Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
alebo
Odpovedať
alebo....
Odpovedať
Profilova fotka
ja zrovna pozeram jeden diel preto ma to napadlo
Odpovedať
Profilova fotka
no ze alebo ti poliaci
Odpovedať
jaj, no chalani cumia na danyho partakov tak ja som skoncila zas tu ]-( ]-( ]-( ;-) ;-) ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
este ze som tu MR. SMITH
Odpovedať
jaj, no to hej..ale u nas ani nie..ale v anglicku...tak sa normalne aj fernet a taketo "typicke" slovenske veci predavaju...len tu nie ]-( ]-( ]-( tu akurat zozeniem typicke polske pasteky a ogarky ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
aha
Odpovedať
oj, veru, veru..co by som ja bez teba robila :-(
Odpovedať
Profilova fotka
plakala
Odpovedať
no jedine... a inak, som si spomenula...ze vlastne som dostala aj pyzamo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis to si mas co obliect ked pojdeme s kupelov
Odpovedať
Článok sa načítava...
take hezke cervene x-) x-) x-) x-) x-) troj kombinaciu ;-) ;-) ;-) letno-zimne..cize aj normalne gate dlhe a este aj trencle letne :-p :-p :-p
Odpovedať
no to sme sa uz davno na tom zhodli....vyber este kam :-) ja jeden navrh mam, len ci sa zhodneme si pockam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no co ja viem? kedze ma nic nenapada necham to na teba
Odpovedať
oki, tak sa bal, caka nas dlllllha cesta na vychod..bardejov to isti x-) x-) x-) x-) len asi zoberieme aj basku, aby jej nebolo smutno tak dlho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no myslim, ze sa nenahneva ak ju zoberieme :-)
Odpovedať
to som rada, aspon nebude nuda ;-) :-) :-) ..teda nechcem tym povedat, ze len s tebou by bola...ale tak chapes...cim viac ludi, tym vacsia sranda..takze beriem aj peta :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no jasneee
Odpovedať
oki, tak sa balte, o chvilu prideme..len kto zobudi peta???? tak asi az rano, co? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no to isto ziadne zdrzovacky
Odpovedať
nebooooj, ved ja mozem tiez soferingovat :-) :-) :-) a aj u vas tak napadol sniezik ako tu?? som sa bala, ze tento rok ziadny neuvidim a dnes o druhej zacal padat a teraz je ho celkom dost... x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, a nam vcera skoncila vonku sluzba, tak som bol happy, ze som nemusel odhrnat
Odpovedať
tak to si dobre vychytal :-) :-) dnes by som to veru robit nechcela..abo zajtra....v nasej bytovke bol taky bordel dnes vecer...teda bordel..spina, sneh, mokro..no brrrrrrrrr :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
brrrrrrrrrrrr :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
veru, veru....joj, akosi na mna spadla straaaaaaaaasnaaaaaaaaa unava..to ten fernet asi..xi....ale aj tak...som uz mimo... tak bru nocku asi zazelam :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
tak paaaaaaaaaaa
Odpovedať
nevadi??????????????????
Odpovedať
Profilova fotka
nie mrs. smith 8-)
Odpovedať
oki, mr.smith :-) :-) :-) thanks x-) x-) good night for you :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?