Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
:-S ;-( ;-(
Odpovedať
ahojte :-) tak uz mame zapisany nas termin na fare a objednali sme si z ebay krasne postavicky na tortu :-D na stretko sa mi nepodari prist lebo sme v PE :-( dnes som sa vybrala do salona co mame tu u nas v PE a som sa stretla s takou neochotnou predavackou,ze mi ani saty nechcela dat skusat,ze to by som nestihla a pritom mali mat este hodinu otvorene..chcela som skusat len jedny saty,ktore sa mi pacili,lebo ostatne mali strasneee :-| prajem vsetkym pekny vecer :-)
Odpovedať
ahoj, tak gratulujem :)) a ake ste si objednali? ja ich tu mam pri pc vystavene a vytesujem sa z nich odvcera x-) x-) a s tou ochotou v salone...no koli jednym sa ti ani neoplati tam uz ist....skus ine salony, lebo ked aj vyskusas tie jedny, ten pocit tam je a to kazi to celu radost a nadsenie..teda aspon mne by to :-N ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vsetci ;-) ery, dik za super navigaciu - tvoja robota, happyhouse - nemozem sa stratit :-D tesim sa tesim sa x-) x-) x-)
Odpovedať
mon, myslim, ze podla jej navigacie by trafil aj slepy :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak sa zabavte x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, slepy + ja, lebo mne orientacia robieva veru velke problemy :-D tak papa zatim, idem prekladat ..
Odpovedať
no neboj, ja tiez obcas chodim ako slepa ale kika to vysvetlila riadne teda :-D :-D :-D :-D uz aj pochopitelne mne :-p :-p :-D :-D tak prekladaj, ja si idem sadnut do baru..som tu vyse roka a este som nebola x-) |-| :-N :-N
Odpovedať
Miriamka do toho salona uz ani nevkrocim :-) keby som bola vedela,ze ake skarede saty tam maju ani tam nejdem...ale ked uz som tam bola a tie jedny boli pekne tak som ich chcela skusit...objednali sme si mackov Me to you,mam ich v albume :-D x-)
Odpovedať
veru, uz nevkroc ]-( :-D :-D idem kuk
Odpovedať
hezkeeeeeee...potom daj vediet ako to dopadlo :-) a kolko ta vysli? myslim hlavne postovne...na sk... :-N :-N :-N
Odpovedať
Cele aj s postovnym nas to stalo 406Sk :-D :-N
Odpovedať
hej??? iba????? a to odkial ma prist??? :-o :-o :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
Z Anglicka :-) uz to mame zaplatene a uz len dufam,ze to pride v poriadku. Ale uz sme nejake veci kupovali cez ebay a vsetko prislo v pohode, dokonca aj z Hong Kongu :-D
Odpovedať
Aj ty mas chutnucke postavicky, kolko stali? :-)
Odpovedať
tak ja som kupovala prvykrat..teda moj drahy si uz vyskusal ebay..kupoval akesi lepidlo na auto :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale toto bola taka prva moja skuska "odvahy" a tak vyslo ;-) moje vyslo na 16libier aj s postovnym.... :-N
Odpovedať
Tak postavicky mame,uz len musime vybrat nejaku tortu :-D mne sa pacia okruhle poschodove, s jednoduchou ozdobou :-)
Odpovedať
no ja som chcela inu postavicku ale kedze hlavna torta je vysnivana a vybrana, tak som musela aj postavicky prisposobit... :-)
Odpovedať
Miriamka a ktoru mas vysnivanu? mas viac toriet v albume tak neviem ktora to je ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky,viete mi povedat co je pravda na tom,ze vo fatime platis napr.aj za pozicanie tanierov?pocula som,ze ti nafakturuju veci,o ktorych si predtym nebola informovana.Len neviem,ci mam tomu verit
Odpovedať
lil, ta poschodova, biela so slnecnicami a je tam napisane, ze nesmie urcite chybat ;-) lentilka, ja veru neviem... =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
miriamka,aj tak dakuje :-)
Odpovedať
* miri:Ta torta je velmi pekna a zaujimava ;-) * lentilka: ja ti v tomto tiez neviem poradit, o Fatime nemam ziadne informacie
Odpovedať
Profilova fotka
miriamka...chcela som napisat dakujem :-D
Odpovedať
lentilka, neboj, preklepy chapeme...xi..ved ich tu castokrat najdes .. :-D :-N :-N aj u mna :-N :-D :-D mozno poradia ostatne holky ;-) lil, no snad sa podari aj taku upiect :-) dobre holky, ja idem...krasny weekend a uzite si nedelu x-) x-) x-) papaaaaaaaa x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky,aj tak vdaka...ak by ste sa nieco dozvedeli,dajte mi vediet,prosim
Odpovedať
Profilova fotka
podobne,peknu nedelu...papa ;-)
Odpovedať
caute kocky ;-) nespite este? ja som akurat prisla, boli sme s babami na veceru taka babska jazda bolo supeeeeeeer ale uz som tired idem sa vyspat na dnesne stretko x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) lentilka ja osobne som na fatimu nic dobre nepocula, otrasny pristup, vysoke ceny ale vastnu skusenost nemam iba ze sme tam raz boli a ked sme si objednali tak casnik frajer si nezobral papier na zapisovanie a nakoniec vsetko poplietol nikomu nedoniesol to co mal objednane, ja osobne by som tam isto svadbu nerobila, dam totiz na prvy dojem, mne sa tam nepaci :-p :-p :-p :-p tot moj nazor tak pekne snicky vsetkym ;-) YWETT KDE SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII????????????????????????? x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahoj baby, neviete mi poradiť nejakú super stránku kde by som našla čo najviac druhov prsteňou??? dajte mi prosím vedieť na IP,ak viete budem moooooooooooooooooooooc vďačná.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahoj MOJO, tak si predstavte, ze moj drahy sa v robotke nudi a hrabe sa tu na MS :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte vsetci, toto je moje "tenkrat poprve" na MS. Pozdravujem cely klan v ratane YWET, KIKI, Gusta a Basky.. inych nepoznam. Peto od Mimusky.. (akoze nastavajuci, keby ste nevedeli)..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?