Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To tu dnes nikto nie je ci co????? =-) =-) =-) =-) =-) =-) :-o :-o :-o :-o :-o
Odpovedať
fiha dani, tak to netusim co je...si behni doktorovi alebo vecer na pohotovost...aj ked neviem...tu ist doktorovi...radsej to prekusnem.. ]-( tak sa "vyzdrav" ;-)
Odpovedať
KIKA, kde si??????? potrebujem ta surne na ICQ :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
hallo miri tu sooooooom x-)
Odpovedať
ahoooj, aj jaaaaa :-p x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky :-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak co, ako tak pozeram tak sa uz stretavka blizi co?
Odpovedať
ahoj gusti x-) :-) jasneeeeeeeeeee, aj sa tesis? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj hej, ani som si neuvedomil ako ten cas leti
Odpovedať
Profilova fotka
no nic idem ja spat papaa
Odpovedať
tak bez...ja este nie...mam nieco na praci....baliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim kufreeeeeeeeeeeeeee x-) x-) x-)
Odpovedať
bru nocku ti zelaaaaaaam :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak si mi usiel skor ako si to asi cital..no nic...tak krasny dnik zelam zajtra.. ja mam zajtra last working day x-) x-) x-)
Odpovedať
ahojte...mam hlavu v smutku... :-( beham po lekaroch... :-( nemam darceky :-( nemam suroviny na pecenie :-( a k tomu vsetkemu vcera vecer moj drahy bez toho, aby sa pozrel do kalendara a opytal sa ma (ako to vzdy robime, ak ide o pracu), tak si dohodol na nedelu kseft... ]-( a ked som povedala, ze som tuzila ist na stretavku, tak mi povedal, akurat tak "wups" ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( a ze sa mam liecit...no...tak na to, aby som pracovala s posahanymi ocami pri pc a este k tomu sla pracovat v sobotu, na to, aby som upratovala (pretoze tu mame neskutocny binec :-| ) a varila a starala sa o stupla, tak na to sa liecit nemusim... hnev ma uz presiel, rozdychala som uz aj jedneho nespokojneho klienta, ale mrzi ma ta stretavka...nepridem...a tak som sa tesila...v horoskopoch na tento rok som mala, ze bude tento rok zly...a fakt...a to som si precitala pred par dnami jeden horoskop na buduci rok a to iste...same zle veci...ziadne pozitivne...som taka smutna ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( , ze si to ani neviete predstavit...uz sa ani netesim na vianoce... prepacte mi, ak vas otravujem, ale ja sa nemam s kym, okrem vas, o tomto porozpravat... zelam vam prijemne posedenie...snad nabuduce...
Odpovedať
ahojte vsetci :-) konecne vam mozem napisat, nesiel nam doma internet :-) * lomnicka nebud smutna, urcite bude aj vela pozitivnych veci v buducom roku, teraz su v mode zle horoskopy, vsade kam sa clovek pozrie, tak sa hovori a pise len o katastrofach a nestastiach. Ale to neznamena ze tie pekne a dobre veci sa nestavaju ;-) pusti si nejake pekne koledy a radost na Vianoce ta urcite chyti ;-)
Odpovedať
lom, tak to ma velmi mrzi..ci stretavka, ci tvoja zla nalada....ani nevies ako rada by som nejak pomohla ale dnes sa mi samej nedari a vsetko nam prialo, aby sme zmeskali lietadlo....a tak nervy pracovali o zivot..ale nakoniec sme stastne dorazili, uz mame za sebou aj uspesnu prvu navstevu a veceru :-p a tak ideme buvat..lebo som spala len 2hodky vcera v noci... a na horoskopy nedavaj..to ti len naladu pokazi a budes si viac namyslat, ze je to pravda...vela veci vyde z nich a vela nie...je to len o nahode..tak nebud smutna a usmej sa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lom, hlavu hore - ja na horoskopy absolutne neberiem ohlad (jedine vtedy, ked su dobre :-D :-D :-D ). Ved aj tak je to furt to iste dokola. Nehovorim, ze niektore nebyvaju pravdive, ale spoliehat sa len na ne je hlupost ;-) Sice ta nepoznam, ale urcite si super clovek so silnou osobnostou, tak cez toto obdobie urcite prejdes. A vsetko zle je na nieco dobre. Len to treba najst ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
