fotena?
Odpovedať
mill dakujem,tie fotto su vsetky s tatry ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hm, fakt pekne.. Nuz, ale ja hadam sa poberiem, drahy ma uz vola ;-), tak na dnes dobru nocku
Odpovedať
milus bruu aj ja uz veru idem ;-)
Odpovedať
dannynka ;-) ahoooooj x-) ;-) :-) Gabike vsetko najlepsie k meninkam x-) aby bola zdravucka a aby Vam robila len radost x-) x-) x-) x-) a vsetkym ostatnym pekny nedelny wecer 8-) ;-) :-) x-) krasne bolo dnes, my sme boli skoro cely den vonku 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
ery dakujeme,sme to veru "oslavili" Gabika nam dnes cele poobedie vracala a aj auto mimochodom cerstvo upratane tiez :-( ,chudatrko dufam ze rano uz bude lepsie :-|
Odpovedať
ahojte kocky, len vas pozdravim aby ste nehovorili, ze som sa cely weekend neozvala 8-) **kika, tak drz palce...snad sa mi to tento tyzden podari ist si dat urobit... 8-) 8-) 8-) **danny, vsekto naj dcerke x-) a snad nema nejaky virus..teraz sa to akosi siri vraj....mozno jej len nieco nezapasovalo, nie? **mill, uz som sa neozvala, lebo som nieco robila a teraz urcite uz buvas..xi :-N :-N :-N **ywett, tak ako dopalil latino tanecky? x-) x-) x-) x-) x-) ..a ostatnym prajem krasny zaciatok noveho tyzdna :-) :-) :-)
Odpovedať
miriama-dakujeme :-) no neviem co to bude ale v noci skoro vobec nespinkala tak teraz utekame rychlo k dr,bo rano nam zase vracala :-(
Odpovedať
@dannynka tuto u nás straší črevná viróza...tiež štupl vracal a preháňalo ju...nasadila som dietu, aj schudla a to tak, za si to aj ucitelky v skolke vsimli...teraz sa to postupne dava do normalu...pili sme kuliška - obsahuje to mineraly,ktore dieta straca davenim, davala som jej cierny neochuteny caj po lyzickach a aj cistu vodu, jedli sme len ryžu, žiadne mliečne výrobky, skúsili sme bebe dobre rano...hlavne dodavaj tekutiny...aj ked len po lyzickach a kazdu druhu minutu, ale zavodnuj ju...držím palčeky...a teiž želám všetko najlepšie... :-) včera som tu nebola, ale myslela som na vás... vsetkym ostatnym devam zelam krasny dnik...tuto svieti slniecko...
Odpovedať
Článok sa načítava...
babenky...som zabudla..fontana odskusana.... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... njamnjamnjam :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
ahojte kocky :-) akurat mi poslala sestra fotky z baletu v Moskve...Labutie jazero....naaaaaaaaaaadhera x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte vsetci, nestiham citat...pred sprskou som Vas rychlo otvorila, ze reku sa ozvem, ze som tu doma :-D Bolo squele, som velmi unavena...Latino party nemala chybu, keby to vidite, tak asi mate sanky na zemi 8-) fakt uzasneeeeeeeeeeee...aj som to natocila aj som pofotila, tak na nejakej stretavke ukazem...aj som dobre nakupila a aj party s exkolegami bola vynijakajuca..takze pekny vikend za nami :-N A vy co noveho? No nic ja si precitam, ked bude cas..musim ist...Pekny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babulky. Ospravedlnujem sa, ze vas v poslednej dobe zanedbavam, ale akosi sa k PC nemozem dostat :-| Lom, som veeeeeeelmi rada, ze fontanka funguje a mate z nej radost - len tak dalej ;-) .... ale pomaly, lebo o chvilu budes zhanat knizky na chudnutie... :-N :-N :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A ozaj, ta fotka s fontankou je perfektna x-) x-) x-)
Odpovedať
@danka to su prstiky mojho stuplika... :-) ma bolí hlava ako kona...sme boli plavat a ja truba som vyliezla s mokrou hlavou von... :-o
Odpovedať
Profilova fotka
aj mna v poslednej dobe furt pobolieva lebena. :-( a liekmi sa cpem velmi nerada, takze len trpim :-S
Odpovedať
ahojte baby no ja som na tom podobne, tiez som vcera myslela ze mi hlavu rozdrapi :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p dnes je uz lepsie ale klop klop klop asi ma niekto uriekol ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( :-D :-D :-D :-D :-D :-D a dnes ideme s krsniatkom plavat jupiiiiiii lom chodite na kurz? alebo len tak sami na plavku? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
cavte babeny, no mna zase stvu tie krize, hlavne dnes ]-( ]-( Buduci tyzden idem na preliecenie na neurologiu, tak neviem co ma caka :-( :-( Vcera sme si boli vybrat pohare a jeden po 400Sk,super cena, nie? buduci tyzden vlozim ajfoto topanociek, obrucok a hadam uz budu aj pohare hotove ;-) Tak krasny den
Odpovedať
Profilova fotka
Milluska, super, potom daj do albumiku foto ;-) zienky, co vymyslate na Valentina? Ja fakt neviem. Moje napady su uz vycerpane. Chcela by som ale pripravit aspon romantikus vecera. Drahy konci v praci az o 10 vecer, takze na pripravu budem mat dost casu. Ale zase neviem, co by som od radosti ukuchtila. Taky gulas alebo snicle su sice dobre, ale ako vecera pri svieckach sa mi to moc nezda ... :-N :-D
Odpovedať
@danka ked vyhrabem recept, co som robla a drahy sa :-p , tak napisšm...ale dnes ma opat boli gebula ako kona...som rpespala cele poobedie a nepreslo... @ery sme boli v galandii v galante...ak si napises galandia a das bodka sk, tak sa dostanes na ich stranku...stuplik chce ist zase...bolo tam supe...utratili sme na vstupnom 550sk, potom este zajedlo, to neviem, bo drahy platil a za plavky (to bola najvacsia polozka 800,-sk pre dve baby) a boli sme tam vyse 3 hodiny...a uplne bohate stacilo...bolo super... stuplik nemohol chodit na plavanie, takze ju musime teraz mi naucit, lebo ten kurz pre stuplov je len do troch rokov... babyyy, zmeskala som sutaz...som si zle zapisala datumy...fnuk fnuk...
Odpovedať
Profilova fotka
lom, diki, si zlata. on si na maskrtky hlavne masoveho typu potrpi :-N a aku sutaz si to zmeskala? =-)
Odpovedať
@danka foto...posledne dva roky som "visela" v galerii...tento rok som to premeskala a ani telefonat nepomohol... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lom, to je skoda... :-( ... ale nebud smutna, urcite ti pride do cesty nieco este lepsie ;-)
Odpovedať
ahojte :-) ako sa mate? lom mas aj nejaku stranku,kde prezentujes svoje fotky ;-) my na Valentina pojdeme niekam von, na pizzu a pozrieme si nejaky pekny filmik, taka klasika ale uz sa tesim :-) x-)
Odpovedať
@danka recept na romatikus veceru nielen na prve vyrocie sobasa... Zeler Inkognito ¼ zeleru (ako z hadazanarskej lopty) – nastrúhať najemno ¼ kelu (ako z hadzanarskej lopty) – nakrájať na slíže, resp. ako ked robis kelovu polievku 1 cerceva paprika – nakrájať na pásiky 1 malé jablko – nakrájať na kocky ¼ bylinkoveho bujonu majoranka tymian (ak nemas, tak slepaci bujon a bylinky majoran a tymian, alebo skratka kombinacia tychto korenin) pár kúskov ananasu burske oriešky štipka oregana sójová omáčka čajová lyžička solamylu do pol deci vody olej na oleji osmahneme zeler, jemne posolíme, nadrobíme bujón, posmahneme, pridáme papriku, chvíľu osmahneme, pridáme kel, osmahneme, pokorpíme sójovou omáčkou (nnešetríme), chvíľu necháme brblať, podlejeme trochou vody, pridáme oregano, soľ čierne korenie, po chvíli jablčka, orechy, ananas, necháme pobrblať, pridáme solamyl...ak omáčka zhustne zriedime šťavou z komp´tu anansoveho...ak je riedka,t ak zahustime solamylom, rozmeišaným v troche vody(prípadne šťave z kompótu)... pokojne do tohto mozes pridat maso – najlepsie kuracie prsia na pasiky nakrajane...vlastne mozes zacat rovno masom, ktoré osmahnes na oleji a potom zacnes pridavat ingrediencie ako som hore napisala... cele by to malo byt šťavnate, aby si to mohla podavat ako „cinu“ s ryzou... bru chut... mojmu drahemu to veeeelmi chutilo...vraj take sa ani jemu nepodarilo...
Odpovedať
@danka inak na valentina my teda nic nevymyslame...akosik tento "sviatok" ide pomimo nas... ale mam kupene srdiecko... ;-) to s tymi foto, no co uz...ked som mantak, tak nevisim 8-) aj drahy mi hovori, ze nieco lepsi pride... @lil moj album priprav :-D 8-) :-D na jednej zahranicnej platenej stranke...ale asi rok som tam nic nevyvesila..akosik neviem, co tam mam vycapit...ale asi zase zacnem, lebo pride prikaz na platbu a drahy mi to nebude chciet zapaltit, lebo naco, ked tam nic nevesiam... :-N =-) |-| asi tak... idem si dat cokoladku z fontanky...a jahody vonave... a potom zase tabletku, lebo uzprestala posobit...toto sa mi uz nepaci...co tam moja gebula....a zajtra idem k dr-ke...som mala dnes, ale skratka mi bolo tak zle, ze som prespala skoro cely den...drzte mi palce... papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lomnicka. Velmi pekne ti dakujem, urcite to na valentina pripravim a potom sa pochvalim co a ako. x-) x-) x-) No a aj ja uz som kupila dvojake bonboniery - majo je strasne na sladke, parfem a este pripravim tu vecu. Uz sa tesim, ako ho prekvapim. x-) x-) x-) No a ty ozaj pozor na tu hlavu... dufam, ze to nebude nic vazne :-( Drzim palceky... aj tie na nohach x-) x-) x-) A este k tej fontanke - to sa vam chce ju zase umyvat? ja som nasu umyvala dvakrat a myslela som, ze ma pri tom trafi slak... ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?