Menu Forum

Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

1. nov 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
Registrovala sa 6. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1180 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
Registrovala sa 6. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1180 príspevkov. Má 1 priateľa.
 dani no aj ja som mojho zamestnala ked som piekla strudlu tak mlel mak, no to bolo najskor reciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii emoticon emoticon ale nakoniec namlel tolko maku ze som zvysok musela vyhodit, mlel ako stroj a nebola som pri nom tak nevedel ze kolko emoticon emoticon emoticon emoticon

ja mam strasne rada tu uuuuuuuuuuuuuuuuzasnuuuuuuuuuu vonu ked sa medovniky uz pecu emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
10. dec 2007 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
Registrovala sa 6. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1206 príspevkov a 4 albumy. Má 2 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 7. júla 2007
    V Zemianskom Podhradí, okres Nové Mesto nad Váhom
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
Registrovala sa 6. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1206 príspevkov a 4 albumy. Má 2 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 to s tou pomocou je ako u nas. Tiez ked nedam pozor, vie to poriadne prehnat. Ale nevadi - zasmejeme sa a pokracujeme dalej emoticon Ja mam strasne rada, ked je pri mne v kuchyni, ked nieco robim. Vzdy ho tak chudaka komandujem. Aj vcera som mala zababrane ruky od muky, tak som ho len kibicovala - naolejuj plech, podaj mi to, toto, hento atd emoticon

A ta vona pernickov..... prestan, lebo sa mi zacinaju zbiehat slinky emoticon
10. dec 2007 o 12:35  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
babula
Registrovala sa 1. augusta 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 159 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 1. októbra 2005
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
babula
Registrovala sa 1. augusta 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 159 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Trenčín.
    okres Trenčín
 ery z dovči v Italii, to je taká naša slovenská domáca strdcovka, už som tam bola asi 8x, ale mna to tam láka každý rok, no neviem či to je tími talianmi.... emoticon emoticon emoticon
10. dec 2007 o 12:45  •  Svadba bola v októbri 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
babula
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
babula
    okres Trenčín
 baby no tá vôňa...mhm..už ju cítim až sem a začínam slintať.... emoticon emoticon
10. dec 2007 o 12:47  •  Svadba bola v októbri 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1752 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1752 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
 @danka
ked ja zistujem, ze ten piktogram je omnoho krajsi ako ja...co tu budem kazit take pekne mlade plenum neviest...ja stara škapa...

medovnikcky - ak ich nechces zdobit, tak ich pokojne potri, ak ich chces zdobit, tak radim nepotierat, aby ti bielkova hmota chytila...ale mne chytila aj na namastene aj na nenamastene...takze tak...

@ery
aj ja mam rada zivotnovske recepty...postupne som ich vsetky dostala pod stromcek...a rada z nich varim...

@babula & vsetky babenky
tusim vo volnej diskusii je taka tema, ze receptikyII...minuly rok sme celkom takto pred vianocami hutne komunikovali o vsetkom...aj o medovnickoch...tak skuste mrknut...a potom nie je zle mrknut aj temu vanocne cukrovi, alebo tak nejak na bs...

keby som amla tolko casu, tak som tam zalezena...inak akurat vcera som robila zoznam, ze co budeme piect...linecke, vanilkace, vinove, macane, suchar, labky, kolekcie, uliky, slegrovky, vyfukovane, medovniky, kitolos atd. atd... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
sa mi kazdu chvilu restartuje pocitac, nastvana som, robota co som spravila, tak mi zmizla emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon na nervy...stuplik si robi diskoteku pred zrkadlom v spalni...cely tyzden huci bytom od madony hanky penky...je uzasna...idem s nou džemovať...
10. dec 2007 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
 lom... a kto hovori, ze si stara ????? emoticon ... a este aj skrapa ????? emoticon
10. dec 2007 o 14:19  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 4429 príspevkov.
  • Svadba bola 19. septembra 2009
    V Londyne, Veľká Británia
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 cawte cice emoticon
**babula, ani ja uz nestiham citat a to uz je co povedat emoticon emoticon emoticon emoticon

ako to, ze 2-3stupne???? ved my ideme na 3dni lyzovat?!?!???! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
10. dec 2007 o 15:54  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 a babula...teba laka italia????? no to si pravy opak mna...ja som tam bola raz ale uz viac nemusim...asi zalezi aj kam ides....
10. dec 2007 o 15:56  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 babu veru ani my nemame na italy dobre spomienky my sme greci obaja a grecko sa nam velmi paci no a samo ze aj okolite ostrovy emoticon emoticon emoticon emoticon

