Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ery, neboj, na Teba sa nehnevam, ako by som mohla. x-) x-) x-) no a na tu slavnu kapelu myslim kazdy den, takze si nepokazila nic... Totiz v spalni mam urobenu taku veliku kolaz z fotiek z detailov zo svadby a hned ked sa postavim z postele, vidim ju. No a tym samozrejme myslim na svadbu a hlavne na to, co sa nepodarilo. A hned od rana mam super naladu... :-S ... no a ked este je vonku tma a prsi, ide ma uz celkom trafit slak... ]-( ... asi tu kolaz zo steny dam dolu a dam si tam plagat macka uska... :-N
Odpovedať
dani, tak ty teda vies ako si pokazit kazde rano.... :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N ako keby ti nestacilo anglicke pocasie :-D :-D :-D :-D daj tam radsej spidermana... ;-)
Odpovedať
aj aj som dostala od sestry na x mas taky obraz z fotiek zo svadby ale nejako nema manzelik cas mi to zavesit :-p ale v sobotu bol na zurke a prisiel neskoro tak by som to mohla vyuzit v prospech dokoncovaciek v byte lebo je tam toho este dost rozrobeneho :-p :-p :-p :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
kika, mne tiez nemal cas moj mi zavesit nejake veci..vesiak na kluce, dalsi vesiak..tak som zobrala vrtacku a vyvrtala si diery sama... :-D :-D a drzi do dnes :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Spidermana nemusim... to by som skusila radsej nieco veselsie..... FUNESA si tam dam a hotovo!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
alebo funesa....a je to!!!!!!!! x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, tak na to vrtanie by som si sama netrufla. Co ja viem kade vsade vedie elektrika???!!! :-N Anglicania su strasne divni, takze neviem, co od nich cakat...
Odpovedať
no tiez pravda..xi..ale mne to vyslo...tak ja padam...zas meskam..papaaaaaa :-D
Odpovedať
helouky :-) miri, jedinakovcov je ako maku, a je pravda, ze je to rod pochadzajuci z kysuc ;-) ja viem iba o jednej manzelovej sesternici, ktora je v irsku aj s manzelom a malou Annie na oznamko sme dali fotky z dovolenky v italii, kokretne z neapolskeho vlaku (prechod medzi vagonmi) i :-D :-D vtedy sme tam zazili nenormalnu srandu - spomienky... ach, ale imidz na nej je uz davno neaktualny. akurat pred dvomi tyzdnami som si dala novy strih nak v blave to dnes vyzeralo na prvy jarny den, slnce sa skerilo na plne obratky 8-) mill, ery odporucam na obrucky aj ja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj bella, ked som ta tu takto nacapala... alebo ty nas??? :-N Dufam, ze sa Tebe aj babatku dari a obaja rastiete tak, ako mate ;-) Inak, v nedelu s kockami planujeme stretko, neviem, ci ti ywett stihla napisat... a mozno som uz pisala aj ja... neviem, hlava derava... ale mala by si na nas cas? Bude to v TN v Savana Cafe. Kika ti moze podat viac detailikov. Rady by sme ta tam uvideli. 8-)
Odpovedať
uz som citala, ywett mi poslala, len stale neviem co bude na vikend. tak som este nedala stopro odpoved. manzelik ide lyzovat z firmy na vikend. ja auticko sice mam, ale nechcem ist sama do trencina. drahy sa o mna boji :-N uz mas po praci?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre teda, budeme velmi radi, keby ste sa (brusko a ty :-N ) prisli ukazat, ale ked nie teraz, tak nekdy priste. No a ja po praci este nemam, ale viem uz, ako sem ist bez toho, aby to veduci zbadal. :-D Sedi mi sice rovno za chrbtom, ale ja si MS stlacim do maleho okna a este mu aj vyhlad na obrazovku zaclonim hlavou a tak to vyzera, ze pisem emaily, ktore su sucastou mojej prace.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D :-D :-D si dobra ja uz som hura doma, ale periem a chystam sa robit na veceru bryndziaky. uz tyzden mam na ne chut :-p plus hrba neopravenych pisomiek ma caka :-S blee
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj, ty ma teraz bryndzovymi haluskami neprovokuj... dala by som si... len sa mi ich nechce robit. :-( ... to struhanie zemiakov a hadzanie do vody ma ubija... :-S a neopravene pisomky??? ty si pani ucitelka??? =-) to mi uslo... :-N takze musim davat pozor na ypsilony, co? :-D :-D :-D
Odpovedať
co si? mna ipsiloni vobec nerozhadzu :-D :-D dani, vsak ti vravim, tyzden mam na nech chut, len som leniva ich robit, ale dnes uz naozaj musim :-D aj preto som mlcala ako ryba - my chudobni ucitelia mame v zborovni dva pocitace, pri ktorych stale dakto sedi a aj tak poriadne nefunguju...no co ti budem rozpravat. Sice mame multimedialne ucebne, v ktorych decka robia bordel a ucitelia tam ani poriadne nemozu ist, lebo su dve vyvolene kolegyne, ktore maju odtial kluce.. no povedz, ako u deb...v ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne si dopadla... tak to moze byt len na Slovensku ]-( ... a co vlastne ucis? a detvaky ta posluchaju?
Odpovedať
vivat slovakia! esteze tak milujeme svoju vlast, ze tu stale zostavame :-| ucim anglinu, aj slovencinu mam v kombinacii, ale ju neucim. detiska posluchaju. najma teraz pred vysvedckom :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte panicky a nevesticky buduce :-)
Odpovedať
ahojky x-) a uz sa aj lucim, lebo petko ide z prace a ja tie haluchy este nemaaaam pomoooc :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Bella a ja, ze konecne pokecame :-) nemas foto tehu bruska? :-)
Odpovedať
mam nejake, mozem pridat, len ich trochu pozmensujem a upravim. dojedene, odfukujem, este pisomky a som na dnes za vodou 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak pridaj, sa tesim :-) inak vsetko v poriadku? Kde to teraz byvate?
Odpovedať
vsetko klape nastastie. byvame v petrzalke v Pegase na vysehradskej
Odpovedať
ahojte baby x-) ako sa mavate? ywett uz sa tesim na nedelu kto vlastne vsetko ide? bella ahooooooj si mi narobila chute zajtra budu halusky :-D :-D :-D ako sa ma babtko? x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
babatko som myslela teda chlapciatko :-N :-N :-N x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
*Bella, tak Petrzalka? hm, tak to sme daleko od seba :-( , ale mozno niekedy na Obchodnej Ta uvidim kocikovat ;-) *Ery, juj to ju tuto nedelu uz? No vidis, aj by som zabudla :-(, vsak pozri tabulecku, kto vsetko ide :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vsak teraz som zistila, ze my sme sa ani na hodine nedohodli?
Odpovedať
ywett myslim ze sme to tu pisali tak par stran dozadu ak mas chvilku tak hladaj :-N ja som navrhla o 17 tej zatial vyhovuje, Ty si na tom ako? budes moct?
Odpovedať
Profilova fotka
Juj, mojka nemam cas citat...vobec vas nestiham citat... :-| mrzi ma to, ale nestiham... ...mala som tu maminku, teraz tu mam sesternicku... ;-) My ideme den predtym na ples, tak hadam na druhy den sa stihnem dat do 17tej dokopy :-D |-|
Odpovedať
no ved ja viem ze nemas kedy prave preto som Ti to napisala :-D :-D :-D neboj do piatej sa das isto do gala 8-) :-) este si zavolame oki? a vies co???? v nedelu bol STANKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D uz tu bude iba do leta potom odchadza :-S ]-( :-| :-( :-( :-( :-( ;-( :-S ]-( :-| :-( :-( :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?