Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ywett, ahoj x-) x-) x-) x-) to je super x-) x-) x-) x-) x-) a ta barborienka teda ide, ci nie??? Gustik tusim spominal, ze ide to italie... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Hm, ze chameleoni....Tak teda diky ]-( ]-( , no ved dlho sme spolu neni, od roku 2OO8 :-D :-D :-D :-p Dani, baby, neviete mi poradit firmu na svadobne pohare? Pamas je too expensive :-S :-(
Odpovedať
Profilova fotka
milluska az teraz som kuki tvoj albumik s fotos, kde ste s drahym, ty si ina kocka a take jednoduche saty si si vybrala :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Danka hej? Ani neviem, ja vas nestiham citat...to Gustik mi pisal, ze pridu obaja, ale nepisal mi IP ze by neprisla....vsak uvidime..uvitame kazdeho..nechame sa prekvapit kto pride, ale na Teba sa tesim specialne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem newyorske dievcatko, v jednoduchosti je krasa, ak si kukala v druhom albume aj obrucky, tak aj tie su veeelmi jednoduche, co uz so mnou :-S :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mill, nam pohare robili 'V siedmom nebi', ale cenu si nepamatam, lebo vsetko to s tou vyzdobou bolo na jednom papieri. :-) ywett, to ozaj??? :-N to budem taka popularna? =-) Nemam sa nahodou hodit do gala??? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Danka nam postaci tvoja bytost, ci uz v gale alebo bez neho ;-) :-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, to je zlateeeeeee x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahojte baby x-) teda vas tu je vsetky ZDRAVIM x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dneska sa tu nejako ponocuje :-) ery ahoooooj furt nejdes na konika? cakam cakam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
ywett a kto je ten novy clen? milluska ak nemas este saty chod pozriet do salonu newyorkgirl aj ta ma krasne satecky x-) x-) x-) x-) x-) new pridi za nami na stretko x-) x-) x-) ak nebudes mat nic lepsie x-) x-) x-) aj s malou nech mame od koho zobrat formu 8-) ;-) :-) no ja by som uz rada na kona, ved uvidime x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ywett mam tam booknut nejaky flek ked je nas 9 ? btw pre ostatne www.savanacafe.sk kuknite ak ste este nekukli, je to tam pekne ale ceny su o nieco vyssie ako inde, je tam aj listok pre cenovu informaciu to aby ste si mohli vybrat popredu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ery ja ani nestiham sledovat co kedy kde ake stretko a mill uz ma satocky len v afrodite len aby si aj u nas veru nevyhliadla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak kde ja ta kafca v happyhouse? vyzera to tam pekne :-)
Odpovedať
new no mame stretko teraz v nedelu o piatej v savane v budove lugery to je ta nova oproti mojej robotky pridi x-) x-) x-) x-) x-) ale ved pozriet moze mozno zmeni a vymeni x-) x-) x-) a ako sa ma drobec? x-) mill chod sa tam kuknut 8-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ery no tento vikend veru moc nevyhovuje bo chystame sa na prichod nasho tatina v pondelok vecer prileti, ale niekedy nabuduce sa isto pridame, keby to tak bolo dalsi tyzden :-D a ako casto stretkujete? tak kafca je v happyhouse teda a k miluske ona uz isto dala zalohu tam, ale vsak nejako by sme sa dohodli :-N ;-) ona pride kuki lebo som jej slubila ze bizu a take veci, tak potom dame vediet :-)
Odpovedať
new savana je tak na rohu z tej strany kde je to parkovisko medzi tymi budovami, sem tam tam chodim na kafe, tak ma napadlo ze zmenime revir 8-) stretkujeme tak sem tam ale po vacsine ked niekto pride zo zahranicia teraz je to dankamajo nedavno mirka a tak x-) oki tak Ta nabuduce cakame x-) x-) x-) ozik nebola si nahodou kuknut za CSOB je take detske interierove ihrisko bola som tam s kamoskou a jej malou a velmi sa jej tam pacilo ak budes mat cas tak sa tam chod pozriet mozno sa drobcovi bude pacit x-) ;-) :-)
Odpovedať
cawte kocky, asi ma tu uz necakate, co? :-(
Odpovedať
ale jasne ze heeeeeeeeeeeej x-) x-) x-)
Odpovedať
heeeeej????????????? jeeeeeeeeeee x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
kika, ak si tu, tak pod na momentik na icq :-)
Odpovedať
...a ovsem ak mas cas :-N x-)
Odpovedať
=-) =-) =-)
Odpovedať
tak bru noc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hm, a zase mrrrtvo.... :-( :-| :-S
Odpovedať
aj ja hovorim.... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo, ved is tu ty :-N
Odpovedať
no ale ja si idem urobit obedik a valim do prace... :-( :-S tak sa mi dnes nechceeeeeeee ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
.....jaaaaaj, ved je streda...ja nenavidim stredy ]-( :-( :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?