Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
@ywett aaaale...ja uz sa nechcem vydavat...viete ake hrozne fotky mam...sak som skareda a stara... :-( neva... :-N netreba...vzdala som sa toho sna...najdeme sa v niecom inom..napr. budem tu gibicovat do smrti...planujem tak este zo 50 rokov 8-) :-D @danka :-D :-D :-D najdem ta v bezovej favoritke s NM spz-tkou :-D na benzinke na dialnici smerom do ba-y :-D :-D :-D som vdacna za vsetko...ze ste sa tetelili s tym "hoviatkom"...uz hladame a dumame, ze ked nebude belgicka cokolada, tak aku vymyslime...mne moja polovicka /inak medzi nami, aj ty mas sympos polovicku/ tak nepravidelne varieva cokoladu...po kazde je ina...ale njam... stuplik - dnes sla do skolky...schudla, jak bola chora...ideme o chvilu pre nu...recept? no...to rozcapis dvere na spalni a povies: "teraz, alebo nikdy" 8-) :-D 8-) a hupnes na draheho...a to otatne, poznas... jo..par stranok spat sompisala, ako sme sa stretli...jukni... :-D :-D :-D verim, ze sa este stretneme.. ;-)
Odpovedať
ahojte **ywett, no to teda budu...ked som uvidela mojho v tom saku a nohaviciach..az sa mi srdiecko zastavilo....ved cez weekend ak bude cas a slnko, tak ho v nom odfotim, lebo aj domov musim poslat fotku na schvalenie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lom... :-D :-D :-D :-D :-D smiala som sa na celu kancelariu, az prisli kolegovci z vedlajsej , ze co sa deje, ze aj oni sa chcu posmiat... :-) dobre si to opisala.... dani...tak uz si nam usla :-( ale uz teraz sa tesim na najblizsie stretko :-) :-) x-)
Odpovedať
**lom, netaraj...ved sme ta videli...urcite by si bola kraaaaaasna v bielych satach a so zavojom x-) x-) a verim, ze coskoro aj budes :-) **dani, ste predavali cok.fontanu? no pekne...xi..si mohla povedat..ale tak LOM, uzi si ju....neboj, necham ti ju :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lom, ty si teda expert :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D sa tu rehocem az sa mi hlava trasie, ale musim tak potichu, lebo tu je pocut len tukot klavesnice... :-N No a ta favoritka bolo nase predosle auticko. Teraz ho uziva moj bracek, ale auto je v hroznom stave, hlavne, ze je tam hudba ako svina. Ked to das naplno, normalne z plechov opadava hrdza :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a na dialnici treba otvorit okna, vystrcit ruky a pridrziavat plechy..... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
*Lom, nadej umiera posledna, kolko krat ti to mam pripominat! NIkdy nehovor nikdy a musis verit! Nevidela si " Peter Pan " --- treba verit, to je zaklad uspechu 8-) ... *Dani, tak ako vsetko na Slovensku vybavene? Nemas foto tej triedy Tvojej? *Miriamka, no ak nie si zvyknuta, ze drahy chodi v kosielke a v saku, tak je to sok, coo? *Jja, viem, ze som Ta este nepridala do tabulecky...vzdy mi to vypadne z hlavicky, kym pridem domov :-| Baby zajtra je smer PRAHA, tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim uz
Odpovedať
Profilova fotka
miri, ved tu si mozes kupit aj ty. Ja som ju lomnicke iba exportovala z UK do Sk v prirucnej batozine. :-N A za dva mesiace vezieme fontanku domov znovu pre sestrenicu. A zrejme to bude taka ista, ako sme priniesli lomnicke. Argos je proste najlepsi x-) Kuk sem http://www.argos.co.uk/static/Product...
Odpovedať
Profilova fotka
jja, veru tak... usla som zo Slovenska, ale prisla som zas sem na MS. Ked som na Slovensku, na MS nie je cas :-( ... chodime len po navstevach, tak teraz sa tesime na vikend, ze si poriadne odpocinieme. x-) ywett, na tu fotku som uplne zabudla. :-N Ale skontrolujem albumy, co mam tu v UK, ci tam nahodou nieco neobjavim. Ale mam takeho tusaka, ze vsetky albumy zo skoly zostali doma v SK. :-(
Odpovedať
**ywett, no parkrat som mala moznost ho vidiet v obleku ale to sa neda porovnat..to mal taky stary, ktory vytiahlo raz za rok na ples...a teraz...no paradaaaaaaa 8-) **dani, ja som aj fontanu chcela ale budem mat viac deti a uz to vidim...vsetko by bolo od cokolady a hlavne moje saty :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj u nas fontanka bola, ale casnikov som nestihala napomenut, nech tam tej cokolady daju viac, lebo tiekla len v takych pramienkoch a nie po celom obvode... ale aj tak boli u nas vsetky deti zarypane az po usi :-D :-D :-D a vlastne aj niektori dospeli... :-N
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D ale co mas ty napominat casnikov...ved to mali vediet sami :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nuz neviem.... asi to videli prvykrat na nasej svadbe :-N ... ale nevadi, hlavne, ze tam bolo aspon daco, v com sa dal namocit bananik ci piskotka x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak to ano...xi... a ako sa citis nazad tu...teda tam...na ostrove?
