Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Dannynka mas veelmi zlatucku dcerku x-) ;-) aj ta fotka v tej hojdacke je perfektna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Miruska, tak foto sa podarilo, tak jukni jednym ockom...ze som na Teba myslela a fotila 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Yvett, atk tie Cosmobella su super a tie popolnocne satecky su naaadherne, skoda ze som tam nesla ]-( ]-( Co nove? Zajtra pojdem skusat boticku (teda dve) a kuknut pohare, mam zajednane predbezne sakusocky a uz aj Djja konecne...Popolnocne chcem mrknut v Polsku v marci...
Odpovedať
Profilova fotka
Miri ahoj, co uz dostahovane? :-D :-D
Odpovedať
babula dakujem za GAbiku :-) :-) :-) ywett-kukla som fotto,veru to malinke dievcatko ina tej prehliadke bolo podarene :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Milluska tie Cosmobelly maju v TN v salon MYLADY...takze ich mozes ich okuknut..vraj sa daju aj rozne tie masle k tomu prirobit a mozes mat na obrad napr. zlatu a na hostinu podla vyzdoby napr. aj marhulkovu :-D ...a kto vam hra ako DJ, ak smiem vediet?
Odpovedať
babulky mangel úppotrebuje este nieco na pc tak ja si idem uz lahnut bo sa mi ce aj tak spinkat :-N tak vam prajem bruu,a zajtra prezite krasny slnecni dnik ;-) :-D |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Yvett pisem ti IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, tak este pockam...lebo tiez smerujem do kupelne a do postielocky
Odpovedať
Profilova fotka
Danny bru nocku a pozdravuj malu Gabrielku, pa
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa lucim...sweet dreams... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa poberiem, drahy sa uz vedla nervozne pohadzuje v posteli, takze vsetkym krasne snicky, paaa a Miri neponocuj moc, ak stahujes nabytok v nocnych hodinach, hovori sa tomu manio depreivny syndrom :-D :-D :-D , paaaaaaaa
Odpovedať
Článok sa načítava...
vy ste mi usli?? no moj drahy musel dopozerat film, tak som ho musela nechat... **ywett, idem kuk :-) **mill, no uvidime..xi..ale nabytok prestavany :-D
Odpovedať
ahojte babenky @ywett si bola v sobotu, ci v nedelu na veltrhu? aj ja som si v tom salone skusila jedny satocky...ale nemam fotku...uz tam nikto skoro nebol a fotak som uz mala zbaleny... :-( @danny moja ma 3,5, vola sa monika...mas nadherneho stuplika...taky maly škero... @mill a dann ked uz rozoberate vek...no tak ja tu mozem povedat, ze som dochodca... =-) :-N 8-) ach mat tak znovu 24...a tento rozum..aj ked niekedy mam pocit, ze osprostievam :-o 8-) @ery aj ja si chcem s vami "potajme" pokecat, ale ked ja nemam icq...alebo mam, len o tom neviem? :-o inak drahy mi povedal, ze my sa s prackou neznasame, ze na neho je dobra :-. no babkin kolotoc...keby vedel prat, tak zisti, ze ta pracka je tvrdobubnova... ]-( a ze si radsej vezmem babkinu z minuleho storocia... @miri ako sa vam s drahym dari? a co zdravicko? @danka veeeelkeeeeee daaaakuuujem... len si predstavte, babenky, no tesila som sa, ze sa stretnem s dankou...sak sme sa aj...ale myslela som, ze ju privitam v pohodli nasej obyvacky...vypulirovala som rodinne striebro, nadiavovala nabytok, oprala zaclony, natiahla cerveny koberec, navarila veceru o piatich chodoch, otvorila "šardoné" ročník 1854...a nakoniec sme sa stretli na benzinke ako pokutni obchodnici sme si vymenili to, co sme si mali a chceli vymenit a dankini ficali prec...a dcerka, ze "preco neprisla danka k nam?" no tak vysvetluje, ked ona sa tasi na kazdu danku (lebo mi mame kamaratky len danky), ktora k nam ma prist :-D :-D :-D :-D :-D idem pracovat...babenky...pekny dnik...
