Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
cafte cice, spite??? :-o :-o :-o
Odpovedať
cice, tak tabulka hotovaaaaaaaa x-) x-) x-)
Odpovedať
ak som na niekoho ZABUDLA....SORRRRY....ale hlaste sa mi do IP ;-) ;-) ;-) VSETKY ste vitaneeeee + gusti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miruska, samozrejme ze ma napis :-) :-) :-) tesim sa :-D
Odpovedať
ahojte, miri aj mna napíš, 14. a 15. 12 mám akcie ale myslím, že v nedelu o 16.00 by som už mohla byť online...
Odpovedať
ahojte :-) presne v nedelu 16.12 ma nasa ZUSka Vianocny koncert v Dubnici nas Vahom, zacina o 15:30, trvat bude vyse hodiny. Takze vyzera to tak,ze pridem za vam ale budem urcite meskat x-)
Odpovedať
NAZDATRE BABY 8-) ;-) :-) tedaaaaa ale ste toho popisali veru neurekom, mat tak teraz cas akoze ho nemam tak si to isto precitam ale vecer mozno, tak len tak strucne lil vdaka za IP som rada ze sa darcek pacil potom daj vediet ako vam to vsetko dopadlo x-) ;-) :-) a pridi na stretko aj ked neskor neva, neboj to my ked sa stretneme nam hodka len tak nestaci takze v poho x-)
Odpovedať
dani a co keby si prisla aj Ty? alebo uz budes na Kube? :-) miri ahoooooooooooooj dik za tabulecku stretko je co nevidiet sleduj pocet keby nas bolo viac tak booknem miesta radsej :-) ywett ahoooooooooooooooooooooooj ako sa mavate? aj som Ti pisala na icq a nist, asi bol tomo x-) babu teraz cez weekend som v PP do pondelka ale potom by sme konecne uz mohli spachat nejake to kaffe 8-) lom ahooooooooooooooooooooooj ako to vidis so stretkom? pasuje datum?
Odpovedať
jankazabka jeeeej Teba som tu dlho nevidela ;-) ako sa drobcek? pridi aj Ty nech sa "nakazime" aj my ostatne x-) ;-) :-) juuuuuj tesim sa s Tebou ;-)
Odpovedať
pisem ako madar na tri krat lebo ked pisem dlhsie tak ma to uz dva krat vyplo ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
dufam ze som na nikoho nezabudla ;-) jja este mi prosim Ta pripomen ze Ti mam nieco doniest :-D x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gusti a baska vy ste sa pod zem prepadli?????? x-) x-) x-) x-) x-) x-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lom, neboj, coskoro si cizmicky obujes a budes chodit ako herecka x-) x-) x-) Ery, na Kubu ideme za necele styri tyzdne (18.12.). Inak, velmi rada by som vas videla live, ale na Slovensko ideme az 26. januara do 5. februara. Tak mozno potom x-) Kamarati ale chystaju lyzovacku, tak neviem, ako na tom budeme s casom. Ale zase potom ideme domov v aprili, kedze Majova sestrenica oslavuje 40-ku. a este sme rozmyslali skusit ist domov aj na velku noc. No ved este uvidime. ozik, neviete vlastne na kedy vychadza velka noc na buduci rok??? =-) Viem, ze neboli este ani Vianoce, ale radi by sme kupili letenky co najlacnejsie. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeemineeee.... Viem, ze hodim do placu nieco, co je trochu od veci, ale strasne ma pobavila posledna gratulacia v mojom svadobnom albume. Najlepsie, ze mi trvalo skoro cely den, pokym som pochopila o co sa tej marcelke jednalo :-N Tak kuk do albumu a nahodit usmev ;-) :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
dani :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak to nema chybu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D dost dobre 8-) :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
kika ahoj a kuk IP
Odpovedať
Profilova fotka
veru, hehehe... ktovie, ci fotograf vedel, co foti :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A k tomu este aj Majo sa tam perfektne ksichtiii - proste momentka ako sa patri :-D :-D :-D
Odpovedať
babu aj Ty kuk ;-) dani no to musel byt fakt moment ale ta foto je fakt dobra 8-) :-D x-) ;-) :-)
Odpovedať
ahojte :-) * ery: urcite dam vediet, len neviem ci sa nebude musiet krst Tobiho presunut, Ferko dnes zostal na PNke, dostal nejaku brusnu virozu,lezi s horuckou :-( :-( :-(
Odpovedať
@ery akurat dnes rano na mna drahy vysypal plan prace...ak sa zastavim 24.12. pri stedrovecernom stole, budem rada..ale asi budeme sediet pri prazdnom stole... :-( takze neviem povedat, ci sa dovalim... @danka perfektny komentar :-D :-D :-D som sa pobavila... musim ist pracovat...ty brdo... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ery, to hej ... a si predstav, ze by nebolo marcelky, co ma na to upozornila... ani sama by som nevedela :-N lil, pozor, aby si to nedostala aj ty. :-S ... takze pekne sa ustel na gauci v obyvacke, aby bacily nepreskocili na teba :-.
Odpovedať
kurnik, ved vas nestiham precitat :-D :-D :-D ale tabulocku idem akualizovat a dani, ta fotky je dobraaaaaaaaaaaa :-D
Odpovedať
lom no tak Ti zase zostane len virtualne stretko ;-) snad nabuduce, to hej veru praca je prednejsia x-) tak drzim palceky aby si to vsetko postihala ;-) dani no vidis a toto je isto jedna z mala fotiek keby mas takto studovat kazdu tak neviem neviem mas isto pracu aj na mesiac 8-) miri v poho ani ja nemam kedy ale vecer to napravim x-)
Odpovedať
ery, tak tabuleka obnovenaaaaaaaa x-)
Odpovedať
A prepačte za to volne miesto podomnou...to som slubila Ywett špeci pre nu, lebo tentokrat musi priiiiiiiiiiiiiiiiiiiist!!! prides ywettuska????? x-) x-) x-)
Odpovedať
a uz je aj vyplnene.....ywettuska ideeeeeeeeeeeeeeeeee.......priiiiiiiiiiiiiiideeeeeeeeee x-)
Odpovedať
ahojte babenky mohli by ste mi poradit vacsie priestory na svadbu s okruhlimi stolami pre cca70-80 ludi?alebo pozicanie okruhlich stolov?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj iliaska. Svadobne studio 'V siedmom nebi' stoly aj obrusy na ne poziciava mimo ostatnej svadobnej dekoracie. Baby odtial su fakt zlate a napomocne ;-)
Odpovedať
ahaaaaa...dakujem moc..lebo som aj teraz kukala albumiky a tam mate jankazabka a aj yweet okruhle stoly.asi to pozicanie by dolo uz ako z mudze.lebo moja polovicka sa zalubil do okruhlich a ze jednoznacne musia byt..no co by sme uz naspravili koli chlapovi x-) ale aj tak dakujem za tip. a o tom "siedmom nebi" som uz dost pocula.asi stoji za to sa tam ist pozriet. 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?