Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcence..je mi to tak luuuuuto ;-( ;-( ;-( ale nedalo sa mi v stredu dosjt...tak som sa na vas tesila...este som aj Kike slubovala, no ale nepredvidane okolnosti mi to nedovolili :-( Miruska, ja mam skype zapnuty hocikedy..ale nie stale som pri nom, vies moja...preto som neodpisala...precitala som si to az na druhy den :-| uvidis..raz ta prekvapim a doletim za tebou a potom padnes na zadok ;-) Babulky, prajem Vam vsetkym krasne Vianoce, bohateho Jeziska, plno lasky a hlavne vela stastia v Novom roku. Mam Vas vsetky tu rada, aj tie co som este nestretla..ale vsak mozno raz... papa a uzite si to...
Odpovedať
dobre ranko ;-) je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooooooooj ..... Ja som tu!!! :-D
Odpovedať
loveforever :-) a Ty si kto? x-)
Odpovedať
**jja, no aj som si myslela...lebo ja mavam tiez skype zapnuty casto aj ked nie som doma.... :-N ved neboj, mozno sa este podari..a ak nie..tak prides uz bublinkovat, ze?? x-) x-) x-) x-) Krasne vianoce Vam vsetkym aj ja zelam, veeeeeeeeeela lasky a darcekov x-) x-) x-) ahoj KIka :-) ...veru, kto si loveforever?? x-) x-) x-) x-) ved sa k nam pridaj
Odpovedať
Profilova fotka
:-) uz len raz sa vyspim a pride jezisko :-D :-D :-D
Odpovedať
gusti, tak uz si sa vyspal a dnes konecne priiiiiiiiiide x-) x-) štastné a veselééééééééééééééééééé x-) x-) x-) x-) x-) x-) všetkýýýýýýýýýým x-)
Odpovedať
ahojte babenky :-) Prajeme vám krásne a veselé Vianoce. Nech sú plné lásky, pokoja a oddychu. Nech sú vaše srdcia obklopené láskou všetkých blízkych a žiaria šťastím jasne ako Betlehemská hviezda. Nech si pod vianočným stromčekom najdete veľa darčekov, ktoré Vás potešia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tiez sa pridavam :) vela radosti z novonarodeneho dietata Jezis ;-)
Odpovedať
kraaaaaaaaaaaaasne vianoce...... x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
tak akeeee boli darceky??? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
super :) mam nove papucky :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
posledne vianoce doma 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda doma ako dieta :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a ty?
Odpovedať
papucky? no ja som tento rok akosi obisla vsetky tradicne darky..teda az na sampon :-D
Odpovedať
tak last christmas? hezky...sa aj tesis?
Odpovedať
Profilova fotka
hej? ja mam uterak, to mozme ist spolu do kupelov x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tesim aj bojim, ale asi viac tesim
Odpovedať
Profilova fotka
jaku akcnu photo si nahodila 8-)
Odpovedať
veru, zakladna vybava je :-p :-D
Odpovedať
a tie buduce budu uz tam za mlakou?
Odpovedať
jasneeeeeeee, treba byt IN 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
to som sa dnes speci fotila pre dnesny den a este na sviatky...potom sa vratime....lebo zas ma Kika zdžube x-) :-N :-p :-x :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak, ak pan boh da a dostaneme viza. ;-)
Odpovedať
neboj, vsetko sa podari :-) :-) :-) ja vam mooooooooooooc drzim palceky, x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ked to vravis ty... :-)
Odpovedať
jasneeeeeeee, ja ti to vybavim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok, beriem ta za slovo
Odpovedať
Profilova fotka
som sa nechal tebou inspirovat a spravil som si tiez taku fotku, aby mala na co kika somrat :):):):):):):)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?