Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
dani no aj ja som mojho zamestnala ked som piekla strudlu tak mlel mak, no to bolo najskor reciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-p :-D ale nakoniec namlel tolko maku ze som zvysok musela vyhodit, mlel ako stroj a nebola som pri nom tak nevedel ze kolko :-D :-p :-D :-p ja mam strasne rada tu uuuuuuuuuuuuuuuuzasnuuuuuuuuuu vonu ked sa medovniky uz pecu x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to s tou pomocou je ako u nas. Tiez ked nedam pozor, vie to poriadne prehnat. Ale nevadi - zasmejeme sa a pokracujeme dalej x-) Ja mam strasne rada, ked je pri mne v kuchyni, ked nieco robim. Vzdy ho tak chudaka komandujem. Aj vcera som mala zababrane ruky od muky, tak som ho len kibicovala - naolejuj plech, podaj mi to, toto, hento atd :-N A ta vona pernickov..... prestan, lebo sa mi zacinaju zbiehat slinky :-(
Odpovedať
ery z dovči v Italii, to je taká naša slovenská domáca strdcovka, už som tam bola asi 8x, ale mna to tam láka každý rok, no neviem či to je tími talianmi.... :-D :-D :-D
Odpovedať
baby no tá vôňa...mhm..už ju cítim až sem a začínam slintať.... x-) :-p
Odpovedať
@danka ked ja zistujem, ze ten piktogram je omnoho krajsi ako ja...co tu budem kazit take pekne mlade plenum neviest...ja stara škapa... medovnikcky - ak ich nechces zdobit, tak ich pokojne potri, ak ich chces zdobit, tak radim nepotierat, aby ti bielkova hmota chytila...ale mne chytila aj na namastene aj na nenamastene...takze tak... @ery aj ja mam rada zivotnovske recepty...postupne som ich vsetky dostala pod stromcek...a rada z nich varim... @babula & vsetky babenky tusim vo volnej diskusii je taka tema, ze receptikyII...minuly rok sme celkom takto pred vianocami hutne komunikovali o vsetkom...aj o medovnickoch...tak skuste mrknut...a potom nie je zle mrknut aj temu vanocne cukrovi, alebo tak nejak na bs... keby som amla tolko casu, tak som tam zalezena...inak akurat vcera som robila zoznam, ze co budeme piect...linecke, vanilkace, vinove, macane, suchar, labky, kolekcie, uliky, slegrovky, vyfukovane, medovniky, kitolos atd. atd... :-N =-) :-) ;-) :-p sa mi kazdu chvilu restartuje pocitac, nastvana som, robota co som spravila, tak mi zmizla ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( na nervy...stuplik si robi diskoteku pred zrkadlom v spalni...cely tyzden huci bytom od madony hanky penky...je uzasna...idem s nou džemovať...
Odpovedať
Profilova fotka
lom... a kto hovori, ze si stara ????? :-N ... a este aj skrapa ????? ]-(
Odpovedať
cawte cice :-) **babula, ani ja uz nestiham citat a to uz je co povedat :-D :-D :-D :-D ako to, ze 2-3stupne???? ved my ideme na 3dni lyzovat?!?!???! :-o :-o :-o :-o :-o =-) =-) =-)
Odpovedať
a babula...teba laka italia????? no to si pravy opak mna...ja som tam bola raz ale uz viac nemusim...asi zalezi aj kam ides....
Odpovedať
babu veru ani my nemame na italy dobre spomienky my sme greci obaja a grecko sa nam velmi paci no a samo ze aj okolite ostrovy x-) x-) x-) x-) miri vitaaaaaaaaaaj uz si zbalena? aktualna otazocka x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
kika, vobec vobec vobec...akurat co som dnes kupila nejake darceky pre deturence....uz mam vsetky 4"odbavene" 8-) ;-) ;-) ;-) ;-) a kupila som aj santovsky oblecek x-) x-) balit stihnem snad zajtra....
