Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, tak ti prajem pevne nervy, ja som sa dost nanervacila len pri tej sprostej dakovnej karticke ]-(
Odpovedať
no... :-N budem ich pevne velmi potrebovat.....ale uvidime...mam uz par zaloh na nete :-D
Odpovedať
a co tu dnes? to vam kable zasnezilo?? =-) :-D :-D
Odpovedať
bru nocku teda :-N
Odpovedať
no myslim, ze som dne fakt cakala dost.,.... :-N idem ja buvat uz vazne....papaaaaaaa a kraaaaaaasny weekend vsetkym ;-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravííím, Miruska potom zasli nejake tie oznamka-navrhy na mailik - budem sa tesit 8-) ...vcera tu zacali vianocne trhy na namesti, uzasna atmoska, straaaaasne vela ludi ;-) Vsetkym VAM prajem krasny vikendik
Odpovedať
ywett, jasneeeeee....poslem....len stale to cele stoji...tak neviem =-) =-) uz su trhy??? parada, snad k tej atmoske aj sniezit prispieva x-)
Odpovedať
caffte vsetci :-) miriam, co si mi to posielala za fotku?
Odpovedať
bella, ahoj :-) no musim ti to poslat este raz..lebo ja som zabudla, ze ked v albume zmenim tu fotku, tak aj ten odkaz je na prd... :-S
Odpovedať
ahojte babenky :-) teraz sme sa vratili od nasho maleho krsniatka, ma mesiac a 14 dni a je na spapanie :-D x-) prajem vsetkym pekny vecer :-)
Odpovedať
@ywett to vazne? uz trhy? ze by uz aj u nas mali byt? asi hej...neviem...musim zistit... @lil a ja som v sobotu cumakovala na trojmesacneho stupla...som aj zabudla pracovat... @bell ahoj... som vcera zistila, ze tento tyzden musim vyrobit adventny vvenies...huhaha...neviem, ako to vsetko stihnem...
Odpovedať
cawte cice, vam vcera funogovala MS?? mne cely den vobec.. ]-( ]-( ]-( ]-( ja idem mimi ocumovat zajtra, mala som ist uz piatok ale cosi na mna liezlo tak som nechcela riskovat, ze malu nakazim..ale uz je snad dobre, som dnes prisla z mesta s plnou taskou vitaminou, tak sa ideme dopovat :-p :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj miri, mne to tu blblo dnes, ale zatiaľ to frčí... ako sa máš?
Odpovedať
ahoj babula, no mne vcera uplne cely den neslo nacitat stranku... :-| je pondlok, tak nic moc..nemam rada pondelky....a ty?
Odpovedať
tak mi teraz pre zmenu nefunguje markiza ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ja neviem..konecne mam chvilu cas si ist pozriet superstar a ono to nejde ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
no ja som s tymi pondelkami na tom podobne, ale dnes sa celkom dá...nejako sa mi podarilo naštartovať hned ráno...
Odpovedať
tak to sa mas...ja mam pondelky uplne na prd.... :-| :-S
Odpovedať
Profilova fotka
caute ani mne vcera nesla nacitat stranka
Odpovedať
jeeeeee, no caw x-) som sa bala, ze ani IP nedostanes dovtedy.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ale ja sem aj obcas chodim len nejako nie je cas vypisovat
Odpovedať
ani mne vcera neslo nacitat... :-(
Odpovedať
no este ze nie som sama..uz som chcela kricat na poskytovatela netu ]-( ]-( ]-( gusti, uz ste tam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no super :) vdaka ;-)
Odpovedať
tak som dopozerala shs a idem este skuknut ako nam ten konrad vypadol :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne ... ja ani neviem ktory to ten konrad je...a idem uz spat lebo zajtra zasa budem ako matoha papa
Odpovedať
co to nesledujes??? ja hlavne preto, ze v archivoch najdes len programy onej tej televizie a bonzacikov som uz kukla vsetkych :-D :-D :-D ..ale tak celkom ma ta shs aj bavi x-) tak utekaj, bru noc a tesim sa na vas v dec x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa zapojim - pondelky nenavidim - a vcera to bol jeden z tych najhorsich. V praci sa mi nedarilo a cesta z prace (23km - presne) mi trvala HODINU AJ STVRT. Po ceste ma este aj chytila hmla a ani sa mi nepodarilo najst gombik na zapnutie hmloviek - soferovala som ocami nalepenymi na prednom skle. Hned, ako som sa dotrepala domov, pustila som sa do takeeeeho placu, ze manzel nevedel, co ma so mnou robit :-N V poslednej dobe sa mi v nicom nedari - ani v anglictine - kokcem sa, ako keby som sem prisla vcera :-( A toto kazdodenne dochadzanie - hodina rano a hodina poobede (ak sa postasti) - mi statocne lezie na nervy. A zistujem, ze sa to vlastne ani nevyplati. Minuly mesiac som za naftu napriklad dala 170 libier. Keby som si nasla nejaku pracu v tom mestecku (nech aj v Tescu), urcite sa nam podari usetrit viac. ]-( To bol nas plan, ze si najdem pracu tam, ale ked mne tu v kancli je tak dobre... ako inak by som za vami chodila ??? ;-(
Odpovedať
achjaj ta hmla..som zazila vcera to iste,tak nemusis hovorit..som nevidela ani pod nos..byvam v takej dedinke medzi lesami tak to bola taka hororova hmla :-D babenky prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim poradte nejakeho very goooooooood fotografa na svadbicku.sice ju mam az v auguste,ale co najdem dobreho fotografa je uz na ten termin zadany :-( :-( :-( a baranusa by som len v krajnom pripade.
Odpovedať
**dani, nebud smutnucka....s tym dochadzanim mas uplnu pravdu....my sme na to rovnako uplne...len s tym, ze uz vyse roka takuto dialku denno denne dochadza Peto. Od januara sme sa mali stahovat do mesta, kde robi a jazdit som zas mala ja sem nazad, kym si nenajdem novu robotku...ale velmi som sa toho zlakla..hlavne takto v zime.... :-S tak zostavama este tu na baraku nejaky cas, ale aspon, ze sami. Danuska, skus si nieco hladat alebo sa prestahovat tam kde mas robotku ty...Majo je predsa chlap a moze jazdit on....nie? =-) **iliaska, no neviem...tych dobrych si asi uz obvolala a ja mam vlastne kontakt iba na jedneho..ale pozerala si tu na MS katalog firiem? tam ich je veeeeelmi vela:.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
iliaska, ja som mala cechovskeho - o nom si tu uz urcite pocula, je veeeeeelmi dobry, ale aj dooooost obsadeny. A taktiez aj rofo je dobry. Kontakty na nich najdes v katalogu firiem. Ale urcite je tu fotografov viac. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?