Odpovedať
AHOJTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE danny mala je krasna x-) x-) x-) x-) x-) taky drobcek x-) x-) x-) ked bude dalsie stretko tak musis prist 8-) ;-) :-) mill oki v pohode pridi kedy kolvek x-) miri coze???? aj Ty upratujes o pol noci???? pfuuuu tak to si ma potesila som myslela ze som len sama taka uchylna :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-p :-p :-p :-p ywett ;-) tak co ako si poriesila kopiracky? :-p :-D lom x-) no aj tak mas este na to vsetko pevne nervy :-D :-D :-D ja som tej mojej nechala teraz dva dni vydychnut ale prezliekala som obliecky tak zase bude v jednom kole :-D :-D :-D danka ako sa mavate? uz ste doma? a aka bola cesta? x-) no...na nikoho som nezabudla? :-S tusim nie :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@ery nervy na draheho, ci na pracku :-D :-D :-D :-D inaj juk do albumu...som tam dala nasu vystroj na brachovu svadbu... baby, musim byt na brachovej odobierke? a kto vlastne pyta od rodicov? ono je to totiz tak, ze ja ich mam fotit pred obedom, potom sa mam hodit do gala a cestovat 50km, lebo bude inde odobierka, potom 50km naspat do miesta sobasa - obradu, potom 50km na miesto hodtimy a potom naspat po svadbe a hostine 50 km...a kto vie kolkokrat, kedze bude treba pomoct urobime 50km...a to si mam kedy dat uropbit frizuuuru a vyobliekat sa a urobit to iste aj so stuplikom? :-o ...mi drahy zohnal spicovu babenku a teraz jej poviem, ze nie, lebo proste nebude mat kedy ma ucesat... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
lom x-) na pracku myslim :-D :-D :-D :-D :-D chlapa by si asi s"bejzbolkou" :-D :-D :-D hadam nezmlatila :-D :-D :-D :-D :-D :-D ozik ake si znamenie? :-D :-D :-D :-D a ake je pracka? :-D :-D :-D :-D :-D co sa odobierky tyka tak nie je ziadne pravidlo, uvaz sama ako to budes stihat hadam ju brachovi daju aj bez Teba a so stuplikom to nie je ziadna sranda, pekne sa nahod, sprav si plan aby si nemusela spravit 3OO km zbytocne 8-) hlavne aby tam bol bracho nevesticka a rodicia :-D :-D :-D :-D :-D :-D ostatní su len do poctu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@ery niekedy ma dostane do poriadnej vyvrtky axelpauzenovskoritbergerovskeho vrutu... :-o ja som strelec...na pracku sa opytam draheho, lebo kupoval ju on...to sme sa este nepoznali...ja by som si taku pracku nekupila...howg... s tou odobierkou..a ako to mam vysvetlit mojim rodicom? ;-) :-o ;-( :-N
Odpovedať
Profilova fotka
*Lom, ja som bola v nedelu...myslis, ze v MyLady si skusala satecky, tie co mam fotene? A teda vy uz mate termin svadbicky, ci ako? Asi mi nieco uniklo...nieco sa mi mari... 8-) *Ery, takze kopirovacky su odstranene az zo 4 albumov... ..ak niekde este zazriete moje fote bez vodotlace, kludne bonznite, nebrante sa :-) :-) :-) :-N :-N
Odpovedať
ywett jasne si pis ze Ti to hned nabonzujme :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D lom x-) no normalne im to povedz tak ako si to napisal tu nam a bude a este zvyrazni niekolko krat tych 50 km!!!!!!!!!! :-D :-p :-D :-p a myslim ze pochopia x-) x-) x-)
Odpovedať
**lom, tak to si squele napisala...cele stretnutie s dankou.. :-D :-D :-D a vdaka za opytanie,....no uz neriesim zdravicko....no coment 8-( :-S **kika, no mna ked chyti muza, tak aj v noci prenasam nabytok :-D :-D :-D vcera zas..lebo to povodne sa mi nepozdavalo...a vidim to este na dnes vecer, lebo stale to nie je ONO a cez den muzu nemam :-N :-D :-D
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... miri aha x-) x-) x-)
Odpovedať
ty kokso!!! tak oba moje navrhy v jednom :-D :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
velmi pekne x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
to ano...len mne sa to nedari stale... ]-( :-(
Odpovedať
miriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii uz sa Ti to bliiiiiiiiiiiiiiiiiizi presne od dnes 3 MESIACE a 3 DNI JUPIIIIIIIII x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
:-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-.
Odpovedať
mam v albume uz ten oblek a topanky... len... **lom, porad...ako odfotim oblek, cierny..aby bolo na fotke jasne vidiet ako naozaj vypada??? =-) =-)
Odpovedať
no kukla som Tvoj albumik a skoro som okoktavela ako sa to rychlo bliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizi x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?