ahooooooooooooooj holky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko, uz si v SK? =-)
Odpovedať
lom nezufaj, ja som skorpion a ver tomu ze to niekedy nie je ziadna radost si ciatat moj horoskop, vsetko zle co sa nezmestilo do vsetkych znameni tak dali nam skorpionom, a najhorsie co moze byt ked si taketo blboviny precitas vtedy ked sa najmenej dari, kasli na upratovanie ved k vam nepride prezident a to ze nemas napecene nebude v novinach na titulke, presne ako lil pisala sadni si do kresla vyloz si nohy malej pusti rozpravky alebo daj nejaku hracku pusti si koledy uvari cervene vinko a na vsetko sa vy....... napr, u nas dnes bola kmotra s krsniatkom spravili sme si kavicku, kecali sme, a popri tom sme upiekli medovnicky a take vinove obalovane v cukre a ani sme nevedeli ako nam cas ubehol, skratka pohoda mala nam "pomahala" :-D :-D :-D :-D a neviem ani ako uz mam prve dva druhy napecene, vsetko bude tak ako si to sama naplanujes a zariadis, drzim palce, uvidis aj lepsie bude len sa nesmies vzdat...... x-)
Odpovedať
anooooooooooooooo mirka je uz domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, tak zdraviiiiiiiiiiiiim z domova x-) x-) x-) x-) sedkame pri vinku tak sa ozvem neskor.... **kika, tak zajtra nemam auto vobec....tak bud prides pre mna :-N :-x :-N :-p :-D abo pridem busom do TN...sa dohodneme...zavolame.... x-) x-) x-) krasny vecer zelam x-) x-) x-)
Odpovedať
miri zajtra sa Ti tak o 11 ozvem, planujem tak o pol 1 vyrazit.... jasne ze pridem pre Teba x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahojte vsetci :-) miriamka vitaj na Slovensku :-D x-) prajem pekny vecer :-)
Odpovedať
kika, to by bolo supeeeeeeeeeer, ved aj tu mozme ist cez strani...a dakujeeeeeeeeeeeeeem, sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) lil, dakujem, pozerame postu a potom romantise komediu..ani neviete ako sa tesim. ;-) :-p
Odpovedať
a skoro by som zabudla....zajtra je stretko x-) x-) x-) x-) x-) ale zakaz fotakov!!! za prve...som zabudla nabijacku na moj, cize nemozem moc fotit, lebo na 2tyzdne mam dve baterky len a za druhe, namiesto oparu som chytila zas alergiu na oci a vypadam hrozne :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
..tak bru noc cice..idem si lahnut, nech zajtra..vlastne uz dnes vypadam ako tak k svetu...velmi ma tie oci stipu..bola som si dnes aj kupit nieco na to ale silne pochybujem...a este som si teraz dala vela framykoinu na to tak uvidim.. |-| |-| |-| |-| bru nocku a tesim sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, my s baskou prideme tak okolo piatej lebo ona este cestuje z martina 8-) tesime sa :-D
Odpovedať
ahoj gusti, to nevadiiiiiiiiiiiiiiiiii x-) x-) x-) x-) x-) ja akurat vyrazam s Kikou este nekam ale o 16tej sme taaaaaam ;-) ;-) ;-) ;-) takze pridte vsetci, aj tie, ktore nie su na zozname samozrejme mozu x-) x-) x-) x-) 8-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
TAKZE nakoniec nas bolo AZ Päť?????? a kde ste sa stratili ostatni???? =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?