Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
no stalo sa to, ze prisiel den D a zrovna v ten druhy den D v zivote :-S :-(
Odpovedať
nechapem :-S
Odpovedať
to nevadi...ja to predycham... :-S
Odpovedať
@miriama ani ja nechapem...ale mne drahy uz dost dlho hovori, ze som nechapava..a ked ho poprosim, aby mi vysvetlil, tak na mna kasle...ale ty nemusis, ked nechces...len dufam, ze to nie je nic hrozneee...ja by som tak si dovolila tipnut...cakate babo?
Odpovedať
neboj, lom...nic vazne :-D
Odpovedať
a ani babo necakame :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte partacky, tak aj ja uz som domka, cesta bola hruza hruzova, ale isla som pomalsie radssej, lebo vsak uz nie som sama ;-) danka, som rada, ze som ta spoznala x-) babulky vsetky, pekny tyzden a ......... uvidime sa snad este do mojho porodu, hm? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, RUSIS svadbu??? :-.
Odpovedať
ahojte babenky... vratila som sa z budapesti, presnejsie z budy...bola som na svadobnom veltrhu...boooozinku...tam bolo krasnych siat a veciciek.. takze fotak na krku, ruksak na prospekty na chrbte a ide sa...niekolkokrat som bola vyhodena zo stankov, kde sa im nepacilo, ze fotim]-( ; niekde ma ba priam tahali a dozadovali sa zaslania fotografii =-) ; niekde sa usmiali a povedali nech sa paci:-)...niekedy som zazila pocit paparazziov...ale nie je to pocit, ktory by ma vzrusoval :-| ...nechcem byt paparazzzi... :-o :-S niekde sa mi posmievali, ze sak slovenka, netusiac, ze im rozumiem x-) :-p obcerstvenie a miesta s nejakym barom a madarskou prosnulou kavou neboli, to mali teda madari u mna velke minus...zoznamila som sa s modnou navrharkou, nazvala by som ju, "madarskou biankou matragi, pokecala som s nou hutnu polhodinu (zial nedovolila mi fotit - to nevie, o co prisla :-N )...zoznamila som sa s fotografkou, ktora foti pre svadobny casopis, najedla som sa bananov v cokolade,ktora tiekla z 5poschodovej fontany, sedela som v limuzine :-D :-D :-D :-D a mnozstvo dalsich zazitkov...okrem ineho jedla som perfektnu strudlu...porovnatelnu s takou, ake peciem :-p :-N :-) :-D jednoducho super...ale stihla som len jeden vltrh, druhy snad buduci rok...madari jedni, dva svadobne veltrhy v jeden den... ]-( ake bolo stretko?
Odpovedať
mon, nieeeeeeee :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miri, ale ved to je to, co si na predoslej strane SAMA napisala......... nechapem, ale neva :-x
Odpovedať
mon, ale to len tak...xi..som bola nastvana na nieco co sa deje TU ked tu ja nebudem :-D :-D :-D :-D ja viem,niekedy napisem moj myslienkovy pochod a ostatny nechapu :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
bebenky, sorry, uz nebudem pisat vytrzky z mojej hlavy...ono to nedava zmysel pre nikoho a potom to vyznie uplne inak :-( :-( :-(
Odpovedať
miri sorry ale aj ja som to tak pochopila ze ides rusit svadbu ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
:-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( uz budem ticho ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
a aky sen to je?
Odpovedať
aaaaaale, to bol taky detsky :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aky je to sen nerozumiem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
pride bono a bude spievat u teba v obyvacke? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a teraz ti vseci nedaju pokoj kym to nevysvetlis 8-)
Odpovedať
no to som si veru zavarila...xi.... :-N :-N :-N
Odpovedať
tak kuk tu... http://www.odysseyarena.com/backstree... len teraz mi je to uz aj cele trapne lebo sa to tu rozoberalo az az..a pritom je to taka somarina... :-N :-(
Odpovedať
ale tak moja puberta bol silny oriesok pre mojich blizkych :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak takto som sa uz davno nepobavil :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
tak diiiiik :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prepac dufam ze som ta neurazil 8-)
Odpovedať
tak, teraz sa vsetci zasmejte na trapke a ja sa idem schovat pod postel :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie, ja som mal kamarata, ktory ich mal strasne rad :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?