Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
ahoj ery :-) ja som tuuu
Odpovedať
Profilova fotka
a jaaaaaa 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
aj ja...ale o chvilu idem k dr-ke...na komisiu...
Odpovedať
ahojte ako sa mavate? teda vcera ste toho popisali :-D my sme boli vecer za kulturou boli sme na novej scene v ba na SIALENE NOZNICKY x-) bolo to uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasneeeeeeeeeeeeee tak som sa uz dlho nezasmiala ako vcera a to ani listky neboli drahe tusim 250 sk, tak som cakala ze co to bude za traposinu ale nakoniec to dopadlo nad ocakavanie super takze odporucam hraju to na novej scene kuknite http://www.nova-scena.sk/index.php?pa...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lomnicka, a co tak len kratko ??? Ked som videla, ze si dala posledny prispevok, cakala som zapisanu polovicu strany... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@danka nevidim na monitor...ocka su v tahu...kvapkame nejake drahe kvapky do oci...v pondelok kontrola u ocneho...v stredu mozno na dalsie vysetrenie...v polovici februara na dalsie, tam budem cakat na vysledky dalsie dva tyzdne...to ma slahne...k tomu potrebujem pre stuplika zohnat topanoky a satocky druzickovske, bo sa bracho zeni...ja asi pojdem v ciernom noahvicovom kostyme - sakk ziadne spolocenske pekne saty nemam...a inak mi vobec nie je na dusicke dobre, takze sa mi ani velmi nechce zatazovat vas... a sak neboj, aj elaborat mozem napisat...raz napisem babsky roman a na krst pojdete vsetky...a budeme krstit bublinkami a cokolaadou z cokoladovej fontany... :-D :-p :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dani, aj ja chcem vidiet fotecky :-p A Miri, dakujem za navod, aj ked som ho z preveho precitania uplne nepochopila, ale mne to dlhsie trva, takze neboj... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mill, tak tu mas link na moj album na modrej streche ;-) http://www.modrastrecha.sk/album/albu... Ery, tak sialene noznicky??? tak to teda musim vidiet :-p
Odpovedať
bry den :-) **dani, tak ja som ich tam nakoniec dala....ale nesmej sa ani na kvalite fotiek a hlavne na mne :-D :-D :-D
Odpovedať
**kika, ja tak zaaaaaaaaaavidiiiiiiiiiiiim..... ]-( ]-( aj ty, aj ywett sa chodite kazdu chvilu kdesi kulturne vyzit a ja nic.. :-S ]-( ;-) :-D :-D :-D :-D **mill, tak vravim,...ako madar :-D :-D :-D
Odpovedať
CO SA MI PRAVE PRIHODILO?!?!?!?!?!?!??!?!?!???!?!?!? pisem si s jenou holkou z matriky z NM ohladne vybavovaciek a tak...aby som vedela, ze na kedy si mozem booknut letenku nazad a vcera mi moj drahy zaspal tak ze pockame a zabookujeme dnes... a teraz mi ta holka pise, ze nevie ci ma napadlo, ale spatna letenka uz bude na nove meno !!!!!!!!!! a ja som musela priznat, ze som taaaaaaaaaaaaaaaaak sprostaaaaaaaaaaaaaaaa ]-( ]-( ]-( ]-( ..nenapadlo vobec :-N :-. :-x :-(
Odpovedať
tak...a ja idem v marci na muzikal Mamma mia!! 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No Miri, ja uz sa pre zmenu predstavujem mojim buduxim menom, co som tak do toho zazrana.. :-p :-D :-D Dani, ten anglicky bytik mi fakt pripomenul ten nas, asi ti ukazim nasu kupelnu v GB, presne toiste trapne male umyvadlo a ta salmonelova farba :-N :-D :-D , ale pekne ste si to poslovencili, fakt!A buduci domcek? Uuuuf, o tom len snivat :-( :-( Potom sa k vam nastahujeme :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, vam sa zije, chodite na muzikaly, predstavenia, tanecky...Ja sa nejak nemam ku komu vterknut ]-( :-( Ale predtavit si chlapa (obzvlast take drevo ako moj...) tancovat salsu musi byt sexi :-p :-p , Dani prihlaste sa do Bailanda :-D :-D :-D
Odpovedať
mill, no pekne :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, kukla som si vase foto bytu, ked uz som kukala do Dankine :-p :-p , hm, tusim vas vykradli... :-D :-D Aaale nie, no bude urcite postupne krasne zariadeny a kuchynka je peknucka, len pekne sporte ;-)
Odpovedať
mill, no oni sa prave vystahovali a my sme isli len zapit :-D :-D :-D a to aj linku nam chceli zobrat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Linku? No tak tosi uz rovno ajsteny mohli zobrat :-p :-p . Ved linka byva sucastou bytu, ci nie? =-) =-)
Odpovedať
no ale vraj oni si ju dali robit sami a ak ju nezaplatime tak ju beru ]-( ]-( tak sme museli za nu cvaknut ]-( ]-( pridala som akurat aj nejake foto aj z Uk baraku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No teda, ten dvor uplne ako u nas, aj ta vasa fotela, typicka Mojsejovska :-p :-D :-D , ti anglicania a aj iri su hrozne konzervativci, este aj Tesco maju tehlove :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D a to mame este jeden gauc takz :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj vo vani mate tie blbe tocky, ze bud si das vriacu alebo ladovu? ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
teraz vanu nemame ale predtym jasneeeeeeeeeee :-N :-N to tak maju vsetci :-N :-N :-N a mame to v kazdom umyvadle ... teda az na tu nasu kuchynu teraz..co ma dostalo, tam je normalna JEDNA tocka a dokonca VYSOKA!!! som bola sokovana :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D , ok, Mirus, drahy trubi, uz ma caka pred robotkou, tak beziiim. Zatial pa avecer sa potrapim este s tvojim navodom..:-D
Odpovedať
ok, ja teraz riesim inu dilemu...tak tiez musim ist bokom trochu... pekny vecer aj tebe..a ak by ti to neslo, tak skusime este raz....neboj, zvladnes to :-D :-D
Odpovedať
Ahojte trencanky, my chystame svadbu koncom augusta a potrebovala by som poradit s hudbou. Viete odporucit na zaklade skusenosti zivu hudbu alebo sikovneho DJ ? dik :-o
Odpovedať
fiiiiiiha =-) =-) ja som cakala, ze ked sem pridem vecer, tak zas budem mat co citat a tu nic =-) =-) =-) **mzz, ja ti moc neporadim. Ja mam dj-a, ktoreho poznam takze som sa nejak nezaujimala vobec o ine :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miri :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak ako je to s tou stretavkou...to uz bude hadam aj tento vikend nie? akosi mi to vypadlo
Odpovedať
ahoj gusti :-) :-) no neviem ako s vasou, ale ja uz mam termin tej NASEJ v maji 8-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?