miri vitaaaaaaaaaaj uz si zbalena? aktualna otazocka emoticon emoticon emoticon emoticon
10. dec 2007 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 kika, vobec vobec vobec...akurat co som dnes kupila nejake darceky pre deturence....uz mam vsetky 4"odbavene" emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
a kupila som aj santovsky oblecek emoticon emoticon
balit stihnem snad zajtra....
10. dec 2007 o 16:08  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 kika, akurat kukam dominiku, to posledne "cislo" shs..no neviem...aspon cosi celkom wpoho..ale ani to sa mi nepacilo akosi...atmosfera celeho je nudna emoticon
10. dec 2007 o 16:25  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 nebolo to to prave orechove ako minule vierka ale v porovnani so vsetkymi je to o triedu lepsie emoticon buduc nedelu je finale emoticon
10. dec 2007 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 no ved to..to som chcela aj pripomenut..takze o osmej balime stretko, co??? emoticon emoticon
10. dec 2007 o 16:35  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 tak packo zatial...ja valim do prace...uz len dnes...potom este trikrat a letiiiiiiiiiiiiiiiiiim emoticon emoticon emoticon
10. dec 2007 o 16:44  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @miriama
sa normalne tesim s tebou...poznam ten pocit..aj ked som nebola az tak daleko a az tak nadlho...ale aj tak to bolo pre mna ako na konci sveta...

@danka
no predsa ja to tvrdim...lebo je to tak...a basta...momentalne mam 96...som unavena, vyflusnuta, chora...a uz ani ten mozog na tych 17 nie je nastaveny... emoticon

idem pracovat...ocka su uz na tom lepsie, tak to treba skusit - skusit pracovat...
10. dec 2007 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
Registrovala sa 31. júla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 801 príspevkov. Má 41 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
Registrovala sa 31. júla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 801 príspevkov. Má 41 priateľov.
 Iba Vas stiham pozdravit emoticon
10. dec 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 lom, no tesim, tesim..ale zas nie uplne..ale to na dlho a nie tu... emoticon

ywett, aj to sa ceni a velmi emoticon emoticon
10. dec 2007 o 22:53  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
babula
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
babula
    okres Trenčín
 ahojte, babenky ešte k tým dovolenkám, určite sa mi viac páčilo v Španielsku a krásne je aj vo Francúzsku, ale vzhľadom že ja lietadlo moc nemusím a v aute sa mi nechce trčať neviem koľko, tak Italia je nabližšie a nás baví rušný nočný život, my sme taký dvaja flákači na dovče, ale pravda, že more nic moc, ale nám stačí... emoticon
pekný dník všetkým a miri nech ti to rýchlo ubieha...
11. dec 2007 o 07:27  •  Svadba bola v októbri 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
babula
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
babula
    okres Trenčín
 a teda super boli v Barcelone spievajúce fontány- supeeeeeeeeer...a Eifelovka supeeeeeeeeeer, to sú také dva moje nezabudnuteľné zážitky a štadion No Camp...
11. dec 2007 o 07:28  •  Svadba bola v októbri 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
 lom, aj ja sa teraz citim na 100. Ani hybat sa mi nechce. Ozik, a kedy to mas tych '17'? emoticon ... aby sme ti nezabudli pogratulovat emoticon
11. dec 2007 o 09:32  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
 no a k tym dovolenkam??? - my sme si este nikde poriadnu dovolenku neuzili. Poprve sme boli v Chorvatsku - bol september a pred nasim prichodom tam bola nejaka burka ci co - takze fukalo a more bolo studene. Druha dovca bola na Lanzarote na Kanaroch - vo februari - kratke dni, veterne pocasie, studene more a aj studene noci. No a do tretice sme sli navstivit kamarata Spaniela do Spanielska a odtial sme cestovali autom do Portugalska. Isli sme peknych par hodin v tej najmensej Peugeotke - a to sme boli piati !!!!! Drahy s kamaratom vpredu a ja s kamaratovou zenou a ich dietatom v sedacke vzadu. Boli sme tam ako sardinky. Prisaham fakt, ze to bola jazda smrti. Dost, co som tam bola naskladana jak svina, sofer sa este casto otacal za svojou ratolestou v autosedacke a steklil ju a pritom samozrejme nemohol sledovat cestu. Myslela som, ze chytim infarkt. No a toto bolo tusim v maji - este pred zaciatkom sezony, takze sme si to teplucko zase az tak neuzili. No ale dufame, ze Kuba nam to vsetko vynahradi emoticon
11. dec 2007 o 09:56  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 baby, no hezky...
babula, ja tuzim ist do Spanielska alebo na Korfu...ani neviem preco zrovna tieto dve lokality ale velmi by som chcela emoticon emoticon emoticon
dani, no tusim mas naozaj krasne spomienky...neboj, Kuba vyde a zabudnes na vsetko zle emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
my sme boli spolu na prvej dovolenke v Bulharsku, veeeelmi sa nam pacilo, az na tu cestu...som povedala, ze v zivote nikdy viac..ale na rok sme isli znovu....okrem cesty bolo fakt skvele emoticon ...ale to uz bola naozaj posledna jazda....ja v buse a v nicom co sa hybe spat neviem, takze som takmer 30hodin nespala a potom prve dva dni prespala na izbe....ale inak nemam jedinej namietky emoticon
no a minule leto sme boli babska jazda v taliansku....ako nocny zivot...to heeeeej, to sa mi pacilo, ale tie plaze a more....no coment....nic pre mna a celu dovolenku som trpela a ratala dni kedy pojdem domov emoticon
11. dec 2007 o 10:22  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jja
Registrovala sa 6. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 143 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 8. júla 2006
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
jja
Registrovala sa 6. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 143 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Trenčín.
    okres Trenčín
 ahojte babulky....
mirus mozes ma z tabulky rovno vymazat emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
skoncili mi prednasky a tym aj moje vyhovorky na navstevu svokry emoticon uz sa tomu nevyhnem...a ked chcem stravit vianoce doma so svojou rodinkou..musim to absolvovat tento vikend.. emoticon
ty si dokedy na SK? vsak mozme potom nejake mini stretko este dat? co ty na to? emoticon
tak som sa na Vas tesila emoticon
11. dec 2007 o 10:27  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 ani, to vazne?? emoticon emoticon emoticon
no to je skoda....ale tak rodinka je prednejsia..ja som na SK do silvevestra tak sa nam mozno podari dat este mini stretko, kika urcite tiez pride znovu emoticon emoticon
sa dohodneme iste, jo?
pekny dnik zelam emoticon
11. dec 2007 o 10:34  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jja
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
jja
    okres Trenčín
 no ano, vazne emoticon
tak sa dohodneme potom a zbehneme na cokoladu emoticon
aj tebe pekny dnik... emoticon
11. dec 2007 o 10:38  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
 miri, ja nemam problem spat v nicom. Zaspim aj postojacky emoticon A cestu UK - SK alebo SK - UK sme absolvovali autom a aj busom niekolko krat. Ako autobus docela o nicom, ale auto mileho strasne bavi. Vzdy vyrazame tak navecer a tym vlastne ideme celu noc a v Nemecku na prazdnej dialnici tomu vytneme emoticon. V Prahe nas ale zase skoro vzdy chyti zapcha, ale inak v pohode. emoticon
11. dec 2007 o 10:45  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 jja skodaaaaaaa ale neboj dame take mini stretko v poho aj medzi sviatkami bude aj volnejsie tak sa mozeme potom dohodnut emoticon