Odpovedať
kika, akurat kukam dominiku, to posledne "cislo" shs..no neviem...aspon cosi celkom wpoho..ale ani to sa mi nepacilo akosi...atmosfera celeho je nudna :-S
Odpovedať
nebolo to to prave orechove ako minule vierka ale v porovnani so vsetkymi je to o triedu lepsie x-) buduc nedelu je finale 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ved to..to som chcela aj pripomenut..takze o osmej balime stretko, co??? :-D :-D
Odpovedať
tak packo zatial...ja valim do prace...uz len dnes...potom este trikrat a letiiiiiiiiiiiiiiiiiim x-) x-) x-)
Odpovedať
@miriama sa normalne tesim s tebou...poznam ten pocit..aj ked som nebola az tak daleko a az tak nadlho...ale aj tak to bolo pre mna ako na konci sveta... @danka no predsa ja to tvrdim...lebo je to tak...a basta...momentalne mam 96...som unavena, vyflusnuta, chora...a uz ani ten mozog na tych 17 nie je nastaveny... :-N idem pracovat...ocka su uz na tom lepsie, tak to treba skusit - skusit pracovat...
Odpovedať
Profilova fotka
Iba Vas stiham pozdravit ;-)
Odpovedať
lom, no tesim, tesim..ale zas nie uplne..ale to na dlho a nie tu... x-) ywett, aj to sa ceni a velmi ;-) :-)
Odpovedať
ahojte, babenky ešte k tým dovolenkám, určite sa mi viac páčilo v Španielsku a krásne je aj vo Francúzsku, ale vzhľadom že ja lietadlo moc nemusím a v aute sa mi nechce trčať neviem koľko, tak Italia je nabližšie a nás baví rušný nočný život, my sme taký dvaja flákači na dovče, ale pravda, že more nic moc, ale nám stačí... ;-) pekný dník všetkým a miri nech ti to rýchlo ubieha...
Odpovedať
a teda super boli v Barcelone spievajúce fontány- supeeeeeeeeer...a Eifelovka supeeeeeeeeeer, to sú také dva moje nezabudnuteľné zážitky a štadion No Camp...
Odpovedať
Profilova fotka
lom, aj ja sa teraz citim na 100. Ani hybat sa mi nechce. Ozik, a kedy to mas tych '17'? =-) ... aby sme ti nezabudli pogratulovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a k tym dovolenkam??? - my sme si este nikde poriadnu dovolenku neuzili. Poprve sme boli v Chorvatsku - bol september a pred nasim prichodom tam bola nejaka burka ci co - takze fukalo a more bolo studene. Druha dovca bola na Lanzarote na Kanaroch - vo februari - kratke dni, veterne pocasie, studene more a aj studene noci. No a do tretice sme sli navstivit kamarata Spaniela do Spanielska a odtial sme cestovali autom do Portugalska. Isli sme peknych par hodin v tej najmensej Peugeotke - a to sme boli piati !!!!! Drahy s kamaratom vpredu a ja s kamaratovou zenou a ich dietatom v sedacke vzadu. Boli sme tam ako sardinky. Prisaham fakt, ze to bola jazda smrti. Dost, co som tam bola naskladana jak svina, sofer sa este casto otacal za svojou ratolestou v autosedacke a steklil ju a pritom samozrejme nemohol sledovat cestu. Myslela som, ze chytim infarkt. No a toto bolo tusim v maji - este pred zaciatkom sezony, takze sme si to teplucko zase az tak neuzili. No ale dufame, ze Kuba nam to vsetko vynahradi x-)
Odpovedať
baby, no hezky... babula, ja tuzim ist do Spanielska alebo na Korfu...ani neviem preco zrovna tieto dve lokality ale velmi by som chcela x-) x-) x-) dani, no tusim mas naozaj krasne spomienky...neboj, Kuba vyde a zabudnes na vsetko zle x-) x-) :-) :-) :-) :-) my sme boli spolu na prvej dovolenke v Bulharsku, veeeelmi sa nam pacilo, az na tu cestu...som povedala, ze v zivote nikdy viac..ale na rok sme isli znovu....okrem cesty bolo fakt skvele ;-) ...ale to uz bola naozaj posledna jazda....ja v buse a v nicom co sa hybe