Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa len tak na rychlo pripojim... x-) ano gusti, je to uz teraz v nedelu o piatej v savana cafe. uz sa na vsetkych nenormalne tesim, pretoze nikoho som live nevidela. :-N No mozno mirku, ale to sme o sebe tak moc este nevedeli... :-D :-D :-D
Odpovedať
dani, neprovokuj, heeeeeeeej ]-( :-D :-D ale ja uz mam letenky na maaaaaaaaaaaj :-D :-D
Odpovedať
dani, potom citni ak sa ti chce posledne dve strany.....a potom ak chces kuk na strechu..ale nie vasu :-N :-N :-N ale na modru :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som vas priebezne citala, ale nemala som cas napisat. Tvoje fotecky na modrej streche som si tiez stihla mrknut. 8-) Najviac sa mi pacila tvoja poznamka pri tej kupelni :-D :-D :-D :-D :-D :-D Verim, ze vybudujute z toho krasne hniezdocko lasky. A letenky? =-) Nemali ste ist povodne autom??? =-) =-) =-) No a s tym, ze mas mat na letenke nove meno si hlavu nelam... My sme sice isli autom, ale na trajekte som mala napisane svoje dievcenske priezvisko. Ako som uz ale pisala v IP, na pas sa caka a dokial mi nedali novy, pouzivala som stary. Tak som pri check in podala stary pas a booking formular so starym menom. Ved svoje priezvisko nemam napisane na cele :-D :-D :-D :-D :-D a navyse na obcianskom, ktory dostanes na pockanie je na zadnej strane aj dievcenske priezvisko. ;-)
Odpovedať
dani, tak to je dobree :-D :-D :-D a videla si aj tie fotky co su tam z UK? som tam potom dala aj tie :-N :-N a letenky..no mali sme ist aftom ale ked sme vyratali co by nas to stalo, ved len trajekty by nas vysli tak na 12tisic!! a plus nafta...no des...a hlavne, ked sme isli z Dublinu sem, co je cca 3hodky, som myslela, ze vystupim a pojdem pesi... ]-( ]-( ]-( a tak sa mi Peto smial, ze ako teda chcem ist v aute tak 30hodin.. :-N :-D :-D ...a este...no ja si lamat musim...ved vies preco...ja totiz budem mat new oboje.... :-D :-D takze neviem..neviem.. :-D :-D
Odpovedať
tak teda bru noc x-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, videla som fotocky aj domceku v N.I. - vyzera velmi dobre x-) x-) x-) . Najviac ma prekvapilo to hrozno v skleniku. :-. To si hadam nefotila teraz... :-N
Odpovedať
ahojte, mate nejake skosenosti so salonom Amarel v Trencine? http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... vdaka :-)
Odpovedať
ahojte x-) miri tak idete nakoniec letecky? no supeeeer a veru aj dobre robite lebo autom je to cesta okolo zeme :-p uz som to par krat zazila teda ja som isla busom ale potom som sa este tyzden davala dokopy :-p :-p :-p :-p luko ja som sice odtial stay nemala ale poziciavali sme tam oblek pre krsniatko a bola som s pristupom velmi spokojna dokonca nam kvoli tomu usili novy priamo malemu na mieru a boli fakt zlate x-) aj tam maju celkom dobry vyber, ved sa chod pozriet a sama uvidis x-) dani uz sa Ti to bliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizi uz si zbalena???? x-) x-) x-)
Odpovedať
vdaka, asi sa pojdem...dufam, ze am ceny neomracia :-D
Odpovedať
cenovo nemam ani potuchy ako sa tam pohybuju ja som tam skusala saty tusim 8 mesiacov pred svadbou ale zalezi asi ze z akej kolekcie si vyberies
Odpovedať
ano, v ZA maju nejakych st. patrickov do 10 tis. v BA tie iste modely z novej kolekcie uz o 5 tis. viac...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
luko, ja nemam skusenost... satocky som si kupovala tu v UK. :-) Ery, nie, ja vzdy balim na poslednu chvilu :-N Aj na dovolenku sme vyrazali z domu na letisko okolo takej jednej v noci a ja som balila vecer po prichode z prace tesne pred obchodom. Ale najskor som si sadla k poharu vina a vymyslala strategiu, co zbalit a co nie :-N :-N :-N Majo chytal pri mne infarktove stavy... :-D :-D :-D
Odpovedať
a v ziline su ake salony? tam si uz bola? musi tam byt asi vacsi vyber ako tu v tn ;-)
Odpovedať
v zA som bola v salone Kristina, tam mam zajednany model Nicea od Pronovias, ale cakam este novu kolekciu, potom som bola v Nikol alebo Nicole (nie je to fialialka toho bratislavskeho), bola som aj v Helle, ale tam ocividne obtazovalo pani s nami hovorit a odbila nas tym, ci nechcem prist v marci na novu kolekciu a este s takych lepsich je tam Elegant stitch, ale na ich strankach ma nic moc nezaujalo.
Odpovedať
a v tn sa chystat aj inam alebo len do amarelu?
Odpovedať
zatial som pozerala len tento, kolegynka sa tiez vydava, takze sondovala a tento vybrala, my mame podobny vkus, pacia sa nam saty Pronovias, st. patrick a la spoza, ale rada by som sa zmestila do 15tis. no ak tam pojdeme, tak idem pokukat aj ine salony, vsak aby sme tam, nesli len koli par satam :-D
Odpovedať
tak skus potom aj danicu to je kusok odtial alebo alia a este je jeden tak dalej od centra Leontine sa vola odtial ma mirka a tiez su tam pekne saty keby chces tak napis newyorkgirl jej to patri ona Ti poradi aj ceny ma super x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
dakujem, si zlata ;-)
Odpovedať
v danici maju nadherne saty
Odpovedať
ja som mala z danice a bola som spokojna, aj tam su zlate tety ;-) x-) mala som odtial vela veci aj segra aj mamina aj detske aj na prezlecenie a tiez aj manzelik mal odtial vestu x-)
Odpovedať
no maju aj nadherne spolocenske saty, zo svadobnych som si tam nasla 10 kuskov
Odpovedať
ja viem oni su krasne takto na obrazku a na total upravenej modelke ale v skutocnost je casto uplne ina, ja som si vyberala podla uz skutocnych zavesenych a podla toho ako mi sedeli, to aby som nebola sklamana :-D 8-) ;-) :-) ale mam zo skusania pekne spomienky 8-) x-)
Odpovedať
no ano, vsak som sa presvedila ked som si skusala svadobne :-D som si myslela, ze som celko stihla, ale mam nevyrazny pas, takze asi moc na telo saty nie :-N
Odpovedať
ery, ale svadobne si mala super! som kukla album ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dani a kedy to vlastne letis, mi to nejak vypadlo :-D :-D Luko, ja mam zase saty z Afrodity, je tiez na tej ulici, co Danica. Tiez velmi mile tety a hlavne lacno ;-)
Odpovedať
super, ked je to blizko, tak to mozme zobrat jednou ranou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Milluska...................... uz zzzzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjttttttttttttttttttrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) Vecer o 10 stupim na slovensky asfalt na letisku... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
.... teda dufam.... ak to doleti... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Teeeeeeeeeeeeeeeeeeesim sa spolu s tebouuuuuuuuuu!!! ;-) ;-) ;-) O kolkej presne letis, nech na teba mozem mysliet... ?! :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?