Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
podla mna nie je podstatne ci si s clovekom pol roka alebo 8 rokov, ale dolezite je ci v nom mas to co si v zivote hladala, ze ta miluje, respektuje, a vies ze sa na neho mozes kedykolvek spolahnut... ja som zistila po 3 mesiacoch ze chcem aby bol moj manzel, ked klacal pri mojej posteli ked som bola vazne chora, drzal mi ruku a modlil sa za moje uzdravenie... priala by som kazdemu aby stretol skutocnu lasku ci uz skor alebo neskor
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej, to je romantickeeee x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) ano, ja viem, v tom mas pravdu, nezalezi na tom, ako dlho su ludia spolu, ked to klape a su si tym isti, maju za tym ist. Ja len ze rozhodnut presny datum skoro rok a pol dopredu sa mi zda trosku prehnane. Mozno som divna, ale ja by som sa taky dlhy cas hadam ani nedokazala tesit, lebo by sa mi to zdalo straaaaasne daleko. Sice zase musim povedat, ze zasnubny prsten som nosila styri roky, dokial som nevzala vsetko do vlastnych ruk a brali sme sa za tri mesiace :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte :-) som tu dlho nebola,ked som sa chcela prihlasit stale nesla MS :-) Kristinka prajem ti vsetko najlepsie k tvojim vcerajsim meninam x-) pekny vecer vsetkym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lil, my sme si tu uz vsetky stihli ponadavat na to, ze to tu neslo.... ]-( Uz sme vsetky mali normalne abstinencne priznaky... :-D :-D :-D :-D :-D Kika, prepac, ze som ti nezablahozelala, ale nemam zatial kalendar (ako mirka :-N ) , ale aspon takto dotatocne- vsetko najhorsie....... nech vas v zivote obchadza ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) :-D :-D :-D :-D :-D mary, neviem, ci Ti ywett uz stihla napisat o stretku, ak nie, tak ta pozyvam ja. Bude to 27.1. v Savana Cafe v TN a mali by tam byt kocky, co su uz vydate ale aj cakatelia na svadbu, takze bude o com kecat ;-) A este Kika, o kolkej to vlastne tam mame byt??? =-)
Odpovedať
KIKA, prepaaaaaaaaac....aj ty si mala meniny......boooooze, ja musim ist rychlo vyhrabat ten sk kalendar.... VSETKO NAAAAAAAAAAAAAAAAJ 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dani, dakujem, no dufam, ze to zvladnem:-( Boze, tak by so rada bola aj ja na tom stretku, skoda, ze budem mimo:-( :-( Co sa tyka tvojho sexi priezviska :-D :-D, si predsav ze aj k nam na ambulanciu jedna Kotucova chodi. Mysli ze je zo Srnia. A ten cech, to mas perfis nahodu! Mary, a preco vlastne nechcete svadbu napr v septembri tohto roku? My sme sa v januari rozhodli pre maj a uz sa mi to zda tak dllha doba, to toho maja;-)
Odpovedať
dakujem za pozvanie na stretko ale mam nocnu sluzbu 26ho robim v BA v nemocnici takze sa nebude dat prist, aj ked by som tam bola rada. Ja tento rok koncim skolu, teda dufam april, maj, jun statnice a na svadbu sa chcem poriadne pripravit a okrem skoly mam 2 zamestnania takze akosi by som nestihala pripravit este aj svadbu :-) okrem toho treba na nu aj nasetrit nejake korunky
Odpovedať
mill, tak vidis..sme dve, co tam nebudeme :-( :-( :-( :-( :-( tak sa podrzime :-N mary, veru tak...na pripravy treba aj nejaky cas nechat, ked mas uz viac volna a vychutnat si to x-)
Odpovedať
ahojte baby x-) DAKUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEM Vam za gratulko, oslavili sme tak komorne doma, ziadna party iba tak do pohody ale darcek je uuuuuuuuuuuuuuuzsanyyyyyy uz frci o sto 6 8-) :-D x-) akurat odisla suseda tak sme testovali, spravili sme si horucu cokoladku mnam, vyborna.... dani stretko by mohlo zacat tak o piatej to by kludne stacilo myslim vy ostatne co na to hovorite??????
