Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
no nic....mam ja brutal pomaly net....uz ma to tu nebavi aj ked sa mi spat nechce... stastne docestujte a uzite si kraaaaaaaaasne VIANOCE x-) x-) x-) x-) x-) potom sa ozvi, papaaaaaaaaaaaaa a rychlo uz dobal a hlavne nic nezabudni ;-) ;-) ;-) potom podas referencie a mozno aj my pojdeme na ten smer v maji ;-) paaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, neboj, budeme fotit ako sialeni :-D :-D :-D no a simonka je uz viac ako tri roky vydata za julka brda - ja ti ale fakt neviem, ci ma brata zdena :-N ... ale mozne to je ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak aj ja sa prave idem lucit. Prajem vam vsetkym nadherne Vianoce a ten spravny krok do noveho roka 2008. Mirke nadhernu svadbu, lomnicke nech sa vsetko nestastie premeni na stastie a nam ostatnym vydatym (a aj tym nevydatym, ktore chcu...) nadherne a zdrave deturence x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
aaa, este si tu.... no pokial viem, tak julo je zdenov brat..no ja to hovorim furt..svet je maly :-N :-N :-N :-N :-D :-D :-D tak ja uz idem het, lebo vyhodim cely pocitac..ak sa to da nazvat z okna... ]-( ]-( ]-( ]-( ani cd napalit nejde, ani usb kluc "nahrat" ...no nic...a rychlost netu a vobec pocitaca je slaby odvar slimacej rodiny ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( sa divim, ze vobec ide pisat ]-( ]-( ]-( takze fot, fot, fot a uz sa tesime az sa vratis...ale moc neponahlajte....aby ste z toho nieco mali x-) a kedy sa to vraciate nazad? aby som ta vedela stopovat :-D :-D :-D
Odpovedať
no hezky cica :-) :-) ale lucis sa akoby na rok..ved ja mam svadbu v maji az :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
alebo to bolo zelanie do noveho roka? :-N =-) asi jo...no musim ist ja spat..lebo mi to nemysli asi uz a zajtra ma caka brutal tazky den na pohyb.. ]-( a stredu tiez.... ]-( ]-( ]-( a piatok mam krst x-) x-) x-) budem uz dvojnasobna krstna x-) x-) x-)
Odpovedať
...a Vam obom kraaaaaaaaaasny silvester..aby sa vam tie korunky na baracik nazbierali co najskor a mohli zacat pracovat na rodinke :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano, to bolo na cely rok, ved teraz sa to tak patri, ze do celeho roka ;-) s tym baracikom prajeme aj my, to potrebuje kazdy ;-) tak pa 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ywett - cisla na vas nemam :-( , takze som sa nemohla skontaktovat... to nevadi, ved raz sa nam hadam podari stretnut... a v stredu sa stretate kedy? neviem ci budem moct, lebo v piatok odchadzame na dva tyzdne prec, tak sa musim chystat a mam kopu nakupovanie este, ale mozno by som sa vedela niekde za vami zastavit...ale neslubujem...
Odpovedať
ahojte babule... o tom ako sa vsetko na mna ruca ani pisat nebudem, lebo by som vam len pokazila den..mimochodom tu dnes na rano trocha nasnezilo a svieti tu slnko...beham po lekaroch ako splasena, stuplik dnes tiez nema dobry den a tak som bola v skolke doobeda, lebo ma nechcel apustit...teraz tiez frcim prec, reku apson mrknem... na stretku som nebola, lebo drahy pracoval v nedelu do noci, resp. do pondelkoveho rana...tak sme s dcerou trochu dost upratovali, ael aj tak som to nezvladla vsetko...takze mi este ostalo...upratovat, nakupit, nakupúit darceky, ktore nemam (asi budu tieto vianoce bez darcekov pod stromcek)...takze tak sa mama..dostala som konske davky liekov, asi maporazi... odchadzam...papa... zelam lepsi den ako mam ja..a keby som sa tu do sviatkov nestavila, tak prijemne a krasne vianoce a stastny novy rok...vsetko dobre babule... :-) ps: mam vas rada...a som tu s vami rada... ;-)
Odpovedať
ahojte vsetci :-) *lomnicka: prajem ti rychle uzdravenie aby ste si pekne uzili Vianocne sviatky, neboj vsetko bude dobre ;-) Ja som tento rok nakupila darceky radsej skor, konecne prvy rok sa mi to podarilo :-) uz mi chyba len darcek pre krsniatko ale to je pohodicka :-) prajem pekny vecer x-)
Odpovedať
jani mas IP :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby :-) ako sa mate? mna dnes zacalo boliet hrdlo, dufam,ze to rychlo prejde :-( pekny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, *Janka, tak ak chces ja ti moje ciselko dam, i ked nebyvam v Tn, ale snazim sa chodit na vsetky stretavky, ktore sa len da :-) *Lil, aj mna hrdlo a mnohe dalsie casti tela pobolievaju a neposluchaju ]-( ]-( :-| :-| :-( :-(
Odpovedať
ahoj ywett :-) este stastie,ze uz sa blizia sviatky, aspon si oddychneme a vyliecime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veru veru, neviem sa dockat, ze sa vyspim az prespim do sytosti, budem lenosit a dufam,ze uz aj priberiem...
Odpovedať
Tak toho priberania sa ja bojim :-D budeme sviatkovat u rodicov a je to tazke nepribrat,ked ta stale niekto nuka a vykrmuje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
...no vies ja budem len rada, ked priberiem...zo mna mesiac, co mesiac ubuda a nedari sa mi pribrat, hoci jem, co oci vidia...
Odpovedať
tak drzim palce aby sa ti to podarilo ;-) mam jednu kamaratku, ktora tiez nemoze ani za svet pribrat, uz berie rozne vitaminy a nic
Odpovedať
Profilova fotka
..no ja som taky problem nemala..ale akosi od statnic sa to nenapravilo a trapia mi zaludok, uz som pobehala lekarov, teraz aj mlady jacnem pijem (fuuuuuuuuuuj, ale trosku zabera, ale len trosku... 8-( ) Ty si dnes nesla na stretavku?
Odpovedať
dnes bola stretavka? akosi mi to uslo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, len taka mini...ja bych to z Ba nestihala ;-)
Odpovedať
Asi som bola mimo,ze som si to nevsimla a o kolkej mala byt, nevies? ;)
Odpovedať
Profilova fotka
...hadam dame mozno aj take medzisviatkove ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tusim o 17-18 neviem presne, len som si s Mirkou pisala..
Odpovedať
ywett este ma napadlo k tej vahe, ci si skusala papat vitamin B, ten je dobry pri ubytku hmotnosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ano vitaminiky papam dlhsi cas...
Odpovedať
cawte cice, len vas pozdravim.. **ywett, prepac, ale fotky som nemala cas ani chut posielat...mozno zajtra :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Olaaa, to tu od vcera nik nebol??????? Asi vsetci mate predvianocny zhon... Teraz som si vsimla dalsi odkaz okrem mojejsvadby, modrehokonika pribudla aj modrastrecha, co je myslim, ze super...co vy na to?
Odpovedať
ahoj moja... aj ja cumim, ze co je to ten novy odkaz..idem co kuk
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?