Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
dani tu o tom radsej nepis TN je totiz mala dedina :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lil ale urcite nie takeho ako je Stanley 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ery, tiez som na to myslela... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ery, tak uz som ticho :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-N
Odpovedať
Tak to nemozem povedat,lebo neviem ako Stanley vyzera :-D
Odpovedať
lil IP ;-)
Odpovedať
ery dakujem ;-) tak priznavam Stanley je vacsi sympatak :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ok tema stanley ukoncena!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
:-D dobre a aka je dalsia tema? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dalsia tema, hm? Ery videla si Mirkine oznamka? Za ktore si hlasovala?
Odpovedať
ywett jasne videla, moj hlas som dala tej prvej foto s tym kalendarom az na nejake detaily ale inak to sa mi najviac pacilo a Ty?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja sepia kalendar, aspon myslim :-) , Miriamka je to tak? Pisala, ze uz 5 hlasov ma ze ten, co som aj ja hlasovala..mam to v praci ulozene :-)
Odpovedať
bry vecer 8-) **bell, tak vidis...jedinakov je asi fakt vela...ale ja poznam len tychto dvoch :-D :-D :-D a image..to menim aj ja stale..takze fotku, co mam nachystanu na oznamko...no uz vypadam trochen inak ale tak co uz...ako hovoris, dolezita je ta spomienka na ten moment x-)
Odpovedať
ale ste tu toho popisali.... :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky Miriamka, ako pokracuje prieskum navrhov?
Odpovedať
cice, vy ste teda betarky x-) x-) x-) x-) x-) x-) takto fararkov "balit" :-D :-D :-D :-D a este raz dakujem za hlasy za oznamko...za to, ktore vyhralo (to sepiove), tak na tom sa uz pracuje detailne 8-) potom poslem dalsi vysledok 8-)
Odpovedať
ahooooj ywett no uz nijak, komu som chcela, tomu som poslala..takze cakam este na 4hlasy a koncime..ale myslim, ze uz je to jedno...bo to "vyherne" ma uz 5hlasov...a keby boli aj 4ine, co pochybujem, tak je to asi jendo... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Tak super, tesim sa na finalny navrh 8-)
Odpovedať
no snad bude skoro... inak, som si objednala...teda chcela som navrh ako bude vypadat oznamko ked si ho dam urobit. A teraz mi pisu, ze si mam pripravit fotky, ktore tam chcem nalepit...a to sa nevytlaca priamo na oznamko?? ved to bude divne, nie??? vies ktore myslim..co som ti posielala, ze si ho davam robit...
Odpovedať
Profilova fotka
Viem, ktore myslis.. My sme to mali z fotky, ale tlacilo sa to priamo na papier Pozri nase foto a nasledujuce: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ..ale napr. Bellablonde to mali ako fotku, to je na Tebe ako sa rozhodnes. Tlacenie priamo na papier je ale drahsie, to viem urcite. Nie je to normalna tlac, ten papier bol taky hrubsi, leskly...kde si to davas robit?
Odpovedať
jeeeeee, tak to vase oznamko vidim prvykrat, fakt :-N x-) x-) x-) x-) x-) je supeeeeer ;-) ale to oznamko ako mala Julka, to bolo ine....ale toto sa ma este lepit..cize spodny papier, nalepena fotka a este vrchny....to bude uz dost hrube a tazke...a teka uz nepekne si myslim... :-S ja neviem... to oznamko je aj na 4m.sk ale dala som si to robit v salone kde som skusala tie ruzove saty..a aj to...nikdy nenalepis presne 150fotiek presne....a navyse...sa nam zacali pacit tie kalendare zas...teda oni sa pacili a viedli aj predtym ale nevedela som ako na to....a teraz sa to trochu pohlo a vidim, ze sa to da..tak neviem..
Odpovedať
Profilova fotka
Fakt? Myslela som, ze si ho videla... Aj to na promocie som mala fotku, to si videla? Poslem na mail... Bolo to na papieri a vyzeralo to dobre, Kika ma aj fyzicky ho :-) Podla mna lepenie nie je moc good, moze sa to odlepit a podobne a to by ste si vy lepili?
Odpovedať
no fakt :-N a to promocne si mi posielala na mailika ale klludne posli znovu x-) no ved to..to lepenie ma uplne odradzda..nie, ze by som bola leniva....to nie..ved s tym, co by som robila ja sa ovela viac natrapim ale tak....no neviem :-S
Odpovedať
Profilova fotka
...odoslaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... Kikus, posli mi, co chces vytlacit a ja Ti to dam tam, kde sme si to davali my a poslem ti to postou a uvidis, hm?
Odpovedať
Profilova fotka
Ze kikus? Sorry, Mirka x-)
Odpovedať
no pekne :-D :-D :-D :-D pockaj....som teraz mimo....co myslis? :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ze posli mi presne to, co chces vytlacit, ja ti to tu dam na skusku vytalcis a uvidis
Odpovedať
no len to najskor musime vytvorit...prave tu nervacime ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
...uzivajte si to ;-) Idem bo si tu klepem a rusim spiace okolie ;-) ...bruuuu nocku
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?