Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale ty nie si vobec trapna, to by ma ani nenapadlo, len je celkom vtipne ako sa to tu rozoberalo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
div ze ta tu nerozviedli este pred svadbou ]-(
Odpovedať
no ved to..xi....ja som zrovna mala smutnu chvilku a taku este k tomu aj blaznivu a tak som to napisala akoze v hneve...len problem tychto celych komunikacii je, ze kazdy si to vysvetli tak ako to precita..ale len ja sama viem ako som to myslela a ako som sa pri tom aj tvarila..a potom vznikaju rozne omylne situacie :-S
Odpovedať
:-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
xi tak ale toto bola riadna zapletka zo super rozuzlenim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze budu zajtra mat co citat :)
Odpovedať
no to ano.... :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
...este chvilku a by ti kika napisala ze aby si neblaznila, ze si to mas rozmysliet s tym rozchodom :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
aspon sa zabavite na mojej puberte....ked ja som ich taaaaaaak milovala x-) x-) x-) este aj peto sa mi casto smeje koli tomu..xi...lebo ked ich hraju tak ja viem tie texty uplne naspamat, aj niektore pohyby z klipov a tak niekedy to petovi predcvicujem :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak robim somara niekedy zo seba a bavime sa dobre :-D :-D
Odpovedať
no chudatko..... |-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no nechcem znevazovat tvoju niekdajsiu euforiu ale pokial ma pamat neklame takych "sibnutych" ako ty tu bolo v tej dobe pomerne dost. i ked na tej rozlucke ci co to ma byt toho tretieho maja by si mohla predviest nieco zo svojho repertoara ... to by mohlo byt zaujimave :):):):):):)
Odpovedať
no niekedy mi fakt zasibe a vtedy predvadzam tie cisla...hlavne.. :-D :-D :-D :-D z klipu quit paying games.. :-D :-D :-D je tam taky "silny" sek a to ked predvadzam tak peto je v kolenach a ja tiez... :-D :-D :-D :-D :-D tak uvidime ci mi bude 3.maja este do spevu a ak hej, tak snad nieco ukazem :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hej? tak to si musim pozriet a ta podporim vokalmi :)
Odpovedať
dobre, tak ty zahraj, ja si objednam aspon 3 mojita..ale alkoholicke a potom snad nieco bude :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-N :-N :-N
Odpovedať
8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dobre idem ja spat, ale dobre som sa tu zabavil dnes vecer, maj sa pekne x-)
Odpovedať
rada som ta zabavila :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
dobru noc teda a pekny zaciatok tyzdna zelalm x-) x-) x-)
Odpovedať
tak som tu zas zostala sama, co? no idem si ja kuknut mafstory x-)
Odpovedať
idem ja buvat..som sa nedostala ani k mafstory..zas som tahala fotky na picasa :-D :-D :-D :-D zelam uspesny start do noveho tyzdna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No cafte cice :-) ...dokedy ste vcera boli? My sme teda mali strasnuuu cestu ]-( ]-( Som total nevyspata... :-( , musim dospat... ;-) *Danka, ak budes mat cas, tak to foto mozes poslat..a napis mi do IP mail adresu, nech ti aj ja poslem ;-) *Monatko, si isla chvilu pred nami, som Ta v tom afticku ledva videla ;-) *Jja, tak doma ta dopisem do tabulecky (pamatam si - nezabudla som :-N ) *Mirka, to si myslela vazne, Back..... b...? Petko, tu takto zavital? Pekne od neho, ze nas tak aj pozdravil :-) *Gustik, preco ste neprisli? Ani si mi nedal vediet :-S
Odpovedať
bre ranko :-) **ywett, hmmm :-N :-N a mate aj nejake foto? aj mne mozte poslat :-) a planuje sa uz dalsie stretko?
Odpovedať
ywett a ja som od macochy?????????????????? :-S
Odpovedať
kika, a ja som tiez?? :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, kika, snivalo sa mi o tebe x-) ywett, vazne? no a ja som vas pre zmenu nevidela vobec :-D :-D pekny dnik a miri, ty si teda cislo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! neuveritelne =-)
Odpovedať
mon jeeej to vazne? x-) dufam ze nic zle, lebo to by som bola nerada :-) miri nie, ved Ty si tam 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ery..no vidis :-) Drahy bol super, jak tam vtrhol, cooo? 8-) Miruska, hodila som rec ohladne afta, na 100% ti vie zabezpecit Mercedes a tu bielu aerovku, ak samozrejme nepride kuped a neda dopry dopyt...A pred terminom sa presnejsie dohodne, ze ktore...mozno aj modre bude moct ist..ale to ma na starosti ujo a na neho sa spoliehat nechceme.. Monatko, mas fakt peknucke brusko, take gulatucke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hm, teda, na nocna debata Miri a Augusto, hm....Miri, nemala si nic prezradzat, teraz to tu bude najvacsi hit :-D :-D A budes musiet na dalsiom stretku tancovat Nicka Cartera :-D babeny takze ste sa fajn bavili a Yvett, kam si az cestovala? My sme boli all weekend na chate a tiez bolo super, nejake tie fasiangove navstevy a tak...Ale aj tak by som brala stretko s vami... :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Milluska my sme isli domov (byvame v BA), ale chodime dost casto do TN - tam mame rodinku a boli sme na plese..inak som takaaaaaaaaaaaaaaa nevyspata..prisli sme rano o siestej z plesu :-N :-p a nedospala som to, vsak na stretko bolo vidiet, co baby? Danuska, tebe sa ako pacilo stretko?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?