Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
a kam si usla? =-) :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tu soooooooooooooom Miri, no co si si neozvala? Som cakala a kvoli tebe som vcera zapinala PC...ako si dopadla?
Odpovedať
Profilova fotka
A kdeee si teraz ty?? =-)
Odpovedať
no ja som tu... idem to skusit ale ak ma nevyhodia z pc :-N tak poslem...
Odpovedať
Profilova fotka
Uz som citala mailik, moja nerob si starosti..to pocka...
Odpovedať
no.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
...a inak stretavka ako dopadla?
Odpovedať
uz som poslala :-) stretavka?? no bolo velmi dobre, baska..no ta bola nase slniecko x-) x-) x-) len nas stiskala a objimala..no taky skerko, velmi bola zlata.. x-) x-) x-) a bola so mnou aj moja kamka, co bola radit so satami Mata x-) a mame aj par foteciek...tak az budem mat program, ich zmensim a vyvesim tu
Odpovedať
Profilova fotka
OK, tak sa teskam na fotecky... Baska, Gustik,ked uz som Vas ja nezastihla, tak sa tu obcas aspon zastavte na kus reci, cooo??
Odpovedať
Profilova fotka
Budem sledovat, ci pribudnu fotecky v tvojom albumiku...
Odpovedať
no keby som vedela ako inak, tak ich zmensim a pridam aj vcul...
Odpovedať
ahojte :-) no supeeeeersky bolo vcera ;-) aj ja mam nejake foto len som este teraz v procese pecenia teda zdobenia a plnenia tak ked dorobim a nebude uz svitat tak nieco pridam x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj mojka :-) tak sme sa tu zisli takto pekne v nasej trojke ;-) pecies? no ani mi nehovor..dnes som sa tak vecer napratala, ze som myslela, ze puknem..a to doslova..som si musela hned lahnut a dala som si aj akusi pirulu...zostalo mi strasne zle... posli mi vsetky fotecky potom na mailika, aj ja ti poslem
Odpovedať
Profilova fotka
Hm, slavna trojka ;-) Babenky, tak pridajte foto, sa tesim..skoda, v nedelu sme nepofotili dalsie stretko...akosi sme sa zaklebetili.. Kikus tak z teba je takato kuchticka? ja budem od soboty tiez vypekat, zatial som len nepecene robila..pocuj, bol dnes Misko za Tebou, vsak? Mi volal, bol happy, ze som mu poradila tip a ty darcek, frajerka sa bude tesit. V sobotu aj ked prideme neskor mozem sa ozvat a zbehli by sme do obchodu? neviem ako budeme stihat...a mas to odlozene moja? som aj mail pisala..
Odpovedať
ked bude program, pridam :) no co uz...toto bolo taka mini nahrada... a ozaj, JJA preco neprisla???? =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jja bola tusim u svokricky na vychode - niekto to tam spominal... Ked pridas, tak ma aj informuj, keby som bola busy, aby som jukla...
Odpovedať
no hej, ale to bola cez weekend, cez tyzden uz tusim nie...no neviem :-N neboj, urcite hodim infosku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aha, jasne...a pisali ste aj sem na stranku, ze je stretko? Lilly mi tusim pisala, ze to nejak prepiskla, ze ani nevedela..vcera sme si tu pisali...
Odpovedať
ywett jasne neni problem hoci kedy mozes zavolat vies ze ja nemam problem, hej misko bol aj vybral taku peknu supravu x-) a to pre Teba mam odlozene neboj, inak vies co? ja mam pri nom taky pocit ako keby sme sa poznali uz 10 rokov :-D :-D :-D :-D :-D fakt aj dnes ked prisiel tak uplna pohoda sme pokecali x-) :-D :-D :-D 8-) 8-) 8-) mailik prisiel ale ved vies aky som ja zabudlivec odpisat x-)
Odpovedať
no to som si veru ista neni, ze ci sme to tu pisali...kika, pisali sme to tu??? ci ako to vlastne bolo?? =-) :-N
Odpovedať
miriama • 17. dec 2007 o 18:37 Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš a inak, ahoooooooooojte na stretavke bolo supeeeeeeeeeer, stredu pokracujeme...xi...ale to uz len tak dodatkove fotky veru nemame, nebolo ani casu a ani nas to nenapadlo..xi..... musim utekat, ideme na tretiu nauku
Odpovedať
takze tu je dokaz, ze sme to spominali..a potom sa uz asi len cez tel dohadovali, nie? no este mrknem
Odpovedať
Profilova fotka
Aha, no pekne, aj dokaz si prilozila, takze alibi mas..ale cas a kde asi napisane nebolo, takze asi mnohi nevedeli, ale vsak to uz je jedno. Kika, no Michal je moj BF = best friend od strednej skoly, nie sme v kontakte kazdy den, ale vieme, ze kedykolvek sa mozme na seba spolahnut, napr.aj pri vybere darceka :-) no s nim sa da kecat, vies 4 roky bol cisto v zenskej parti a v kolektive, tak sme si ho vychovali... 8-)
Odpovedať
no lebo to sme este nevedeli...ale jja bola na skype a som jej to tam pisala..len mi neodpisala, tak neviem... no ved snad priste..ale uz bezomna..akosi mam smolu..alebo prinasam smolu...
Odpovedať
Profilova fotka
MOja neber to takto...to bola nahoda...ale vsak sa ti dari, aj to meno, aj saticky...hlavu hore
Odpovedať
:-S :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Oddychni si, chod spinkat, nacerpaj silu...
Odpovedať
no prave idem....pricucnem sa k petovi a idem spat..len asi si idem este vlasy umyt..no veru idem...tak papaaaa a krasny piatok....mna na miesto krstu caka pohreb...no co.... krst sa odlozil o tyzden, tak sa tesim, ze sa nezrusil uplne a fararko bol ochotny koli mne ho prelozit medzi sviatky, co povodne vobec nechcel..ale tak taketo veci ako pohreb si clovek nevybera :-( papa
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dobru nocku...aha vlastne aj ten krst mal byt..no nie vzdy vsetko ide podla planu, clovek mieni, Pan Boh meni..no ako pises clovek si nevybera...
Odpovedať
ahojte babenky :-) ved ja som nikoho neobvinovala,ze som nebola na druhom stretku, ja som pisala,ze som bola asi mimo ked som si to nevsimla :-D dnes uz mam volno a chystam sa na balenie tasiek :-) dnes odchadzame k nasim na sviatky tak uz sa veeelmi tesim :-D majte sa pekne x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?