Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
luko diky moc aj mne sa pacili a boli hlavne jednoduche ;-) x-) dani SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER to sa tesim, a zelam stastny let a vidime sa v nedeluuuuuuuu 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) poslem Ti cislo do IP na mna aby som Ti vysvetlila ze kde je savana x-) chces teraz alebo ??? mill a co Ty? prides za nami?
Odpovedať
Profilova fotka
Ery, hrozne rada by som,ale nebudem all weekend doma, odchadzam uz dnes poobede, straaasne rada by som vas vsetkych spoznala :-( :-( :-( ,ste zlate, nabuduce si rezervujem uz teraz miesto :-p :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mill, odlietame zajtra o 18:05, co je 19:05 slovenskeho casu a priletime 21:30. Aj ja by som sa rada stretla s vami vsetkymi, ale chapem, ze sa to neda. Tak ale urcite nekdy priste... ;-) No a ery, aj ja ti poslem cislo cez IP. A na tu savanu si tu niekde dala link a tam je aj mapka, tak hadam trafim... :-D ... ale pre istotu to cisielko posli aj ty. ;-)
Odpovedať
inak staci ked mi zavolas ked budes vchadzat do tn a ja Ta nasmerujem byvam kusok odtial 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dani, takze o siedmej v mysli letime s tebou, stastnu cestu a ziadnych teroristov :-D :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mill, vdaka x-) ... ale dufam, ze teroristi nebudu na takom pre nich nezaujimavom lete... :-N ery, tiez vdaka. x-) inak, co si mam tam so sebou zobrat? Mozno je to hlupa otazka, ale ja fakt neviem, ci potrebujem nieco specialne... teda okrem seba... :-D :-D :-D
Odpovedať
dani :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D fotak, albumy, laptop a sofera aby sme mohli lapat az do noci :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale nie kecam, nic nepotrebujes ale z chuti som sa zamiala :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
zasmiala tam malo byt :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, teda, fotak, albumy budu, laptop nebude, lebo nemam :-N a sofer budem asi sama... No teda popravde, este ani neviem, ako sa za vami dostanem, ale hadam to nejako zvladnem. Mozno, ked vyrazim peso tak okolo obeda, o piatej som v TN ako na koni..... :-D :-D :-D
Odpovedať
**dani, nieeeeeee, to v septembri..ale bolo straaaasne dlho...az sme museli vyhodit vela, lebo to uz islo vsetkym hore krkom :-D :-D **ery, no ved...stacila mi cesta do Dublinu, ktoru v poslednom case dost casto absolvujem x-) x-) a prisli mi akurat postavicky z ebayu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-) 8-)
Odpovedať
a dani, tesim sa s tebou......presne viem ako sa citis....je to uuuuzasneeeeeeeeeee x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte Trencanky a spol ;-) nebola som tu tusim, odkedy som sa vydala :-D tak vas zdravim a tesim sa na vaaaaaaaas... dufam, ze stretko plati 8-) papa zatial x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj mon, tak sa tesime s tebou..teda ja sa tesim s vami :-D ale hovorim, ze MAM NOVY TERMIN STRETAVKY!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky, aj ja sa na Vas tesiiim.... :-) neuverite zase ideme k svokre ;-) ale na stretko dorazim, to uz budeme doma :-) Ery, ak by sa nieco zmenilo, prosim daj mi vediet. |-| Mirka...aky termin?? nieco mi uslo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne, ze stretko plati x-) x-) x-) Dufam, ze budete na mna nezne, to bude moje tenkrat poprve... xixixi :-D :-D :-D :-D :-D :-D miri, este si mi pripomenula ten ebay. Aj tam si budes musiet zmenit meno. Teda v tom PayPal ucte a na to chcu nafaxovanu kopiu sobasneho listu a podobne koniny. Ja som chcela len pridat novu platobnu kartu, ale meno drzitela karty je tam prednastavene a mozes pouzit len kartu s menom, v ktorom je uvedeny ten PayPal ucet. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej miri, tie postavicky su zlateeee x-) x-) x-) x-) x-) x-) a nevesta je este dokonca blondynka tak ako ty... :-N
Odpovedať
monatko ahooooooooooooooooooooj x-) x-) x-) x-) jasne ze sa na Teba tesime 8-) poslem Ti moje cislo do IP a ked budes v TN tak mi zavolaj savana je hned oproti mojej robotke ak si este pamatas x-) 8-) stretko je o piatej :-) ;-) jja zatial sa nic nezmenilo nedela o piatej v savane oproti mojej robotky Ty to hadam ovladas 8-) ;-) :-) a keby nieco smsknem x-) jupiiiiiiiiiiiiiiiii to je super ze to stihas 8-) miri to FAKT???????? a kedy je to napis termin a hned si sprav tabulecku :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D dani tak mi brnkni a ja Ta nasmerujem x-)
Odpovedať
dani, na ebay je registrovany peto, takze wpoho ;-) ale vdaka x-) a tie postavicky...bolo na vyber...to bolo 6postaviciek...3nevesty a 3zenichovia...a tak sme si spojili :-D :-D :-D akurat sa peto tvari akosi kyselo..ze vypada ako posuk :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ERY, TO FAKT!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
co sa certis? ved ja som sa to vazne pytala 8-) kedy prides?
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
tychto smejov som poslala hned ako dalsi prispevok a mi ho tam nedalo..tak to vypada, ze som sa certila.. :-N :-N
Odpovedať
tak si piiiiiis do diara.....3.5. je stretavka!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
kokos ze 3 maja :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D oki mam to v pripomienkach x-) x-) x-) x-) x-) a to bude zaroven aj rozlucka? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
kokos, veru, 3.maj x-) x-) x-) a jasne, to bude aj moja rozluckova kavickova 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
tak cawte,valim do prace....pa vecer :-D 8-) 8-) 8-) 8-) a v noci :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj miri a na tu rozlucku mozem prist aj ja? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
gusti, a ty sa pytas??? ]-( 8-) :-D ;-)
Odpovedať
caute all x-) zajtra t.j. NEDELA o 17:00 v savanacafe na nam.sv ANNY v TN v budove happyhouse alebo este inak www.happyhouse.sk x-) budeme tam takze see u 8-) x-) :-D ;-) :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja neviem, baska tu zajtra asi este nebude tak neviem ci sam pridem =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?