Odpovedať
Profilova fotka
nesce sa mi tunejky byt, radsej by som isla naspaaaatek ;-(
Odpovedať
no to ci verim.... a ja musim utekat do prace...ty aspon o chvilu ides dom.. :-S :-( tak pekny dnik ..... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Do rici, to uz je tolko hodzín? Tak ic teda... Já ešče hodzinu a pól a idzem též... ale domóv... juj, jak sa mi ništ nesce. Ustatá som jak jenno hovado, sce sa mi spat, oči sa mi zavierajú :-(
Odpovedať
pekny vecer prajem,ste sa poobede cinili a ste pisali :-D ja akosi dnes nestiham bo sme mali rusnu noc GAbika sa nam v noci o 3-tej zobudila a tak som ju zobrala k sebe do postele a avobec sme sa nevyspali 3-ja na manzelskej posteli este ze mangel isiel na rannu a to sme boli uz len dve :-D .Pravdepodobne sa hlasi o slovo spodna stolicka,takze dnes vas len pozdravim a utekam do hajan pre pripad ze by sa tato noc opakovala :-N tak prajem pekny zajtrajsi posledny pracovny dnik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peknu a hlavne pokojnu noc, danni
Odpovedať
ahojte kocky, vsetkych Vas zdravim a prajem pekny wecer x-) 8-) ;-) :-) danny no zubky su veru potvorske :-p tak dufam ze dnes uz budete lepsie buvat ;-)
Odpovedať
ahojte :-) zdravim vas, som tu na skok,zajtra idem skusat dalsie satky,tak potom pridam fotky ;-) prajem dobru nocku
Odpovedať
dani, no ty si tipek :-D :-D :-D :-D bru nocku vam...
Odpovedať
tak bru noc uz fakt...idem ja pomaly buvat..konecne piatoooooooooooook :-D 8-) 8-)
Odpovedať
@jja =-) :-N :-D 8-) ste sa pobavkali na tom recepte? alebo ako som sa chystala na dankinu navstevu? @danka :-D ze ja som expert? :-D :-D :-D a co tvoja hrdza a plechy? :-D :-D :-D no...poznam takych expertov, co si do titítka namontovali hotove nahravacie a pocuvacie studio...sa skvele bavkam... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D @miriama ;-) no...sa tesakujeme na fontanku...asi tento vikend poskusame...vydurim draheho, ze podme k babke, nech je nas na tu cokoladu viac...ved kto by ju zjedol tolku...? nech nas je viac...poskusame... :-p :-p :-p aj moj drahy je neoblekovy a ked sa ohodi, tak je perfektny... @ywett ides na veltrh? alebo nanejaku inu akciu do prahy? @danny vyzeras takto ako ja po prebdenej noci 8-( ? poznam...nenapadne mi teraz, ako sa volala ta masticka, co sompouzivala, ked sli zubky...ale skusim pohladat...a napisem...a inak sme skusili na dasna aj koru z citrona, ale nie vrch, ale to biele co je pod supkou...a potom aj na kapesnik trocha bielehio dobre kysleho vina a poutierat dasno...ale to som skusila tusim ken raz... @lil som zvedavson... x-) @mill vyzdobu na stol treba..aspon kusok...a tak, aby sa nestratila medzi tolkymi taniermi a poharmi a jedlom na stolikoch...urcite nieco pekne vymyslis... :-)
Odpovedať
baby...som zabudla...moja polovicka sa vcera rozhodla zmenit face...a oholil sa...to by mi nevadilo, ale on si nechal fuzy :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o vyzera ako láááászlóóóóó...uz len cizmy, pumpky a kalap...ako mu mam povedat, ze nech si necha strnisko ako ked sme sa spoznali... =-) :-N
Odpovedať
ze bre ranko 8-( :-p =-) 8-( |-| :-p :-p :-p nechcelo sa mi dnes vstavat este ze je uz piatok pomooooooooooooc vcera som nemala netik v praci tak som potlacala abstitnencne priznaky :-D :-D :-D :-D dnes som uz zase "in" :-D :-D :-D
Odpovedať
@ery keby si vedela, ako mne sa nechcelo..som vcera zaspala na gauci...aj drahy...a potom, ked sme sa presunuli do postele, tak uz som zase nevedela zaspat... :-| a dnes rano som premrzla älebo sak som chodila s fotakom, nohy mam uz 1,5 hod. v zohrievacej papuci, ale furt mi je zima...idem si dat nejaky cajik a odohnat prechladnutie... |-| :-N
Odpovedať
lom... no mne deka nikdy nepomoze, na zimu u mna zabera horuci kupel alebo sprcha, to vzdy pomoze x-) stuplik sa ma ako? to co mas v albume to je ona? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooojte zavislacky ;-) ...chcela som Vas pozdravit, o hodinku letiiim so mojej zlatej Prahy, tak cez vikend budem abstinovat :-N Prajem Vam pekny vikendik, uzite si ho a moc nepiste :-D :-p PS: Lom v Prahe je nejaky veltrh? Ani neviem..aky???? Mame tam ine akcie :-D
Odpovedať
ywett ahoooooooooooooooooooooooooj jeeeeeeeeeeeej Ty sa mavas ale 8-) 8-) 8-) super, tak si to uzite x-) x-) x-) x-) x-) a davajte pozor na ceste ;-) :-)
Odpovedať
@ery jo...fotil moj drahy..ja som mala slzy v ociach, ked som ju videla...bola krasna...a to v tych bordovych je moja drobnost... @ywett asi uz nebudes citat, ale odpoviem...tusiiiim je tam svadobny veltrh...ja uz som z nich popletena :-N =-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?