Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
dani, mas tu este odkaz na predposlednej strane uuuplne dole.... ;-) ..ak by si nahodou prehliadla... ;-) ..ja utekam do prace.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
miri, esteze si napisala, ja som to tam fakt prehliadla ... :-N ... povodny plan bol, ze pojdem za nim do fabriky k masinam, kde sa daju robit aj nadcasy, aby sme co najskor usetrili peniazky na domcek a vypadli z tohoto hnileho Anglicka. Usetrili by sme peniaze na nafte a hlavne cas. Majo ma pracu len 5-10 minut pesky od domu. Lenze teraz zacinam vahat, ci sa chcem vykaslat na pracu v kancli a chodit do prace v bagandziach a monterkach :-S A tym padom stratit kontakt s ludmi a tym vlastne aj s anglictinou. Sice taku pracu som uz tu robila, ale ta fabrika potom skrachovala, tak som si nasla cez agenturu toto. No nic, musim si to nechat prejst hlavou a rozmyslat nad tym po dovolenke. Teraz som z toho vsetkeho strasne unavena - mrchave tmave hnusne mokre hmliste dni a tiez sme ani poriadnu dovolenku nemali uz rok. Ten zhon okolo svadby a svadba sa za dovolenku pokladat neda, tak uvidime, ci nas to vylihovanie na plazi da trochu dokopy :-)
Odpovedať
ahojte baby je tu niekto? 8-)
Odpovedať
Ahojte :-) ja som tu na skok ;-)
Odpovedať
ahojte ja len tak popri práci... Kika ako si na tom vo štvrtok?
Odpovedať
lil ahojky ako dopadli krstiny? :-) babu oki moze byt ;-) nemam nic a marek ma florbal este napis ze kedy ;-) snad sa nam to konecne podariiiiiiiii x-)
Odpovedať
no ja sa ti prispôsobím lebo ty robíš dlhšie tak napíš o koľkej by si mohla... ...už sa aj ja teším na marec-budem krstná mama :-)
Odpovedať
fajn, tak ja robim do 5 ale este chcem zbehnut domov tak co ja viem o 6 v meste, oki? a Ty vyber ze kde x-)
Odpovedať
oki a kde sa ešte dohodneme, ja pojdem asi z roboty do mesta trošku po obchodoch a potom sa niekde stretneme...
Odpovedať
ery :-) na krstinach bolo uplne perfektne x-) :-D ani sa nam nechcelo ist od nasho krsniatka,je strasne zlaty ...no na spapanie :-) dam do albumu jednu fotocku tak mozes kuknut ;-)
Odpovedať
Tak uz som pridala fotku, vidno mu tam vlastne len hlavicku ale nechcem davat celu fotku asi by mi ju admin zrusil :-)
Odpovedať
dani, ved to....k vsetkym problem pridava hodne to pocasie a potom sme depresivni aj z malickosti a co potom nejake "vascie veci",...?? tiez obcas neviem ci zmenit pracu aby som to mala lepsie co sa tyka prace alebo zostat a makat dalej tak vela, takto viac usetrime..no uvidime... ty sa teraz nestresuj, uzite si dovolenku a po nej budes mat casu a casu na stresy... :-S co to vidim a citam???? stretko??? bezomna????? ]-( ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahooj miri,...ved to bude len také malinke stretko... neboj prídeme aj na to väčšie...
Odpovedať
len aby, len aby.... ]-( :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
8-) :-D
Odpovedať
;-) sa tesim...ved uz je to coskoro x-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri a co to ty vlastne robis? ... neviem, ci si mi to uz nahodou nepisala, ale mne to proste momentalne vynechava ... :-D
Odpovedať
booooooze, uz ti to pisem stykrat :-N :-D :-D :-D no ved udrzujem poriadok takym ako si ty :-p
Odpovedať
Profilova fotka
pockaj, vyjadri sa trosku presnejsie... ved ti vravim, ze mi to vynechava ... :-D ... v poslednej dobe som uplne mimo :-S
Odpovedať
som bola v praci..... no ved cleaning officer ci ako mi to pisu
Odpovedať
Profilova fotka
miri - tak toto som ozaj bud prehliadla, alebo som to vobec necitala :-D preto robis take srandovne hodiny... ked nastupujes az po uradnych hodinach. 8-)
Odpovedať
bre raaaaaaaanko.... no tak tak :-D ale idem aj teraz a uradne hodiny ficia...ja som tam aj ked oni kavickuju a vyrehnievaju sa..robit som tam este riadne nikoho nevidela :-D :-D :-D tak si niekedy pokecame a je fakt sranda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No vidis ... my si kavickujeme a cajickujeme aj za stolom pocas celej pracovnej doby. Ze boze mame prestavku, ale tu vyuzivaju len fajciari, takze ja si tu sedkam. Dnes ale nebudem mat ani obednu prestavku, pretoze potrebujem skor odist kvoli ockovaniu na zltacku na Kubu, tak budem 'pracovat' bez prestavky :-D
Odpovedať
to poznam take "pracovenie bez prestavky" :-D :-D :-D :-D a to musite ist na to ockovanie? a ozaj....hodim ti ip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zdravicko :)
Odpovedať
no vitaaaaaaaj.... :-) baske si uz povedal, ze sa ide do DaVinci na cokoladu?? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, ziadne predpisane ockovania tam nie su, ale odporucaju na zltacku A&B a to sa hodi hocikde, nie len tam. No ale ked ta doktori chytia do pazurov, tak ti nahovoria, ze potrebujes vsetky mozne aj nemozne, len aby z teba vycucali prachy. :-S Ved aj ta zltacka nas bude stat 40 libier kazdeho ]-( No a este som zistila, ze mi skoncila ucinkovat tetanovka, co sa ma davat kazdych 10 rokov. Takze dalsia ma tu bude stat 15 libier... ;-(
Odpovedať
no pekne....ono sa to sice zda, ze to len vyvalis prachy za blbost ale nikdy nevies kde to dnes mozes chytit :-S
Odpovedať
Profilova fotka
No to ano... kolega isiel niekam na vychod - tusim do Thajska a za ockovania dal 107 libier. Najlepsie, ze isiel s kamaratom, ktory dal za tie iste u toho isteho doktora o 40 libier menej. Vraj si to dal napisat nejako cez recept cez NHS a kolega isiel napriamo od doktora. :-S
Odpovedať
no to si treba pozistovat takeho veci dopredu....tu je to vsetko na divoko... :-D :-D no idem ja...papaaaaaaaaa x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?