Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
no tak to teda ano, ;-) ywett asi uz zaspala za kompom :-D :-D :-D
Odpovedať
a teraz nam ywett zdrhla 8-) ale ona riesi urcite tych bacilov, ze? 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale som tuuu, ale browsujem ine stranky ;-)
Odpovedať
alebo tak...xi x-) x-)
Odpovedať
miriama no uz sa ukazala, :-) ywett a kade chodis?ozaj babule neviete mi poradit link na trenciansky salon danica? :-o inak toto je moj 7900 prispevok :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
7900???? WAW, to si stihla dost od min. roka teda! Danny: http://www.danica.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
Miruska, ozaj bola tu v nedelu na navsteve kamoska, co to ma pred Tebou a hovorila aj o vyzdobe, ze by Ti mohla prenechat/pozicat...ja som jej aj moju pozicala..ona bude mat asi oranzovo/broskynkovu, vazy, organzu, sviecky, zive kvety...a stoly nakoniec do U, kedze su tam stlpy, tak nie je moc variant...mozem Ti dat do IP mailik, hm? Sa mozte skontaktovat a popytat sa jedna druhej 8-) (este si predtym ale od nej vypytam suhlas na poskytnutie mail adresy) alebo Tvoju jej dam :-N , ak das suhlas.. :-D
Odpovedať
ywett sa snazim, :-D ked tu po veceroch vysedavam a potom sa mi rano vstavat nechce ked po mne dcerka vykrikuje rano s postielky mama :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No spanok je dolezity :-) , PC je velka zavislost, treba to monitorovat, lebo je to zahuba ludstva :-p
Odpovedať
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahooooj ery :-D :-D :-D som citala na druhej teme ze poznas tomasa becara :-D :-D :-D
Odpovedať
no teda baby vam sa nechce spat? 8-) no ani mne od dnes mam nove klaaaaaaaaaaaaaaavesy :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak cvicim uz asi dve hodky 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) teda nie nove ale pozicane a som z toho vytesenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
danny jasne poznam, od malicka sa pozname x-) preco sa pytas?
Odpovedať
ery cez ip-oki?
Odpovedať
**ywett, to by bolo supeeeeeeeeer :-) :-) :-) **kika, uz vyhravas o zabitu??? x-) 8-)
Odpovedať
ywett veru tak atk,moj limit je polnoc tak mam este polhodinku :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja jej hodim Tvoju adresu a vypytam si suhlas na poskytnutie jej Tebe, keby ona nestihala napisat, ju? Kikus vitaj, ako si dopadla???
Odpovedať
kto je kika??asi som mimo obraz ? :-o :-N :-N
Odpovedať
oki, dakujem mojka :-) a s tymi stolami skoda...ja som sa tesila, ze ich bude mat inak..a ze si to dam tiez.. :-(
Odpovedať
kika-erytrea 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Este to budu mozno diskutovat, vsak sa popytas, ju?
Odpovedať
miriama dakujem za vysvetlenie :-D :-D :-D uz som v obraze ;-)
Odpovedať
no uvidime :-) nemas zaco danny 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zajtra jej napisem..dala som si to ako pripomienku, abych nezabudla...baby, nejde hajat? Drahy je uz v kupelni, tak asi to budem musiet ukoncit...
Odpovedať
ja nieeeeeeeeeeeee...cakam, kym pojdete vy aby som mohla doprestavovat.. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
miriama ;-) ywett ja az presne o pol noci tot moj limit :-D :-D :-D
Odpovedať
tak este 25min?tak sa nehnevajte..ja to musim spratat....lebo sa tu ani do izby neda dostat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja sa lucim, Miruska, potom zasli foto, ako si prestavila..zajtra ak odstranim bacila, tak hodim fotecky nejake... Danny este ti zostava necela pol hodka.. Ery napis IP/mail ako bolo, pocity.... ...bruuu nockuuuu
Odpovedať
miriamka presne tak :-D :-D a kde sa stratila erytrea? :-o :-o :-o ywet-oki a bruu nocku aj tebe ;-)
Odpovedať
inak dala som si do albumceku par fotto siat co sa my pacia :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?