Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam z dnesku hrozne zazitky...Teda ti poviem, to dnesne zdravotnictvo... :-| Rano volam neurologicke, ze by som k nej skocila hodit rec ohl operacie platnicky a uz prve co ma dozralo, ze nema cas a nechpridem poobede (len pre spravny obraz - robi o poschodie vyssie)...Jasne som jej vysvetlila ze doobeda sme v ordinacii dve a mozem si dovolit odbehnut a ona ze nema kedy...Tak fajn, tak som teda usla poobede (v cakarni som mala este cez 10 pacientov..)apoprosila, ze mam este pacientov, nech nemusim cakat a vies co spravili? Jedineho pacienta, co tam cakal zobrali namiesto mnaa a nechali ma tam hodinu cakat! Furt som musela odbiehat ako slahnuta, ti poviem, to je uz sila!!! ]-( ]-( A este si mi dovolila doktorke pri jednej otazke povedat, ze odpovedam akokeby som mala IQ africkeho domorodca! Tak to je frchol, hned dnes som sa objednala k druhej, fuj! ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
milluska, neviem preco, ale toto ma ani tak moc neprekvapuje. A zvlast TN nie... Brat sa raz dost skaredo opalil na vyfuku z motorky, ale prvy den ho to nebolelo, tak k doktorom nesiel. No ale na druhy den vecer to zacalo strasne jedovat, tak sme s nim isli na pohotovost do TN. A jeden 'mily' doktorko sa nas pyta, ze ci sme zo Suce. My ze nie, ze sme z Bosace. A on na nas ''... dalsia taka lokalita...'' Myslela som, ze mu tam jednu vlepim, chrapunovi drzemu ]-( ]-( ]-( Na dalsieho kamarata, ktory prisiel na pohovost so zlomenou rukou niekedy vecer, hukali, ze ci si ju musel zlomit prave teraz ... :-N
Odpovedať
**mill, tak to je teda jednanie..... ]-( ]-( ]-( ale ako pise danka...v TN...nic zaujimave....mame skusenosti :-S dobre si urobila, k druhej...snad ti to vyde u nej a bude prijemnejsi pristup..
Odpovedať
ja som si robila obedik, hrala cez icq hru..a tak....a zas do prace.. :-| dani, napisem ti IP... x-)
Odpovedať
dani, tak neskor..musim utekat do prace...vecer, pa
Odpovedať
Profilova fotka
miri... a ja uz som sa tesila... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, este vcera som posielala IP, asi ti neprisla:-(
Odpovedať
ahojte :-) teraz sme prisli z plavarne,boli sme sa torksu rozhybat,bolo suprovo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cau lil - a ja som zase bola na salse. S majom sme si zaplatili 8-tyzdnovy kurz, ale majovi zmenili sichtu, tak z 3 tyzdnov tam bol len raz :-( , tak sa ho musim snazit doucit doma. No a na buduci tyzden zmeskame obaja, lebo budeme na Slovensku... :-N
Odpovedať
ahoj danka :-) tak to bude prijemne zmeskanie,ze? ;-) ale hned by som aj ja sla na nejaky taky kurz x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, ja som tu v TN kdesi videla taky letak ze Latino tance kurz, ale vobec si nepamatam podrobnosti, to som len tak pomimo zahliadla a akosi mi vtedy nenapadlo, ze ty tutu precitaj to poriadne :-D ale isto je aj u nas take :-)
Odpovedať
Profilova fotka
urcite sa tam volaco najde. Ved TN je velka dedina :-D :-D :-D :-D :-D Inak, my to na tom kurze berieme velmi pomalicky, ved viac ako polovica su dochodci :-D :-D :-D :-D :-D . Drahy o tom nechcel ani pocut, ale donutila som ho :-D :-D :-D :-D :-D No a teraz ho to chvalabohu chytilo :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj newyorkgirl :-) ak sa ti podari zistit,kde byvaju tie Latino tance tak daj vediet ;-)
Odpovedať
Ozaj Danka,odpisala mi ta nevesta,ktorej som posielala IP koli tym okopcenym fotkam,ze si dala do albumu pripomienku,ze komu sa nepaci,ze tam ma ich fotky,tak nech jej napise,ze ich vymaze. Nejdem to uz dalej riesit :-)
Odpovedať
cawte cice,, tak na nejaky latino tanecek by som si aj ja hupla len tiez by bolo treba ten kurz najskor :-N :-N :-N **dani, idem dat sprchu a potom napisem tu IPcku :-) **mill, veru neprisla ziadna :-S a ostatne babenky pekny vecer aj vam x-)
Odpovedať
mill, upssssssssssssssssss.............. :-. :-p :-D 8-) :-N :-N o chvilu idem na to 8-)
Odpovedať
mill, maaaaaaaaas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lil, ja som jej nic nepisala a tu nasu osobnu zmazala... asi vedela, odkial vietor fuka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D miri, ok... 8-) inak, prave pracujem na albume na modrej streche a fotila som nase anglicke byvanicko, tak konecne uvidis to okno, pod ktorym spavame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, este dva prispevky a si za 5-tisicovkou :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N zavislacka, no ved hovorim..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, kde si zmizla mirka, ja cakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no miri, prepac, ale musim ist. Manzel ma uz odtialto vyhadzuje, vraj musim ist spat, lebo zajtra pracujem a on chce ist davat dohromady video z Kuby... ]-( ]-( ]-( Tak teda dobrovolne - nasilu 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
heeeeeeeeeeeeeeeeej, tu sooooooooooooooooooom, zavislacka sa odbavuje na ebay :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
a teraz davam 5000.prispevok :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D 5000 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D 5000 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D 5000 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Takze CONGRATULATIONS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) ..... a inak, mas IP.... ale ja uz fakt musim.... drahy na mna vypiskuje zo sprchy..... :-x :-x :-x :-x :-N :-N :-N :-N :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a este mi neda... ty uz mas album na modrej streche? =-) ... ale odpoved si precitam az zajtra... :-D
Odpovedať
vdakaaaaaa :-N :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D idem kuk IP...a modra strecha? no nemam, ved neni co..a vlastne pockaj, ved ked sme kupili bytik, tak sme aj fotli 8-) 8-) 8-) tak idem mozno nieco poriesit... a sorry, ze az teraz..ale skoromanzelik zaspaval tak som mu musela zaspievat uspavanku :-D :-D :-D
Odpovedať
dani, no mate krasny byticek x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) uz sa tesim aj na nas ked sa raz konecne prestahujeme lebo sa to stale natahuje ]-( ]-( ]-( a tie tocky....no coment...to tu tak maju vsade a hlavne mam problem si umyt zuby ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
tak z tych fotiek nic nebude na strechu....su fakt hrozne a len biele steny....to sme tam boli hned prvy den zapijat takym mini sampanskym..xi...januar 2006 8-) ;-) ;-) ;-) a nebolo tam vobec nic.... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za pochvalu x-) x-) x-) Mame to taky maly domcek, je to tam utulne, ale uz aby sme zacali so stavbou na Slovensku. Uz sa nemozeme dockat :-( ... a nevadi, snad aj ty pridas coskoro volaco... ;-)
Odpovedať
dobre ranko 8-) je tu niekto?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?