Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
ahojte cice... krasne tu svieti slnko... @ywett ja som sa nevyspala zo soboty na nedelu, lebo fukal taky vietor, ze lomcoval strechou nad balkonom u nasich... :-| :-( 8-( ty si sa aspon zabavala, ale ja som celu sobotu chodila a chodila na veltrhu a najazdila koooooooopec km-ov...a este furt som nevyspata...a ty uz si sa aspon trosku dospinkala? @miriama tak , co mam potom hovorit ja? tebe pridu BBB, ale mne uz Modern Talking tazko nieco zahra :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D michael jackson sa rozpadne a madonna? tak tu by som mrkla len kvoli show...skor by som s nou chcela stravit tyzden... @ery kde mozem mrknut foto zo stretka, ja su zvědavej? vsetky ostatne babulky zdravim a zelam pekny dni...jasneeee, ze aj gustika...
Odpovedať
**kika, jaaaaaaaaaaaj..no mne kym to zapne...a bola este noc pre mna...tak chapes :-N :-D :-D **mon, ja viem :-N |-| :-x **ywett, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, a ta biela...aj tu mas tusim v albumoch, ze? x-) **mill, no veru :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
**lom, :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale tak tu chodia rozne "vykvety"...napr. rihana, pink floyd, akysi mark knopfler, avril, cliff richard...a rozne ine :-D :-D :-D ..westlife, boyzone..to je program na tento rok...a este mnohe ine...aj muzikal mamma mia, normalne zapasy tenis, hokej...to vsetko v jednej oddyseyarene 8-)
Odpovedať
@miriama cliff richard? este koncertuje? s pinkfloydom by si pochodila u mojho draheho...ze by som mu kupila listok? ale bezo mna on nepojde...ze, co by z toho mal...tak mu to radsej ani nepoviem...alebo poviem? a potom aj mark mi nieco hovori - nie je to sice moja srdcovka...no a boyzone viem, ze frcal za mojej puberty...jeeee...to bolo daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno... ale na dobry rtenisovy zapas by si ma ukecala...len kto by si za mna sadol do lietadla? :-N
Odpovedať
lom, no pekne..ty si tiez cislo :-D :-D :-D cliff r. tu bude az 2.dec, tenis je kazdu chvilu..a tak nan chceme niekedy ist...moze byt zaujimave :-) len tie moje hviezdy nestiham ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
@miriama hviezdit v ten den budes ty omnoho viac ako tie hviezdy...(pisem jak madar =-) :-N ) chcem tym povedat, ze nech su akokolvek tvoja srdcovka a hviezdy a neviem co, tak ty buddes v ten den ta najvacsia, najkrajsia a najziarivejsia hviezda na svete...pretoze sa vydavas a tvoj drahy ta pred svetom, rovnako ako ty, pocti tym, ze ta vyhlasi za svoju manzelku...tak...zo srdiecka ti zelam, aby to bol jeden z najkrajsich a nezabudnutelnych dni...a duuuufam, ze budem moct prist bublinkovat...aj s dcerou..uz od vianoc nacvicujeme... :-D
Odpovedať
lom, ved jasne....xi..si to napisala krasne x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) dakujeeeeem a urcite..ved preto sa vydavam v inom kostole, aby tam bol aj balkom a dalo sa bublinkovat :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
a mam depku z oznameni..vobec mi to nejde dorobit :-( :-( :-(
Odpovedať
@miriama nedepkos...to pojde... ;-)
Odpovedať
nejde a nepojde..nemam program na to... :-S
Odpovedať
miri aky BALKON????????????????????? chorus predsa :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ty balkon :-D :-D :-D :-D ten mate u vasich na dome :-D :-D :-D :-D :-D ywett no jasne drahy nemal chybu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D lom vcera sme nefotili, ja som fotak zabudla a ywett mala ale nefotila, nejako sme nestihli 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lom nedospinakala, v nedelu sme mali uz program nejaky, takze sme spali len do 14tej :-p Miruska, ano mam aj tu bielu v albume... Ery, no drahy teda fakt nemal chybu, ale ty ho poznas, ale baby , co ho nepoznali si museli mysliet..co? ...no baby idem na romanticku veceru, tak sa mozno ozvem po ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
kika, upssssssssss :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ywett, romantikus vecer??? hm...a ja sama doma stale..aj teraz :-( :-( :-( a najblizsich par dni, ak nie tyzdnov aj budem ;-(
Odpovedať
tak zas sama, co?
Odpovedať
Profilova fotka
ywett prepac, moc sa ospravedlnujem :-( baska bola este na ceste z talianska a ja mna nahovorili chalani na skusku s kapelou a tak som neodolal. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ze sama a partaka si kde nechala... tu som 8-) vzdy verny, k sluzbam .... o jednej v noci :-D
Odpovedať
x-) x-) x-) x-) aj som myslela, ze tu budes 8-)
Odpovedať
ty si mi fakt zdrhol :-N =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie len som necital :-)
Odpovedať
ahaaaaaaa...a co porabas? ja hram pool cez icq 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa rozpraval s kamaratom a akosi som pozabudol na tuto stranku :-| ale hned ako som si spomenul som sem kukol x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a vyhravas alebo prehravas?
Odpovedať
no aj som viedla ale akosi mi to prestava ist..asi to bude tou nocnou hodinou :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a coze ta nevidim na icq pracujes v utajeni? 8-) 8-) CIA
Odpovedať
ja? preco? =-)
Odpovedať
ja som predsa tam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale ja ta nevidim
Odpovedať
Profilova fotka
no nic to idem ja spat, zajtra bude dlhy den
Odpovedať
hallooo je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj..som tu na skok :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?