Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
ywett, tak bru nocku 8-) a poslem...ved sa dohodneme cez mailka cez den ;-) danny, ja idem papaaaaaaaaaaaaaaaa x-)
Odpovedať
kde ste kto?ci to tu uz asi vsetko spinka :-N :-N
Odpovedať
okik teda tak sa aj ja poberiem,idem sa prezliect a sup do hajan za mangelikom tak bruuu nocku :-) ;-) |-|
Odpovedať
bru nocku babenky 8-)
Odpovedať
nazdarte x-) som sa vcera odmlcala, som riesila nieco dolezite cez icq a podarilo sa aj som vyriesila x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) ywett ak myslis ve.....u tak az 29.2 x-) neboj to Ti potom isto dam vediet :-) miri tak fotecka odovzdana 4.5 nas bude cakat aj postavicky x-) inak je straaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne zlata ta pani x-) x-) x-) x-) a nemala ziadne namietky 8-) x-) dannynka uz aj Ti idem odpisat ;-)
Odpovedať
erytrea a ja ze si nam zaspala za kompom :-D :-D :-D inak dnes je vonku celkom fajne slniecko svieti a ani vetrisko nefuka :-) ;-)
Odpovedať
kika, moooooooooooooooooooc dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) a nechcela vediet "obsah" torty? pekny dnik vam vsetkym 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, diky za typ, ty ako pokracujes s oznamkami? ;-) Yvett, my sme takto odstranovali Trojskeho kona a mal podobne priznaky ochorenia, ako tvoj PC :-D :-D Dannynka, ako stara je tvoja mala? Ja som na PNke, tak chodim na rehabku, tak pomalicky zacinam aj nieco k svadbe zhanat..(na case, ze? :-p :-p ) Kika, zajtra asi prindem uz ozaj, budes tam?
Odpovedať
milluska ahojky :-) Gabika ma 16-nast mesiacov preco sa pytas? :-) inak nacase ze zhanas,bo zachvilku uz tu mas den" D" :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja len ze je zlatunka a vidno ze ju milujes...Ja mam take zmiesane pocity co sa tyka tykania biologickych hodin...chvilkami zatuzim a v zapati si uvedomim, ze este aj ja sama som decko :-( :-( (mam 24)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, bacil je vonku!!! Jupiiiiiiiiiiiiiiiii, fotky su v PC, ale zasa strajkovanie zmensovanie, tak sa trapim :-p
Odpovedať
Gabika je moje vsetko na svete,bez nej by som si uz ani zivot nevedela predstavit,ved to uvidis ked budes mat vlastne ;-) inak ja budem mat v juli 24 a to uz bude mat Gabika skoro 2-roky :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ywett-vitaj,a akeho bacila si mala v pc?
Odpovedať
Profilova fotka
Yvett, no gratulujeme, huraaa!!! 8-) 8-) Dannyn, ja si myslim, ze na veku uz ani nezalezi, v dnesnej dobe su uz v dvadsiatke mnohi vyspeli a pripraveni na babinko, ale ja ecce nie :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A nedas nejake fotky malej do albumika? Nech kukneme? ;-)
Odpovedať
miluska,pekne si to napisala,my sme si GAbiku naplanovali a mooc sme sa na nu tesilii :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Yvett a kedy budu tie fotecky z veltrhu teda? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Boli tu 2 viry nejake nanominovane...vsetko precistene, tak huraaa. Danny ty si taka mladucka??? A kedy planujete druhe? ..,idem pridat fotky, uz su zmensene...som to ja sikovnaaa :-D
Odpovedať
ahojte baby, som tu na skok :-N vidim,ze pisete o detickach ;-) my sa po svadbe chystame na babatko :-D tesim saaa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lilus a ty si ako stara, ked tu tak odhalujeme vek, hm? Prezradis? :-p :-p
Odpovedať
milluska akurat idem nejake vlozit na konika tak vam potom hodim link oki? ywett-este nevieme ale cele 3-roky by som chcela venovat len a len GAbike ;-) lil-ahojky :-D
Odpovedať
Jasnacka,ze prezradim :-D mam 25 rokov x-) aj ked mi to veeela ludi nechce verit,lebo ze nato nevyzeram :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No, ja mam podobny problem, mna sa vacsinou pytaju pacie...nti, ze pred kolkymi mesiacmi som skoncila strednu skolu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a Yvett? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Halooo babenky! Ste tu?
Odpovedať
miluska ja hej,tu mas link na fotocky akurat som vlozila :-D :-D http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
dannynka idem kuknut :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dani, su krasne, najme ta Dj-ovska, mala bude mat urcite hudobny talent :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak uz su tam fotecky :-) konecneeeeeeeeeeeeeeeeee.... ...ja uz mam Dannynkin albumik prezrety ;-) Lil, vy hned po svadbe? Takze tento rok uz hadam budes tehu, nie? Mill, a ty co new, ako so svadbou?
Odpovedať
ahojte babizne x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?