dani ja uz autom najdalej jedine do blavy a ked tak na lyzovacu, dalej ani za nic emoticon odkedy nas nechalo auto na ceste domov z italy som si povedala ze never ever ale inak tuto po svk sa rada vozim emoticon mame new avetko tak sa v tom normalne vyzivam ale nie daleko emoticon
11. dec 2007 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 jja,no ved na cokoladku som s tebou speci chcela.. emoticon emoticon emoticon tak sa dohodneme emoticon

dani, no vidis..kolko ludi, tolko chuti....ja proste nezaspim ak sa nieco trase, hybe, je nahlas...kedysi mi to nevadilo ale teraz...asi vekom sa menim emoticon emoticon emoticon uz mi predsa len nie je 17 emoticon emoticon emoticon
ale v maji ideme aftom domov odtialto tak sa tesim...ale to len preto, ze som takuto trasu nikdy neabsolvovala a spat...to dobehnem doma...pojdeme aj niekolko hodin lodou a tam by som to myslim mohla aj zvladnut co sa tyka spania..neviem...este som nemala moznost spat na lodi...

kika, ake mate new afetko???????? emoticon
11. dec 2007 o 14:39  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 miri spat na lodi????????????????? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon neodporucam!!!!!!!!!!!!! my sme raz isli lodou dva a pol dna ale poviem Ti ani za milion este teraz ked to citam tam sa mi zdviha zaludok emoticon emoticon emoticon emoticon ked uz tak lietadlo ale lod fuj len pre silne zaludky alebo ked tak tyzden pred plavbou nejest, no to ja by som radsej plavala za lodou emoticon emoticon emoticon emoticon
11. dec 2007 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 kika, ale v maji..na svadbu...chceme ist na afte...bude vela veci....takze ked sme na druhom ostrove, tak bud jenou lodou popod anglicko alebo z francie do anglicka a potom cez anglicko a skotsko a potom zas zo skotska do irska....uvidime..no co mam robit..snad to bude velka lod..ved tam bude vela aut....
a mozno tiez viac nepojdem a nazad pojdem radsej lietadlom a peto sam na afte emoticon emoticon emoticon emoticon
11. dec 2007 o 15:07  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš