Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
jja-aj tebe pekny pracovny tyzden ;-) :-)
Odpovedať
**ery, jeeeeeeeeeeeeeee,ta mohla byt podarena..ved som ju videla...je zlatunka :) ja som mala vcera netovy vypadok.... :-D mi totiz odisla klavesnica a aj mys...a uz nebolo kde kupit..a tak som mala nastastie mys k laptopu, ktory este nemame... :-N :-D :-D tak som behala po nete len s myskou a obcas ked som nieco chcela napisat, tak som kopirovala pismenka a vkladala do vyhladavaca...no fakt sranda :-N a moooooc dakujem za tie torty....ktoru si vybrala tu druhu? **dani, tak uz zajtra nazad? no aj si nestastna, co? neboj, zas skoro pojdete, nie?
Odpovedať
jja ahooooooooooooooooj ako sa mavas? ;-) aj Tebe pekny pracovny tyzden ;-) mne sa teda moc nechce :-p :-p :-p :-p 100 chuti ale ani jedna do roboty :-p :-p :-p :-p :-p to je ale udel pondelka snad to bude zajtra lepsie..... miri posli mi to prosim este raz na mail ktoru chces tu druhu, ale aj tak myslim ze jedna Ti bude stacit lebo aj tak ich este vela dostanes a svokre daj nejaky iny tip na darcek, z vlastne skusenosti Ti radi menej je viac a dve torty su zbytocne.... toto moj nazor x-) dani to je skodaaaaaa ze uz nestihas no tak to teda nachame na inokedy tak stastnu cestu nazad a skoro sa ozvi x-) x-) x-) x-) x-) dannynka ale kdeze neodfuklo isla som autickom cize pohoda x-) x-) x-) x-) vy sa ako mate?
Odpovedať
kika, no akurat dnes mam volat svokruske, lebo ona ide davat robit dve torty, krstna sa uz pytala, ze aku...tak ich bude dost....len ked ani jedna nebude taka aku som chcela..teda az na tu jednu =-)
Odpovedať
miri s tortami sa netrap tie vobec nie su dolezite aj tak sa zjedia a bude po nich, na tuto moju sa mozes spolahnut ta pani je vazne sikovna a ostatne uz ake dostanes take budu aj tak sa Ti vsetky na stol nepomestia ja som ich mala vsetky na separe stole ako na vystave a tam si to kazdy fotil :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
tak teda ako?mam si dat len jednu? =-)
Odpovedať
jasne to Ti bude stacit, akurat som volala s tou pani takze ma dnes caka len mi este napis co s tymi postavickami, poviem jej ze jej ich donesies v tom tyzdni?
Odpovedať
idem ti odpisat na icq :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ajojte! Ako sa Vam babenky dari? Ery, dnes som ta, myslim, videla okolo pol 4 v tom vasom zlatnictve, len som odpasla zdr.zaznamy, tak som behala ako splasena a hladala, a teda som ta nestihla prist navstivit:-(:-( Ale dnes som mala ist lezat na neurol, no otocili ma, ze maju plne(inak sila, tri sme sa tam trepali s batozinami a vsetkych nas otocili!), takze ostavam zatial na PN doma, cize si dufam najdem cas k vam zavitat. Miri, a ty co vravis na oznamka, vobec si sa na najnovsie nevyjadrila..:-(:-(
Odpovedať
ahojte :-) pridala som do albumu zopar fotiek z prehliadky svadobnych siat,ktore pofotil moj drahy, tak si mozete pozriet. Nefotili sme celu prehliadku lebo trvala veeelmi dlho :-) prajem pekny vecer ;-)
Odpovedať
erytrea tak to je teda pohodicka autom ved tak treba ;-) my sa mame fajn akurat ten dnesni vetrisko mi skrizil plany bo sme boli cely den doma,dufam ze zajtra uz bude lepsie ]-( :-| :-N
Odpovedať
jeeej lil idem kuknut,a mozem? :-N :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
uz som kukla kraaaaaaaaaaaaaaaaaasne ;-)
Odpovedať
ahoj dannynka :-) jasne,ze mozes kuknut :-D vsade kam sa clovek pozrel boli krasne saty :-D
Odpovedať
lil no veru boli,teda aspon podla toho co som na fotto videla a si si aj nejake vybrala ci ee?
Odpovedať
Nevybrala som si este,mam par siat,ktore si chcem ist vyskusat a potom sa rozhodnem,ktore mi najviac sedeli :-N
Odpovedať
ahojteeeeeeeeeeeeee, tak som tuuuuuuuuuuuu x-) :-D x-) x-) x-)
Odpovedať
mill, mas nove??? no idem kujk..prepaaaaaaaaaaaaaac :-N :-N :-N :-x
Odpovedať
lil no veru vyberaj,ja som moc nemohla s mojou postavou :-N :-N :-N miriama ahoj :-)
Odpovedať
ahoj danny 8-)
Odpovedať
miriama-ako si sa dnes mala?a ty uz mas nejake saty vybrate??hmm
Odpovedať
tak mill...mne sa paci z tych starsich to druhe a z tych cervenych to prve....ale zmenila by som pismo..ale to je len moj nazor...ja totiz teraz tiez hladam to vhodne :-N
Odpovedať
a tak...celkom sa dalo.. v praci nebolo co robit, tak som uz doma..inak by som este hodku bola.. :-N jasne, saty su :-D ved kuk album, tam su 8-) a ty si mala aky den? x-)
Odpovedať
oki idem kuknut ;-) no dnes bol celkom fajn az na to pocasie,sme boli cely den aj s Gabikou doma bo tam fukal hnusny vetrisko :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooojte, babenky, chcela som VAM hodit foto z vystavy, ale mam tu nervy, uz asi 2 hod..proste z karty mi to nejde "skopcit", asi je to prilis velke, alebo moj notebook ma strajk alebo cooo...juj, take nervicky som tu mala 8-( :-| ]-( ...ked sa mi podari, tak dam vediet... BTW co riesite?
Odpovedať
miriama krasne saty budes mat,a odkadial ich mas??niekde tu s tn salonu?ci si si odniekadial doniesla :-D ywet -ahojky,ti verim ja som mala vcera nervicky ked som nemohla najst kabel od fotaka bo ho mengel dal na ine miesto ako obvikle ]-( ]-( ]-( no riesime tu sv,saty pre nas asi uz neaktualna tema :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
..no ja sa stale pozriem po peknych.par som chcela pridat...
Odpovedať
**ywett, nejde ti to sem dat? lebo jedna kocka z inej temy, co s nou pisem, tak ani jej sem nechcu ist fotky...tak mozno je zas chyba kdesi... :-S **danny, dakujeeeeeeeeeeeem, no original su z NM zo salonu na Zelenej vode, a tie druhe, tie su site podla nich a mam ich doma v skrini :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Miruska, mne nejdu skopcit z karty! Ma to 152 MB
Odpovedať
ywet no ved popridavaj sme zvedave :-D :-D :-D miriama-no ja sa preto pytam ze tam mas pisane od lenky,tak som chcela vediet od akej :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?