Menu Forum

Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

1. nov 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1752 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1752 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
 @ywett
aaaale...ja uz sa nechcem vydavat...viete ake hrozne fotky mam...sak som skareda a stara... emoticon neva... emoticon netreba...vzdala som sa toho sna...najdeme sa v niecom inom..napr. budem tu gibicovat do smrti...planujem tak este zo 50 rokov emoticon emoticon

@danka
emoticon emoticon emoticon
najdem ta v bezovej favoritke s NM spz-tkou emoticon na benzinke na dialnici smerom do ba-y emoticon emoticon emoticon
som vdacna za vsetko...ze ste sa tetelili s tym "hoviatkom"...uz hladame a dumame, ze ked nebude belgicka cokolada, tak aku vymyslime...mne moja polovicka /inak medzi nami, aj ty mas sympos polovicku/ tak nepravidelne varieva cokoladu...po kazde je ina...ale njam...
stuplik - dnes sla do skolky...schudla, jak bola chora...ideme o chvilu pre nu...recept? no...to rozcapis dvere na spalni a povies: "teraz, alebo nikdy" emoticon emoticon emoticon a hupnes na draheho...a to otatne, poznas...

jo..par stranok spat sompisala, ako sme sa stretli...jukni... emoticon emoticon emoticon verim, ze sa este stretneme.. emoticon
7. feb 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 4429 príspevkov.
  • Svadba bola 19. septembra 2009
    V Londyne, Veľká Británia
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 ahojte
**ywett, no to teda budu...ked som uvidela mojho v tom saku a nohaviciach..az sa mi srdiecko zastavilo....ved cez weekend ak bude cas a slnko, tak ho v nom odfotim, lebo aj domov musim poslat fotku na schvalenie emoticon
7. feb 2008 o 14:05  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jja
Registrovala sa 6. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 143 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 8. júla 2006
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
jja
Registrovala sa 6. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 143 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 8. júla 2006
    okres Trenčín
 lom... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon smiala som sa na celu kancelariu, az prisli kolegovci z vedlajsej , ze co sa deje, ze aj oni sa chcu posmiat... emoticon dobre si to opisala....
dani...tak uz si nam usla emoticon ale uz teraz sa tesim na najblizsie stretko emoticon emoticon emoticon
7. feb 2008 o 14:05  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 **lom, netaraj...ved sme ta videli...urcite by si bola kraaaaaasna v bielych satach a so zavojom emoticon emoticon a verim, ze coskoro aj budes emoticon

**dani, ste predavali cok.fontanu? no pekne...xi..si mohla povedat..ale tak LOM, uzi si ju....neboj, necham ti ju emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
7. feb 2008 o 14:07  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
Registrovala sa 6. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1206 príspevkov a 4 albumy. Má 2 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 7. júla 2007
    V Zemianskom Podhradí, okres Nové Mesto nad Váhom
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
Registrovala sa 6. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1206 príspevkov a 4 albumy. Má 2 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 Lom, ty si teda expert emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon sa tu rehocem az sa mi hlava trasie, ale musim tak potichu, lebo tu je pocut len tukot klavesnice... emoticon
No a ta favoritka bolo nase predosle auticko. Teraz ho uziva moj bracek, ale auto je v hroznom stave, hlavne, ze je tam hudba ako svina. Ked to das naplno, normalne z plechov opadava hrdza emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon a na dialnici treba otvorit okna, vystrcit ruky a pridrziavat plechy..... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
7. feb 2008 o 14:09  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
Registrovala sa 31. júla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 801 príspevkov. Má 41 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
Registrovala sa 31. júla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 801 príspevkov. Má 41 priateľov.
 *Lom, nadej umiera posledna, kolko krat ti to mam pripominat! NIkdy nehovor nikdy a musis verit! Nevidela si " Peter Pan " --- treba verit, to je zaklad uspechu emoticon ...

*Dani, tak ako vsetko na Slovensku vybavene? Nemas foto tej triedy Tvojej?

*Miriamka, no ak nie si zvyknuta, ze drahy chodi v kosielke a v saku, tak je to sok, coo?

