Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu :)
Odpovedať
ale no nazdarteeeeee 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) gusti Ty si si pomylil hodinym :-D :-D :-D Tvoj cas este neprisiel dnes si tu o 12 hodin skor ako inokedy :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ako sa ma baska? x-) jja ahojkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ako po stretku? este dnes citim na bunde ze kde sme boli :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:) no na tom nieco bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ery ahoj....no ja tak isto, chodim a ze co stale citim dym :-p ale tesim sa na dalsie stretko :-) danka sa ti neozvala?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak na dalsie stretko uz hadam prideme aj my spolu s baskou :)
Odpovedať
Profilova fotka
no to dufame :-) :-)
Odpovedať
**gusti, ja som vecer stale online aj ked nesedim pri pc, tak ze som tam urcite bola... skor pri tebe mam akesi divne znaky...tak neviem :-N
Odpovedať
inak ahojteeeeeeeeeee 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kikus zabudla som Ti povedat, ze na plese hrali ti, co aj Tebe na svadbe...spevacka nemala chybu!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ery, tak musím Ti povedať že máš kráááááásne fotečky aj výzdobu :-) Proste krása..... také niečo si aj aj predstavujem :o) Chcem sa Ťa opýtať na výzdobu od Dantiku, čo Ťa stála? Sú moc drahí? Ja nemám ani predstav kolko to bude... A kto Vám hral?
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte baby a chalan ;-) Hm, je to tu akesi mrtve.. :-. :-. Sme mali hnusny fofr v robote, ze som posledne dni nemala ani na forum cas ]-( ]-( Ale zajtra a pozajtra mam volnoooo, takze predlllzeny weeeekend, supis!!! :-D :-D :-D Apon pojdem omrknut pohare a tak... Miri, ty uz si vybrala nejake to miesto na honeymoon? My sme sa rozhodli ist bez CK a skontaktovala som sa s 1 bulharskym hotelom a spravili nám "svadobnu" cenuaj so stravou, plus letenky zo SkyEurope sme lacne zohnali, uz to len rezervovat...Mali by sme ist 3 tyzdne po svadbe na 12 dni...Juuuj, nech uz som na plazi :-p :-p :-p
Odpovedať
ahojte :-) ja uz sa tesim na vikend,ideme do Ba na svadobny veltrh... :-N a musime postihat tolko navstev,ze budeme mat co robit :-D prajem vsetkym pekny vecer
Odpovedať
Článok sa načítava...
mill, honeymoon? ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( zavidim a placem ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
nezavid a neplac
Odpovedať
Profilova fotka
:-) :-)
Odpovedať
no co mam robit, ked nam sa to tak skoro asi nepodari?? ]-( :-S ;-(
Odpovedať
bre ranko x-) **dani, aj u vas tak brutalne fuka a prsi??? ved tu sa asi certi zenia zas od vcera, katastrofa :-. :-. zas som v noci moc nespala, co som uz videla cele okno na mne v posteli :-S :-S :-S
Odpovedať
booooze, ved danka je na SK... :-N :-N :-N tak nic, idem sa ja radsej prebrat a padam do robotky...do tej hnusnej zimy a vetru :-S :-S ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
...Miruska aby si tu nebola sama, tak som TU :-)
Odpovedať
ahojte je tu niekto? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sem tam sa tu objavim..popri inych cinnostiach ;-)
Odpovedať
ako sa mavate? a co nove? ja som akurat prisla z plavky boli sme aj s malou bolo supeeeeeer 8-) ;-) :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Celkom fajne ;-) , boli ste plavat na krytej? Alebo vo Flore, alebo kde sa este da :-) ...ozaj supni mi na IP nieco o kauze nasej ostro sledovanej, nech mam prehlad 8-)
Odpovedať
boli sme na krytej, mala sa isla zblaznit strasne sa jej pacilo x-) x-) x-) x-) oki idem na to :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Tak super, my sme navstivili cez vikend nasu Hviezdicku, uz pomaly cupita, je strasne zlatucka, robi pokroky, velmi je sikovna :-)
Odpovedať
tak uz mas IP precitaj si novinky :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
No skoro mi sanka spadla... :-) niekedy by som chcela vystudovat muzsku logiku, normalne samostany odbor, ani 5 rokov denneho studia by asi na to nestacilo x-)
Odpovedať
pod na icq
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte Ery a Yvett, co tumate za tajne rozhovory, hm? :-p :-p Ery, jedna otazocka, aka mala? Ty mas baby? Alebo mi nieco uslo? =-) =-) Miri, Danka uz je nejaky ten den na SR :-D :-D :-D a ved ste uz kukali nejaku dovolenku, uz to padlo? :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No aj tajnosti musia byt..je to verejne forum a uz sme sa co to naucili 8-) ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?