Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mir no jasneeee povedal...sa potesila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, tak ma pichli proti tetanu a aj zltacke A a si predstav, ze to bolo ZADARMO!!! :-. Normalne nechapem, ze v tomto blbom svete je aj nieco zadarmo :-N ale vsak to poistne, co mi mesacne strhaju z vyplaty je znacne, tak maju z coho si ubrat tych par supakov na vakcinu :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte :-) * danka tak to je super,ze si nic neplatila. Za tu tetanovku sa neplati ani u nas, mna preockovavali minuly mesiac a proti zltacke to neviem. Baby co porabate? ja pozeram romantiku, som sama doma, drahy je na zimnej firemnej party :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lil, ja sa zrovna chechnim na manzelovi. Nesli sme k doktorovi spolu, on tam isiel o 2:30 a ja 5:45, takze nas stihla ina sestricka. No a jemu obe injekcie slahla do laveho pleca a mne tetanovku do laveho (vraj to viac boli a ja som pravacka) a zltacku do praveho. No a jemu to supli vsetko do laveho a stona ako ho to boli :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ... su to proste chlapi, oni prd znesu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
No mne v jednom tyzdni pichali tetanovku aj ockovaciu vakcinu proti chripke...a obe do lavej ruky a ja ju uz ale mesiac mam nejaku chromu, sem tam nemozem riadne zdvihnut ruku co ma boli :-|
Odpovedať
Tak tvojmu manzelovi aj verim,ze ho to boli :-) ked mu v jeden den obe pichli do jednej ruky x-) ked som pohla rukou tak ma dost bolela, neviem ci mi ju nejako zle pichla ta sestricka.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak potom nic, beriem naspat. :-N ... ja zacinam pomaly citit len tu lavu s tetanovkou. Tie som mala pichnute dve, ked som bola mala a pamatam si, ze sa mi vpichy hojili strasne dlho. Vkuse som to mala zapalene a veeeelmi skarede. Dufam, ze toto take nebude :-)
Odpovedať
:) aj ja dufam,ze sa ti to rychlo zahoji ;-) x-) stale som sama doma a kukam telku, nechce sa mi spat,ale v tej telke nic normalne nieje hrooooza :-)
Odpovedať
dani, tak supeeeeeer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha dnes tu nikto nebol? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
... aj ja sa cudujem ... =-) No vcera som sa na mojom chechnila, ale dnes mi do smiechu nie je, kedze dostal z toho vsetkeho teplotu a ledva sa hybe. Normalne odisiel aj z prace, co nebol schopny pracovat. Chuda moje... :-( Jeho ofukne jemny vetrik a uz sopli... :-S
Odpovedať
ahojte :-) danka tak to je teda smola, ja som mala len trosku zvysenu teplotu ked ma zaockovali. Niekedy tak telo reaguje :-( drzim palce, nech ho to rychlo prejde ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lil, prosim ta, prave som prisla z prace a drahy si vonku v zajacikovom pyzamku fajci a ja ho tu tak lutujem, ]-(
Odpovedať
Teeeeda, tak to sa rychlo vyliecil z teploty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to teda hej... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Haloooooooooooooooo
Odpovedať
no ja som tu aj bola ale co si budem pisat sama so sebou? =-)
Odpovedať
no ako aj teraz... :-S
Odpovedať
dobre ranko vsetkym :-) sniezik sa nam chumeliiiiiiii :-D vonku to vyzera tak,ze bude cely den snezit. Bude to veelmi zaujimave,kedze cestujeme do Hrinovej :-| dufam,ze cestari to neodflaknu :-) prajem pekny dnik
Odpovedať
bre ranko..teda uz aj poobedie, co? :-) sa mate...tu zas len leje ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( lil, tak stastnu cestu a kraaaaaasny weeeekend 8-)
Odpovedať
@miriama u nas zacalo snezit o 7:45, dosnezilo o 10:50...svieti slniecko a je zima...brrr... @lil stastnu cestu :-)
Odpovedať
dievcata neviete ako dlho dopredu treba zajednat Cechovskeho?
Odpovedať
Profilova fotka
Mary, cim skor, tym lepsie ;-)
Odpovedať
staci rok dopredu?
Odpovedať
Profilova fotka
Viiiiiiiiiiiiiiiiiiikend...konecneeeeeeeeeee..uzie si ho 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Oprava: UZITE...
Odpovedať
dakujem babenky :-) dobre sa nam cestovalo do Hrinovej, normalne boli odhrabane a pekne cesty :-D prajem dobru nocku x-)
Odpovedať
cawte ciceeeeee :-) prave som dorazila z prace a weeeeekend zacinaa x-) x-) x-)
Odpovedať
**mary, podla toho aky mas datum...ale radsej si ho uz obvolaj...ja som volala rofovi 1.augusta a uz bol obsadeny na jul minimalne...a cechovsky je to iste :-)
Odpovedať
ahoj miriama, este som tu,tak ta zdravim :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?