spat neviem, takze som takmer 30hodin nespala a potom prve dva dni prespala na izbe....ale inak nemam jedinej namietky x-) no a minule leto sme boli babska jazda v taliansku....ako nocny zivot...to heeeeej, to sa mi pacilo, ale tie plaze a more....no coment....nic pre mna a celu dovolenku som trpela a ratala dni kedy pojdem domov :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky.... mirus mozes ma z tabulky rovno vymazat :-( ;-( :-( :-( :-( skoncili mi prednasky a tym aj moje vyhovorky na navstevu svokry :-S uz sa tomu nevyhnem...a ked chcem stravit vianoce doma so svojou rodinkou..musim to absolvovat tento vikend.. :-S ty si dokedy na SK? vsak mozme potom nejake mini stretko este dat? co ty na to? ;-) tak som sa na Vas tesila :-(
Odpovedať
ani, to vazne?? :-( :-( :-( no to je skoda....ale tak rodinka je prednejsia..ja som na SK do silvevestra tak sa nam mozno podari dat este mini stretko, kika urcite tiez pride znovu :-N :-D sa dohodneme iste, jo? pekny dnik zelam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ano, vazne :-( tak sa dohodneme potom a zbehneme na cokoladu :-) aj tebe pekny dnik... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, ja nemam problem spat v nicom. Zaspim aj postojacky :-N A cestu UK - SK alebo SK - UK sme absolvovali autom a aj busom niekolko krat. Ako autobus docela o nicom, ale auto mileho strasne bavi. Vzdy vyrazame tak navecer a tym vlastne ideme celu noc a v Nemecku na prazdnej dialnici tomu vytneme x-). V Prahe nas ale zase skoro vzdy chyti zapcha, ale inak v pohode. :-)
Odpovedať
jja skodaaaaaaa ale neboj dame take mini stretko v poho aj medzi sviatkami bude aj volnejsie tak sa mozeme potom dohodnut x-) dani ja uz autom najdalej jedine do blavy a ked tak na lyzovacu, dalej ani za nic ]-( odkedy nas nechalo auto na ceste domov z italy som si povedala ze never ever ale inak tuto po svk sa rada vozim x-) mame new avetko tak sa v tom normalne vyzivam ale nie daleko 8-)
Odpovedať
jja,no ved na cokoladku som s tebou speci chcela.. :-D :-p ;-) tak sa dohodneme ;-) dani, no vidis..kolko ludi, tolko chuti....ja proste nezaspim ak sa nieco trase, hybe, je nahlas...kedysi mi to nevadilo ale teraz...asi vekom sa menim :-D :-D :-D uz mi predsa len nie je 17 =-) =-) =-) ale v maji ideme aftom domov odtialto tak sa tesim...ale to len preto, ze som takuto trasu nikdy neabsolvovala a spat...to dobehnem doma...pojdeme aj niekolko hodin lodou a tam by som to myslim mohla aj zvladnut co sa tyka spania..neviem...este som nemala moznost spat na lodi... kika, ake mate new afetko???????? =-)
Odpovedať
miri spat na lodi????????????????? :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p neodporucam!!!!!!!!!!!!! my sme raz isli lodou dva a pol dna ale poviem Ti ani za milion este teraz ked to citam tam sa mi zdviha zaludok :-p :-p :-p :-p ked uz tak lietadlo ale lod fuj len pre silne zaludky alebo ked tak tyzden pred plavbou nejest, no to ja by som radsej plavala za lodou :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
kika, ale v maji..na svadbu...chceme ist na afte...bude vela veci....takze ked sme na druhom ostrove, tak bud jenou lodou popod anglicko alebo z francie do anglicka a potom cez anglicko a skotsko a potom zas zo skotska do irska....uvidime..no co mam robit..snad to bude velka lod..ved tam bude vela aut.... a mozno tiez viac nepojdem a nazad pojdem radsej lietadlom a peto sam na afte :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?