Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
aha vy musite ist cez dve moria ale co viem tak my sme isli busom pod kanal vlakom ale neviem ci sa da aj z uk do irska tam je to ale asi blizie ako do franc, hm? neviem
Odpovedať
no do irska jedine lietadlom alebo lodou...pod more kanal je len medzi franciu a angliou....my sme daleko a tak lod jednoducho musi byt... :-S
Odpovedať
jasneeeeeeeee ukazem a povozim 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ery, ved aj my sme raz museli nechat auto plne veci v Nemecku a prist si pon o par dni, ked doviezli potrebnu suciastku. 8-) S tym sme ale predtym nepocitali a veci sme mali pobalene kam daj - tam daj... Tak sme len zhrabli dve tasky s nejakymi vecami a podme domov... ani sme nevedeli, kolko nam to bude trvat ani nic. Nastastie sme si odchytili nejaky bus, co nas odviezol z tej malej ri*e, kde sme nechali auto do najblizsieho mestecka a odtial isiel vlak do Blavy s prestupom vo Viedni. Listok na vlak sice stal 100 euro na osobu, ale nemali sme na vyber. :-(
Odpovedať
kika, sa tesiiiiim :-D :-D :-D :-D dani, to si spominala....ak sa to stane aj nam, tak sa asi zblaznim.. ]-( =-) :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No hej, spominala..... :-N Zial Miri, toto neovplyvnis, nase auto bolo mesiac predtym v servise s tou istou vecou a vypytali si za to okolo 600 libier a nakoniec toto ]-( Ale bodaj by vam to dobre dopadlo... aj nase posluchalo, ked nas viezlo domov na svadbu x-) Odvtedy ho hladkam a pusinkujem a mojkam, aby posluchalo dalej x-) ... ale chuda - cele je uz odomna dooskierane.... ale ked ja sa snaziiiiiiiiim...... :-N
Odpovedať
Dani, nic ty neboj...od februara jazdim uz aj ja a to som zvedava co ten nas chrust vydzi so mnou :-D :-D :-D :-D tiez si ho budem musiet mojkat,aby 1.maja vyrazilo a stastne doslo :-D x-) x-) x-)
Odpovedať
miri tak na to sa priprav ze sa aj taka vec moze stat..... ale nedajboze... je to ista davak adrenalinu nam sa to stalo v noci o druhej pri hraniciach aus/italy no hruuuuuuza....
Odpovedať
baby mate uz darceky? taka traposska otazka ale ked uz idu tie xmas, jeeeej dnes som si kupila vianocnu ruzu, len uvidime ze ci mi do vianoc vydrzi :-p :-D som sa pytala toho predavaca a kukal na mna ako puk ze preco by nemala =-) :-. :-o ;-) :-D :-p
Odpovedať
kika, no ratat sa s tym musi ale netreba moc..lebo potom sa to privola..ale ono sa to stane ak sa ma...takze je to jedno :-D :-D :-D aj ja som si kupila pred dvoma tyzdnami xmas rose...a zatial vypada dobre..uvidime co z nej bude ked sa vratim..sa mi nema kto o nu postarat tych 16dni :-S :-( a darceky...len pre deturence.....ale pre ostatnych nic....tak som nakupila nieco dobre a to rozdam.. :-D :-D :-D aj tebe sa ujde ;-)
Odpovedať
ved daj do misky otocenu flasu aby sa voda davkovala sama 8-) 16 dni? pfuuuu to by sme sa hadam aj viac kram mohli stretnut x-) x-) x-) x-) na satky kedy ides?
Odpovedať
otocenu flasu? asi som dnes zabrzdena..skor zamrznuta..je tu zima...xi...ale to ako?? =-) =-) =-) 16dnii veru....takze urcite stihneme s ankou aj mini stretko..uz som pozvala ajj ywett 8-) ;-) x-) x-) na saty...no neviem....lenka mi da vediet..ale tento tyzden jej maju prist...a do salonu mam ist piatok o tyzden...ale chcela s om to prehodit na stvrtok lebo odchadzame do ciech na par dni..tak neviem...uvidime.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no my darceky nekupujeme, kedze domov nejdeme, ale nieco dodatocne kupime, ked pojdeme v januari domov. A musim nasich prinutit k 'stedrovecernemu stolu'. No a manzelik si pod stromcek kupil kameru a ja fotak, tak uz sa s darcekmi nezaoberame :-N
Odpovedať
dani, keby sme nesli dom, tak tiez nic nekupujem...my si chceme kupit laptop v januari ako darcek..a ine malickosti...ved budu christmas saly :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
fajn cize ste ma ani nepotesili ani nepodporili :-D :-p :-D :-p
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D taky cisty neutral :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ale urcite ideme este do maxu...idem si tam cizmy kupit....takze este posnorime nieco :-D
Odpovedať
no uplne trefne ale mam uz ruzu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
dnes uz konecne chcem cvaknut adventny veniec a poslem Ti potom foto x-)
Odpovedať
oki,, tak posli...ja uz letim do prace..zas meskam koli vam tu.. :-D :-D :-D :-D ale to ja rada :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak papaaaaaaa vecer x-) x-) x-) x-) x-) a presne...hlavne,ze mas ruzu..tu som mala tiez dlho jedinu x-) x-) x-) a teraz este aj stromcek uz mam postaveny... x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ery, ked si zadavas bojove ulohy.... mirke posli fotku venca a mne a babule ten receptik, ak si najdes cas :-) .... prosiiiiiiiiiiiiiiim :-)
Odpovedať
oki robim si uzlik aby som nezabudla :-D ked pridem domov tak sa pokusim x-) miri ahoooooooooooooooooooooooooooooooj vecer x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
toto poznam... naplanujem si veci a potom na to bud pozabudam, alebo sa mi nechce, co som taka unavena a radsej si zostanem vegetit pri telke :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuj baby, cely bozi den ma boli prave ucho a mam v nom zalahnute. V zivote som to nemala, co to je?????? =-) Drahy mi to skusi vecer vypalit novinami. Malo by to pomoct, ak je to prievan - co je dost mozne, lebo okna nam dobre netesnia a aj ked su zavrete, zaclona nam vlaje, ako keby boli okna pootvorene ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no uz mi to milacik vypalil - buchlo to zo trikrat :-o , bolest polavila, ale zalahnute to mam stale. ]-( Inak v kuchyni smrado ako hovado, kedze sme to nemohli robit vonku, kde fuka ako sialene :-S
Odpovedať
babenky strasne suuuuuuuurne zhanam nejaky kontak na zelezak..mozete mi pomoct??na zajednanie saly...prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
dani, uz je lepsie? :-D :-D :-D :-D sorry, ale ked si vas dvoch predstavim ako ti to majo vypaluje :-D :-D :-D :-D :-D kika, tak receptik medovnickov aj mne ;-) ;-) ;-) iliaska...ja netusim...kika, nemala si to tam ty? =-) :-x
Odpovedať
a to som chcela ist spat.. ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
ale uz idem..krasny dnik damy zelam x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, no musim uznat, ze sme boli srandovni, smradu sme vsade narobili.... :-D Ale skoda, ze to pomohlo len na chvilu. Vecer to bolelo zas. Ktovie, co je to za potvoru. ]-( Mam aj upchatu nosnu dierku na tej istej strane, ale nadcha to nie je, pretoze pri nej sa mi dierky striedaju a tato je upchata uz druhy den :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?