Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahoj lil, no veru...nudaaaaaa :-o :-o :-o
Odpovedať
Prajem ti dobru nocku, idem uz hajat :-) drahy na mna kriciii x-)
Odpovedať
babule tak ja sa lucim na markize je nejaka psycho blbost tak to asi offnem lebo nemam rada horory vzdy sa potom bojim ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( majte sa krasnucko pekny wecer aj zajtrajsi dnik a v nedelu sa vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
tak cafte obidve spachtosky :-) bru nocku a kraaaaaaaaaaaasny tyzden x-) x-) x-) x-) ja uz len 4dni pracovneeeeeeee :-D
Odpovedať
Aj ja vam prajem pekny tyzden, hlavne nech rychlo ubehne a je vikend :-D ery ani ja nemam rada horory, som strasny strachoprdko |-| papa dobru nocku a sladke sny x-) :-)
Odpovedať
jeeeej na nove je air force one x-) to mozem 8-) aj ked som to uz 10 krat videla x-) oki ahojte este raz a pekne snicky 8-)
Odpovedať
a vy ste este tu??? no uz bezkajte buvat....ja tu este nejaky cas urcite pobudnem..xi...alebo si pustim nieco na archive ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a ja som sa zabudla na konovi zas vidiiiite, ale tak este som ratala ucto a krmila niku takze sa to rata ale teraz uz veru pojdem, tak dobruuu vospolok :-D |-|
Odpovedať
dobruuuuuu...ja cakam na archiv SHS a furt nic ]-( tak asi idem aj spat... bruuuuuuuuuuu noc x-)
Odpovedať
ahojteeeeeeeeeeee x-) no baby ja vás nestíham ani čítať, potom nie som v obraze ale dnes to hádam dobehnem... :-p
Odpovedať
ani ja vas nestiham citat..hlavne s mojimi ocami 8-( vcera ma absolutne nudila shs...som zaspala... no... @lil perfekt foto...ja uz dlhsi cas dumam, aku ze foto si prasknem miesto toho ruzoveho piktogramu, ale nic mi nenapada... :-N @new ja tu zas lozim po ms, bo mne svadba nehrozi tak skoro, takze mozem aspon snivat...a mozem si prist len tak kt ebe skusit nejake satky? inat tie posledne, co si pridala, s tymi franforcami, tak nieco podobne aj s vleckou som videla, perfektne to sedelo na neveste a robilo fajn opticke klamy...len sme porom tu vlecku nevedeli nagombokovat naspat...a co horsie...urvali sem jeden gombik...to bolo maturovania... ten moj stuplik sa zas rad vrti pred zrkadlom, tancuje, natiahne na hlavu aj serblik a potom uteka pred zrkadlo...tiez mame veselo... @ery ale ked uz budes na konikovi, hadam odtialto nezmiznes...s kym budem nadavat na moju pracku? @miri teba pekny dnik a vsetkym ostatnym tiez...idem krtkosit a pracovat...je tu skaredooooooo...fuj...
Odpovedať
Článok sa načítava...
lom :-D neboj mna sa nezbavis teda nezbavite 8-) :-D :-D :-D ale zatial este nikde nejdem takze som stale tu x-) aj tu je skaredo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
cauko 8-) lom, ano ... supni sem fotku... x-) ... nieco urcite najdes... ved ja ani neviem, ako vyzeras. Na stretku som este nebola, tak ani neviem, kto to tu vlastne byva kolkokrat taky vtipny :-D
Odpovedať
dani no ved najblizsie ked prides tak daj vcas vediet a naplanujeme zase nejake to stretko aj s novymi tvarami :-D :-D :-D 8-) 8-) 8-) lom jasneeeeeeeeeeeeeee pridaj fotecku aj ked my Ta pozname predsa len... aj drobca pridaj x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahoj ery, čo nového? darčeky pokúpené? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ery - najblizsie ideme domov 26.1. a naspat 5.2. Povodne sme sa mali ist lyzovat s bandou kamaratov, ale babene, co naplanovala datumy volno asi nedaju a hlavna organizatorka chodi na VS a v tomto termine ma prax, na ktorej sa musi zucastnit ci je ziva alebo mrtva... Ale aspon na jeden den by sme sa polyzovat sli. Teraz ale nevieme, ci cez vikend alebo v tyzdni :-S V pracovne dni by teoreticky malo byt menej ludi, ale ta kamoska moze len cez vikend, tak neviem - neviem.... ale ved ja vam to potom upresnim ;-)
Odpovedať
babu ahoooooj ale kdeze este nemam nic ale stale sa utesujem ze mam este cas x-) dnes mam na plane medovnicky x-) Ty ako? budes piect? dani oki jasne este upresni a nieco naplanujeme 8-) a lyzovacka tu na svk neviem neviem az do konca roka ma byt 2 az 3 stupne :-S :-|
Odpovedať
no chcela som len neviem kedy, lebo do mám do vianoc nejaké plné, ale hádam niečo stihnem... máš nejaký dobrý recept?posli niečo lahké a chutné...alebo stačí ak mi ho prinesieš v nedeľu lebo skôr nemám šancu...chcem sa niekedy ešte zastaviť u teba v obchode pozrieť tie naušnice..len to sa ešte ozvem aby som ťa tam chytila...
Odpovedať
Profilova fotka
ery, ved do januara - februara hadam daco napadne :-N ... a aj keby nie, my si zabavku najdeme x-)
Odpovedať
danka neboj, určite napadne... ;-)
Odpovedať
vies co mam jeden celkom dobry co sa mi vzdy podari tak Ti ho donesiem inak je z receptov zo zivota tusim v jednotke alebo dvojke neviem ale zistim a PS neboj pockam :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babula, v to velmi pevne dufam, pretoze som si pred tyzdnom kupila super nohavice, bundu a rukavice na lyzovanie, tak sa modlim, aby ich mole v skrini nezozrali, dokial ich niekde na svahu neprevetram. :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D veď zato.... :-D :-D
Odpovedať
dani x-) :-p určite ich prevetráš...
Odpovedať
Profilova fotka
ery, babula, sorry za vtieranie sa do vasej konverzacie o recepte na medovnicky...., ale moj milacik ma medovnicky strasne rad a tento rok Vianoce zameskame a tym vlastne aj medovnicky, tak rozmyslam, ze by som mu aspon par medovnickami Vianoce pripomenula. Ery, ty chvalis ten recept, nemohla by si mi ho prosim ta supnut do IP, alebo aj sem - mozno posluzi ako inspiracia aj ostatnym zienkam ;-)
Odpovedať
dani v poho, veď vianoce sú pre všetkých... ;-) veď ery môžeš to hodiť aj sem, keď budeš mať čas...
Odpovedať
Profilova fotka
vcera som piekla sice strudlu a taky klasicky kysnuty slivkovy kolac s posypkou, ale medovnicky by som hadam zmakla. Draheho by som zamestnala vykrajovanim alebo natieranim vajickom - uz sa tesim x-)
Odpovedať
dani ale co si, normalne sa k nam pridaj nikoho nevyhaname 8-) :-D ok supnem ho sem ale az ked pridem domov lebo nemam to tu, len som si rano stihla opisat ze co este potrebujem kupit ale tento recept je fajn lebo nemusis cakat 24 kym sa "odlezi" mozes ho hned valkat x-) babu odkial mas new fotecku? z dovolenky?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ery x-) x-) x-) ale ja sa vzdy radsej spytam :-N Inak, tie pernicky su makke hned, alebo potrebuju nejaky cas na zmaknutie ?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?