*Jja, viem, ze som Ta este nepridala do tabulecky...vzdy mi to vypadne z hlavicky, kym pridem domov emoticon

Baby zajtra je smer PRAHA, tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim uz
7. feb 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
 miri, ved tu si mozes kupit aj ty. Ja som ju lomnicke iba exportovala z UK do Sk v prirucnej batozine. emoticon A za dva mesiace vezieme fontanku domov znovu pre sestrenicu. A zrejme to bude taka ista, ako sme priniesli lomnicke. Argos je proste najlepsi emoticon Kuk sem

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/4202055/Trail/searchtext%3ECHOCOLATE+FOUNTAIN.htm
7. feb 2008 o 14:16  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
 jja, veru tak... usla som zo Slovenska, ale prisla som zas sem na MS. Ked som na Slovensku, na MS nie je cas emoticon ... chodime len po navstevach, tak teraz sa tesime na vikend, ze si poriadne odpocinieme. emoticon

ywett, na tu fotku som uplne zabudla. emoticon Ale skontrolujem albumy, co mam tu v UK, ci tam nahodou nieco neobjavim. Ale mam takeho tusaka, ze vsetky albumy zo skoly zostali doma v SK. emoticon
7. feb 2008 o 14:21  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 **ywett, no parkrat som mala moznost ho vidiet v obleku ale to sa neda porovnat..to mal taky stary, ktory vytiahlo raz za rok na ples...a teraz...no paradaaaaaaa emoticon

**dani, ja som aj fontanu chcela ale budem mat viac deti a uz to vidim...vsetko by bolo od cokolady a hlavne moje saty emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
7. feb 2008 o 16:12  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
 aj u nas fontanka bola, ale casnikov som nestihala napomenut, nech tam tej cokolady daju viac, lebo tiekla len v takych pramienkoch a nie po celom obvode... ale aj tak boli u nas vsetky deti zarypane az po usi emoticon emoticon emoticon a vlastne aj niektori dospeli... emoticon
7. feb 2008 o 16:22  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
ale co mas ty napominat casnikov...ved to mali vediet sami emoticon emoticon emoticon
7. feb 2008 o 16:23  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
 nuz neviem.... asi to videli prvykrat na nasej svadbe emoticon ... ale nevadi, hlavne, ze tam bolo aspon daco, v com sa dal namocit bananik ci piskotka emoticon emoticon emoticon
7. feb 2008 o 16:31  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 tak to ano...xi...
a ako sa citis nazad tu...teda tam...na ostrove?
7. feb 2008 o 16:34  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
 nesce sa mi tunejky byt, radsej by som isla naspaaaatek emoticon
7. feb 2008 o 16:44  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 no to ci verim....
a ja musim utekat do prace...ty aspon o chvilu ides dom.. emoticon emoticon

tak pekny dnik ..... emoticon
7. feb 2008 o 16:46  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
 Do rici, to uz je tolko hodzín? Tak ic teda...
Já ešče hodzinu a pól a idzem též... ale domóv... juj, jak sa mi ništ nesce. Ustatá som jak jenno hovado, sce sa mi spat, oči sa mi zavierajú emoticon
7. feb 2008 o 16:58  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
Registrovala sa 2. júla 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 296 príspevkov. Má 50 priateľov.
  • Svadba bola 18. júna 2005
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
Registrovala sa 2. júla 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 296 príspevkov. Má 50 priateľov.
  • Svadba bola 18. júna 2005
    okres Trenčín
 pekny vecer prajem,ste sa poobede cinili a ste pisali emoticon
ja akosi dnes nestiham bo sme mali rusnu noc GAbika sa nam v noci o 3-tej zobudila a tak som ju zobrala k sebe do postele a avobec sme sa nevyspali 3-ja na manzelskej posteli este ze mangel isiel na rannu a to sme boli uz len dve emoticon .Pravdepodobne sa hlasi o slovo spodna stolicka,takze dnes vas len pozdravim a utekam do hajan pre pripad ze by sa tato noc opakovala emoticon
tak prajem pekny zajtrajsi posledny pracovny dnik emoticon
7. feb 2008 o 20:42  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milluska (33 r.)
Registrovala sa 1. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 328 príspevkov a 3 albumy. Má 41 priateľov. Trenčín, Slovensko.
  • Svadba bola 31. mája 2008
    V Trencine, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
milluska (33 r.)
Registrovala sa 1. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 328 príspevkov a 3 albumy. Má 41 priateľov. Trenčín, Slovensko.
  • Svadba bola 31. mája 2008
    V Trencine, okres Trenčín
 Peknu a hlavne pokojnu noc, danni
7. feb 2008 o 20:48  •  Svadba bola v máji 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
Registrovala sa 6. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1180 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
Registrovala sa 6. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1180 príspevkov. Má 1 priateľa.
 ahojte kocky, vsetkych Vas zdravim a prajem pekny wecer emoticon emoticon emoticon emoticon

danny no zubky su veru potvorske emoticon tak dufam ze dnes uz budete lepsie buvat emoticon
7. feb 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilusiatko
2
Registrovala sa 19. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1564 príspevkov a 2 albumy. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 19. septembra 2008
    V Kostole sv. Tomasa v Partizanskom, okres Partizánske
fotoportrét
fotoportrét
lilusiatko
2
Registrovala sa 19. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1564 príspevkov a 2 albumy. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 19. septembra 2008
    V Kostole sv. Tomasa v Partizanskom, okres Partizánske
 ahojte emoticon zdravim vas, som tu na skok,zajtra idem skusat dalsie satky,tak potom pridam fotky emoticon prajem dobru nocku
7. feb 2008 o 21:59  •  Svadba bola v septembri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 dani, no ty si tipek emoticon emoticon emoticon emoticon

bru nocku vam...
7. feb 2008 o 22:43  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 tak bru noc uz fakt...idem ja pomaly buvat..konecne piatoooooooooooook emoticon emoticon emoticon
8. feb 2008 o 01:08  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @jja
emoticon emoticon emoticon emoticon
ste sa pobavkali na tom recepte? alebo ako som sa chystala na dankinu navstevu?

@danka
emoticon ze ja som expert? emoticon emoticon emoticon a co tvoja hrdza a plechy? emoticon emoticon emoticon no...poznam takych expertov, co si do titítka namontovali hotove nahravacie a pocuvacie studio...sa skvele bavkam... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

@miriama
emoticon no...sa tesakujeme na fontanku...asi tento vikend poskusame...vydurim draheho, ze podme k babke, nech je nas na tu cokoladu viac...ved kto by ju zjedol tolku...? nech nas je viac...poskusame...
emoticon emoticon emoticon
aj moj drahy je neoblekovy a ked sa ohodi, tak je perfektny...

@ywett
ides na veltrh? alebo nanejaku inu akciu do prahy?

@danny
vyzeras takto ako ja po prebdenej noci emoticon ? poznam...nenapadne mi teraz, ako sa volala ta masticka, co sompouzivala, ked sli zubky...ale skusim pohladat...a napisem...a inak sme skusili na dasna aj koru z citrona, ale nie vrch, ale to biele co je pod supkou...a potom aj na kapesnik trocha bielehio dobre kysleho vina a poutierat dasno...ale to som skusila tusim ken raz...

@lil
som zvedavson... emoticon

@mill
vyzdobu na stol treba..aspon kusok...a tak, aby sa nestratila medzi tolkymi taniermi a poharmi a jedlom na stolikoch...urcite nieco pekne vymyslis... emoticon
8. feb 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 baby...som zabudla...moja polovicka sa vcera rozhodla zmenit face...a oholil sa...to by mi nevadilo, ale on si nechal fuzy emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon vyzera ako láááászlóóóóó...uz len cizmy, pumpky a kalap...ako mu mam povedat, ze nech si necha strnisko ako ked sme sa spoznali... emoticon emoticon
8. feb 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 ze bre ranko emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon nechcelo sa mi dnes vstavat este ze je uz piatok pomooooooooooooc

vcera som nemala netik v praci tak som potlacala abstitnencne priznaky emoticon emoticon emoticon emoticon

dnes som uz zase "in" emoticon emoticon emoticon
8. feb 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @ery
keby si vedela, ako mne sa nechcelo..som vcera zaspala na gauci...aj drahy...a potom, ked sme sa presunuli do postele, tak uz som zase nevedela zaspat... emoticon
a dnes rano som premrzla älebo sak som chodila s fotakom, nohy mam uz 1,5 hod. v zohrievacej papuci, ale furt mi je zima...idem si dat nejaky cajik a odohnat prechladnutie... emoticon emoticon
8. feb 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 lom... no mne deka nikdy nepomoze, na zimu u mna zabera horuci kupel alebo sprcha, to vzdy pomoze emoticon stuplik sa ma ako? to co mas v albume to je ona? emoticon
8. feb 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
 Ahoooojte zavislacky emoticon
...chcela som Vas pozdravit, o hodinku letiiim so mojej zlatej Prahy, tak cez vikend budem abstinovat emoticon
Prajem Vam pekny vikendik, uzite si ho a moc nepiste emoticon emoticon

PS: Lom v Prahe je nejaky veltrh? Ani neviem..aky???? Mame tam ine akcie emoticon
8. feb 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 ywett ahoooooooooooooooooooooooooj

jeeeeeeeeeeeej Ty sa mavas ale emoticon emoticon emoticon super, tak si to uzite emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon a davajte pozor na ceste emoticon emoticon
8. feb 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @ery
jo...fotil moj drahy..ja som mala slzy v ociach, ked som ju videla...bola krasna...a to v tych bordovych je moja drobnost...

@ywett
asi uz nebudes citat, ale odpoviem...tusiiiim je tam svadobny veltrh...ja uz som z nich popletena emoticon emoticon emoticon
8. feb 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš