Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
ahooooooooojte :-D **ywett, tak si uzi kraaaaaaaaaasny weekend 8-) x-) x-) x-) **lom, laszlo??? fiiiiiiiiiiiiha :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D **kika, ahoooooooooooooooooj 8-)
Odpovedať
lom ;-) no to si viem predstavit my sme tiez nemali slov ked sme zbadali malu v satach x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) bola nadhernaaaaaa x-) x-) x-) x-) a este ten moment ked rofo vystihol ;-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) miri ahoooooooooooooooooooj boze tak sa mi nechcelo rano vstavat :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
ahojte :-) dnes som bola skusat satky u newyorkgirl v Leontine :-N mozete kuknut v albume mam par fotiek ;-) prajem pekny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
Lilus, krasne saty, nad tymi nevahaj!;-) aj ja sa tam uz dlho chystam.. Lom, krasne obe damy-mala aj velka;-) a fuzky? Hm, to moze byt sexi, nechces hodit foto? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
milluska veru ta cakaaaam tak sa stav, sak uz by sa patrilo :-D lilusiatko, veru ako som ti vravela dneska, tebe sadli vsetky uplne takze sa tazko vybera a tie prve co si skusala ti neboli velke ale boli prave zuzene, takze male ale to preto ze sme ich nestihli dat z 34ky na povodnu 38cku ked chvilku pred tvojim prichodom este boli v cistiarni vies tak to preto :-)
Odpovedať
ahoj lenka :) jasne,ja som to zle napisala :D
Odpovedať
ahojte,hlasim prichod :-D :-D :-D lilus krasne saty sadli ti ako uliate ;-) 8-)
Odpovedať
ahoj dannynka :) a ja sa uz chystam ist spinkat :D dakujem za pochvalu ;)
Odpovedať
lil skoda,a ja som si myslela ze si tu s vami popisem :-D :-D :-D =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Danny, este som tu ja;-)
Odpovedať
mill ahojky ;-) inak zajtra idem k braskovi a ak vsetko dobre dopadne tak zatra povkladam sem moje svadobne fotto :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No to by bolo super, uz sa tesim! Ja budem mat buduci tyzden obrucky, tak pofotim!
Odpovedať
Článok sa načítava...
mill-jeeej tak uz sa tesim na obrucky ;-) tie moje mi doma prachom zapadaju ,bo ten moj mi este pred svadbou povedal ze ju nosit nebude kedze on neni na retiazlky prstene a ine ozdoby :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Toho sa bojim aj ja, ale moj to odovodnil ze robi v nemocnici a len by nosil infekciu..
Odpovedať
mill-tak sa na to nachystaj :-N ;-)
Odpovedať
mill de si sa stratila? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
No spravili sme kompromis, bude nosit na retiazke..;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tu som!
Odpovedať
millus-tak treba :-D :-D :-D
Odpovedať
millus idem ja uz veru bruu bo moj cas sa pomali ale isto blizi :-N :-N tak este raz bruu a uzite si vykend ;-) my budeme oslavovat Gabikinine meninky ;-) |-| |-| |-| |-| |-|
Odpovedať
Profilova fotka
No, ved uvidime, chlapi su uz taki..
Odpovedať
|-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-|
Odpovedať
millus a este ti darujem moj 8000 prispevok a uz sa poberiem bruuuuuuuu |-| |-| |-| |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, Danni, tak 8001, bru nocku
Odpovedať
no ja tu este tak trocha strasim, ale uz frcim aj ja do hajan... @miri no...laszlo :-S :-o a neda si povedat... ]-( skratka mu to nepristane... :-| @ery ani nehovor...moj tatik, ked videl fotku, tak mi telefonoval, no keby telefon mohol zobrazovat, ako lietal, tak telefon lieta...bol uzasnuty...a stastny...a o mamicke ani nehovorim..tak som zvedava, ci si to uziju potom bez stresov na svadbe...este musim zohnat klobuk (alebo ho usit, alebo vyrobit), a topanocky...a nieco hrube na nohy - ako pancuchy, alebo usijem flisove gate, lebo svadba je o 3 tyzdne..tiez rozm...v takejto zime...ma to trocha hneva... ]-( a ze fotit aj vonku... ]-( ty brdo, odmrznu mi prsty...dnes som skoro zamrzla...ale asponskusime, co to spravi...aaaaaale...frflem...a nema preco...sak si to mam uzit...len nechcem stresovat...a obavam sa, ze stresy budu a ze budem nervna a tak...musim mysliet pozitivne... =-) @mill dakujeme :-) a to este nie sme vo fúlparade...potom pridame foto...vcul som tam dala take fantomove obrazky...a nieco zo svad.veltrhov... foto fuzkov? eeee...nieee...pomoooc...nie... @dannynka ten krem sa vola mundisal...ma prijemnu chut (no...nemusi zas kazdemu chutit, pravda)...ale nam pomohol... @lill pekne satocky...sedeli...a pekne foto...a snurovacka tiez krasna... @newyorkgirl mate v salone krasne modely...mozem raz prist juknut?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. Potrebujem od Vas nejake infosky prosim. Neviete o nejakom dobrom kameramanovi v TN? Fotografa mame zajednaneho, aj ked zda sa ma strase vysoka cena. V akych cenach sa pohybuju vasi fotografi? Aspon cca. Dakujem velmi pekne, pekny den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Leni, ved ja dojdem, len som chcela dotiahnut aj draheho, ale nikdy sa nam nezhodnu zmeny, tak asi dojdem sama:-( Lom, uz sa tesim na photo a ja by som uvitala mojho s fuzami:-D :-D Sue, mas internu postu, tak kuk! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem Miluska, v pondelok mu urcite volame :-) . Takze mas tiez v maji :-) A kde? :-)
Odpovedať
ahojte :-D :-D :-D :-D :-D mam fotto na cd,tak uz len zmensit a vlozit ale az ked si hodim sprchu bo dnes sme mali celkom fajn den ale som utahana ako kon :-p A zajtra nas caka to iste este raz ale u svokry :-N :-N :-N lomnicka-oki,dakujem za info ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Danny, coze navsevny den? Cakam na fotecky;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?