Odpovedať
Profilova fotka
ani baska asi nepride na stretko. mala by byt v tom termine v taliansku
Odpovedať
Profilova fotka
KIKUSKA....vsetko najlepsie kmeninkam, nech sa ti splnia aj tie najtajnejsie tvoje sny..... viem ze neskoro..ale neuveris, v kalendari mam zaciarknute, ze KIKA z MS...a mne to v stredu netuklo...kdezto neterke sme blahozelali...ja trubka nechapava :-) ale radsej neskor ako nikdy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jejda kika prepac ja sa tiez pripajam ...vsetko najlepsie 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
DAKUJEEEEEM gusti a co Ty? prides? tak pozdrav Basku a nech kasle na I a nech radsej pride za nami 8-) jja v poho tri dni pred a tri dni po sa este pocita 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) presne to som hovoril baske :-) ked ja neviem ci pridem sam ...ja sa hambim |-| :-N
Odpovedať
jasneeeee Ty si z tych co sa hambia :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no presne
Odpovedať
ahojte.. vsetkym, ktori mali meninky zelam vsetko najlepsie... vsetkych vas zdravim... mam opat zrakove problemos8-( , tak velmi necumim na stranku, ale skor sa snazim porobit robotku...ale som v myslienkach s vami... vcera som bola na veltrhu na ionchebe, reku pozhanam fontanu cokoladovu...babkin kolotoc ]-( ...nikde som nevidela...ale vyskusala som kopec kaviciek...njam :-p ...a kedze som mala vymlatenu baterku vo fotaku, tak som nemohla blbnut ]-( :-| ...no co uz...ale pri pyramide z hrncov som odfotena.. :-D idem od vas... pekny dnik...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj lomnicka :-)
Odpovedať
ahojte...tak sa mi konecne podarilo tu prist..ale zas nemozem odoslat tu prispevok ]-( ]-( ]-( a o 17h...plne suhlasim x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kika, 5. hodina vyhovuje Mary, mill, baska, mirka, lomnicka, skoda, ze nepridete, ale my budeme na vas mysliet. ;-) A este lomnicka - tuto tie fontany predavaju na samom kroku. Doslova dve minutky od domu mame taky velky obchod, kde ich maju po 15 libier a to je uplne smiesne. Su to take mini, ale ak si cokoladku vies zohnat, fontanku ti mozem skusit doniest. ;-) Co ty na to?
Odpovedať
ahojte vsetky trencanky a trencan gustik, voila! som konecne doma online. dufam, ze uz nenastanu ziadne trenice s providerom a ze ste na mna uuuplne nezabudli. asi si vsetci viete predstavit ake je to bez internetu ... teda totalna zavislacka som :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ery, prepac, vobec mi to nemysli, vsetko naj aj ja pribrzdena sa pripajam, myslela som si ze Erytrea je Erika:-D :-D a to je len tvoj nick :-N Vitaj Bellablonde a kde si vlastne doteraz bola? Dani moc dakujeme, ze s nami nezucastnenymi sucitis :-( :-( Mary, aj ja som sestricka, chodila si na SZS v TN? Mozno sa aj pozname :-. :-.
Odpovedať
ahojte vsetci a hlavne bellablonde :-D ja som na teba nezabudla a uz som aj minule rozmyslala,ze kde si ;-) dufam,ze uz vam pojde stale internet...nam minule nesiel dva tyzdne a uz som mala nervicky :-N prajem pekny vecer :-)
Odpovedať
milluska, stahovali sme sa a na novej adrese nie je dotiahnuty kabel chello, ani ziadne ine pripojenia - je to novostavba a vela takychto technickych veci este nefici. takze sme hladali nejakeho poskytovatela internetu a konecne sa zadarilo caf lil, ako sa ti uci?
Odpovedať
ahoj bell :-) velmi dobre sa mi uci, som tam rada,aj deti mam dobre tak pohoda :-N a ty sa ako mas?
Odpovedať
ahojte je tu niekto?
Odpovedať
ahojteeeeeeeeeeeee x-) x-) **bell, no ahoj specialne ty....ako mimi?? poslucha??? a brusko uz velike? 8-) tu sa na tom pracuje... ;-)
Odpovedať
a vy spite ci ako?? =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
tak uz mi prisla aj polovicka z prace tak idem aj ja buvat... ;-) papaaaaaaaa a kraaaaaasny weeeeeeeeeeeeekend x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
...breee ranko! Pekny vikendik zelam vsetky... *Bella konecne si tu!!! Uz sme chceli zahajit patraciu akciu :-) , ako sa mavas? Popis viac... ..dnes ideme urobit prieskum na veltrh dovolenkovy 8-) 8-) 8-) ...ozvem sa neskor
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?