Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
tak aj ja teba ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ako weekend??
Odpovedať
Vikend zacal dobre, stastne sme docestovali k draheho rodicom aj s mojimi rodicmi :-) mame take rodinne stretnutie :-D zajtra sa chystame na vylet do zimnej prirody :-) a ty ako? ;-)
Odpovedať
tak to je supeeeeer :-) :-) :-) aj lyzovat?? aj ja ceeeeeeem x-) x-) x-) ja tak...prave surfujem po nete a hladam spolocnost letecku, ktorou by isla 15rocna sestra sama...je to dost problem ]-(
Odpovedať
Lyzovat teraz nie :-) ked budeme len s drahym, rodicovstvo sa nelyzuje :-) ideme uz spinkat tak nech sa ti podari najst dobru spolocnost a prajem dobru nocku :-) papaaa
Odpovedať
ahojte..prave som doumyvala dlazku v celom byte okrem spalne, kde moj potomok este strasi spod postele, kde ma bunker...ani by mi to nevadilo, len keby nebolo od zeme zima...pod nami su pivnice a pod postelou nemame koberec..a je tam zimaaaaa.... idem pokukat a potom pracovat :-| :-( :-N
Odpovedať
lom, no si sikulka :-) ja idem akurat zavesy vesat take veeeelkeeeee a tazkeeeeee lil, no my ked prideme dom, tak ideme hned lyzovat 8-) a uz som nasla...takze vianocny darcek je na svete :-) x-) x-) x-) uz len zistit ako dokupit letenku k nasim, lebo ma pod 16a to nemoze ist sama...ale to sa vybavi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bry vecer :-)
Odpovedať
no bry... sa ta aj bojim pozdravit, lebo hned zmiznes ako duch :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ale nieee ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
len cez tyzden som vecer uz vacsinou unaveny...
Odpovedať
ti verim... ako sa mavate??? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
celkom dobre :-) a ty?
Odpovedať
Článok sa načítava...
a KIKA, kde siiiiii?????
Odpovedať
tiez sa da....ale uz aby tu bolo 14decembra x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
dufam, ze na milion percent pridete!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
no na milion nie ale budeme sa snazit
Odpovedať
tu sooooooooooooooooooooooooooooooooooom
Odpovedať
tak si to skuste naplanovat a prist...sa velmi tesim na vas.... :-) a musime prejednat nejake pracovne zalezitosti 8-) 8-) x-) x-) x-) x-) kika, si vedela, ze ta spominam, co???????? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ery aj ty si tu? :-) no to mam ale stastie, dve hlavne akterky pohromade :-) :-) :-)
Odpovedať
ze?? ja som ju zhypnotizovala cez ICQ a ona prisla :-D :-D :-D
Odpovedať
taky vianocny mi prisiel... Dvě blondýnky jdou do lesa pro vánoční stromeček. Po dvou hodinách hledání se jedna zeptá té druhé: "Tak co?" "Ále, nikde nic." "Víš co? Tak vezmeme nějaký bez ozdob."
Odpovedať
Profilova fotka
teeda, a ja ze hypnoza neexistuje
Odpovedať
caute banda ;-) x-) ako sa mavate? normalne Vas nestiham citat lom x-) to poznam s tym upratovanim tiez ma to niekedy chyti a makam aj do pol noci, pustim si nejaky film ako podmaz a kym vsetko nemam hotove tak nejdem spat 8-) miri x-) uz len skoro 16 dni x-) x-) x-) x-) x-) x-) ci 17? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj lom je tu? :-)
Odpovedať
kika, ja neviem ale takto o 2tyzden budem o taktomto casu uz niekde v bare na SK :-D :-D :-D :-D :-D gusti, dobre??? stale plati??? lebo ja som z toho stale nadsena ;-) ;-)
Odpovedať
ee, lom tu bola....len na skok..chudatko upratuje a pracuje.. =-)
Odpovedať
ahoj gusti tak veru aj ja som tu zase po case.... ako sa mavate? a co baska co robi?
Odpovedať
Profilova fotka
mir akoze prideme? to az tak?
Odpovedať
nieeeeeeeeee :-D :-D :-D :-D teda aj tooo :-N :-N ale s tym kostolom...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?