Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zabka, ja som mala vsetky zakusky od cukrarov z Moravskeho Lieskoveho, co mate dost od ruky asi... Ale v TN odporucam navstivit V siedmom nebi. Od nich som mala vsetku dekoraciu, kvety, navleky na stolicky atd. V albume priprav mam detaily ak chces ;-)
Odpovedať
jja oki beriem Ta za slovo :-D 8-) ;-) :-) dani 27.1 je ak sa nemylim nedela oki moze byt ale ak by ste neboli proti mohli by sme uz aj konecne zmenit miesto, tak na navrhujem toto www.savanacafe.sk je to kusok od mojej robotky a je tam velmi pekne takze kuknite a cas moj tip je o 17 tej ;-) :-) x-) zabka ja som mala zakusky od roznych pekarok zo Zablatia, Drietomy, Soblahova, a jedna strasne sikovna a mila pani mi robila tuto tortu http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... v Dolnej Suci, so vsetkymi sme boli nad mieru spokojní cize ak by si chcela kontakty Ti poslem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Erytrea: dakujem ;-) Lomnicka: Tomi odlahlo, dakujeeema jaby som radsej brala svadbu vJaponksu ;-) Zabka: svadba bude u Sv. urbana, ak chces, napisem do IP podrobnosti a vitaj medzi nami "mini" svadbami :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ery, ja sa prisposobim. Mne je to jedno, kde sa stretneme, len nech uz sa stretneme :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a ano 27.1. je nedela. Ja letim domov den predtym a nasledujuci vikend pojdeme, dufam, lyzovat, tak si ho chcem nechat zatial volny. lom ... a s tebou to ako vyzera? Podarilo by sa ti prist? :-)
Odpovedať
**kika, to preto som menila, lebo neviem najst tu staru nikde..ale ze si to ty a ze TI TO TAK STRASNE VADI, tak ju idem najst ]-( ]-( :-D :-D :-D **dani, a ved mna si urcite videla, ja som vynimka...xi..aj ked sme sa asi nikdy nerozpravali.. :-D :-D :-D **jja, krasna fotecka :-) tuto si nechaj urcite x-) x-) x-)
Odpovedať
baby, tak mi rychlo vybavte spolocnost, ktora ma dopravi Belfast-Bratislava a to by som urcite prisla!!! len ti mantaci neviem ci spia ci ako ]-( ]-( ]-( ]-( ved je tu slovakov ako maku a nic ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miri, a co ty tu tak zavcas rana ??? :-N :-N :-N :-D :-D :-D :-D :-D No vlastne hej, ty si vynimka :-D a s tym rozhovorom to coskoro napravime ;-)
Odpovedať
ahoj dani :-) :-) ze zavcas rana :-D :-D :-D uz som bola aj v praci a teraz ideme so sestrou trochen po obchodoch :-N :-D :-D :-D dobre, beriem ta za slovo ;-) ved ja som v spojeni s londynom dennodenne..mam pausal 700min tak vyvolavam o zabitu :-D :-D :-D ved sme UK, nie? :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
pockaj, pockaj.... tomu nerozumiem. Ako mozes volat do Londyna s volnymi minutami????? =-) =-) =-) Nie je to uz vlastne pre teba medzinarodny hovor?
Odpovedať
kika, TUTO som tam mala predtym?????? lebo ja uz fakt neviem :-N :-N :-N :-N a nasla som este jednu uuuuuzastnu fotku ale ked som si spomenula na teba a na tvoj prispevok, v ktorom by boli len ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ..tak som to vzdala.. :-N :-N sa bojim ... bojim :-N :-N :-N
Odpovedať
cica, ved ja som ti vravela, ze ja som sucastou UK :-) Northern Ireland je UK...a Ireland je Ireland ;-) ;-) ;-) chapes mojka? takze ja som v UK.. len na inom ostrove x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
utekam do mesta...za hodku som nazad.. takze ak by si mooooc chcela, tak mozme aj vykecavat cez tel :-D :-D :-D :-D pa zatial
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaj, sak poviem, ze som v Northern Ireland......... xixixi :-D :-D :-D A zajtra mi to mozes pripomenut znovu, lebo zabudnem :-N
Odpovedať
x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No to veru mozme... ja mam dalsich 500 minut 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky, ja mam v tom bordel, vy ste fsetky z UK a IR? Ja som pracovala v UK - Suffolk
Odpovedať
Profilova fotka
milluska, nie vsetky, iba mirka a ja (uz stvrty rok v Bristole), ale aj ostatne maju, myslim, nejake tie skusenosti s Anglickom :-)
Odpovedať
ahojte...tak som tu :-) **mil, veru...teraz sme len my dve v UK....ja a danka x-) **dani, tak moooozme....IP 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, ty si sa z toho mesta rychlo vratila :-N . To ja ked sa raz vyberiem do mesta, nie je ma minimalne pol dna :-D :-D :-D
Odpovedať
dani, ale toto bola len taka rychlovka, bo som nemala dorobeny obed a o pol hodku valim do prace...inak by som tam este bola mooooooc dlllllho :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte babenky... zas len na kratko, ved ako inak v mojom pripade... u lekara sme so stuplikom pochodili dobre, v pondelok skolka... ;-) ale prisli sme domov a skoro ma slahlo, lebo (vlastne ani neviem, ci sa to hodi sem pisat...je to take babske)..takze som uplne hotova...jedna dr-ka hovori, ze je to z liekov, druha, ze mala s tymi liekmi brat este nieco ine...no slahne ma ]-( tak ju mam vykupat v kamilkach... @ery foto so stuplikom mam...mam kopec foto..teda stupel ich minimalne 20...20tisic...ja mam tych 20...20ks...aj vcera som ju fotila... uzasne fotky...som na ne cumela ako na stromcek...este ho mame, petoze sa mi velice tento rok vydaril a je nadherny a neviem sa nan vynadivat... :-D no..ak budem mat chvilku tak nad niecim podumam... @dani a ine stretkoucastne devy... terntokrat opat nie...mala by som stepovat v budapesti na svadobnom veltrhu...tu http://www.eskuvo-kiallitas.hu/ alebo tu je to 15. rocnik... http://www.eskuvovasar.com/index2.html tak neviem, kde sa ocitnem... @milluska nééé šecky...hlasim sa z trnavy...hoci nie osm trnafčanka...
Odpovedať
caute vsetci 8-) je tu niekto?
Odpovedať
ahojte :-) ja som tu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja... x-) lil, a co hovoris na stretko toho 27.1.? Prisla by si? ;-)
Odpovedať
ahoj Danka :-) ak budem v Trencine tak sa k vam urcite pridam ;-)
Odpovedať
dani kukla si ten link na savanu? moze byt? ja by som isla tam x-) a co cas vyhovuje? lil ahojky ako sa dari? nie si v praci? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ery, ano, to vyzera super x-) ... prepac, pozrela som to az teraz... doteraz som v praci bola strasne busy a vecer mi doma nesla MS.... ]-( ... no a aj teraz som v praci, ale uz toho nemam az tak vela, preto som tu ... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte deivcence..no dufam , ze sa konecne aj mne podari prist :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jja, v to dufam aj ja ;-) ... chcem vas nazivo vidiet co najviac 8-) ery, bude v tej savane treba zajednat stol/y? je sice este cas (2 tyzdne), ale predsa len...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?