Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, presne tak, som ta v cervenom so striebornymi vlockami - ludom som pripominala bliziace sa vianoce. Inak, tie botasky sa mi k tomu 'bohovo' hodili :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Danka no lepsie botasky ako lodicky, nie? :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky, dovolim si jednu otazku... Aky mate nazor na salon My Lady ? Svadbu riesime na dialku, a preto mi je kazda rada dobra. Pripadne aky iny salon v Trencine s trosku extravagantnejsimi satkami. Vdaka... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj oliwf. Priznam sa, ze ten salon nepoznam a svoje satky som si kupovala, ale pockaj na ostatne babeny, tie snad lepsie poznaju. ;-)
Odpovedať
dani, no ty si dnes tusim bodovala s tou fotkou v pyzamku :-N :-D ...ty snoricka ]-( ]-( ]-( :-D
Odpovedať
ahol OLIWF :-) no ja ti tiez neporadim, ja som bola v TN len v salone Amarel..ale tu erytrea a ywett ti urcite poradia...a ja ani neviem ktory to je :-N :-x x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No vidis miri, a to ta fotka aj tak uprimne stoji za prd. :-D :-D :-D :-D :-D Ale ty si chcela vidiet, ako sa pracue v pyzamku, tak som ti ten pohlad nechcela odopriet. Vraj to chcu dat aj do firemneho casopisu.... no ostuda :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no nic, vidim, ze si uz asi isla do hajan tak idem aj ja. x-) Som doteraz upratovala ten nas 2-tyzdnovy bordel v izbe a akosi som pozabudla na cas. :-N Ty kokso - tolke handry co mame, to je neuveritelne ... hlavne ze ked otvorim skrinu, nemam si co obliect :-N ... ale to snad pozna kazda baba :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
tak este budes aj v casaku...no heeeeerecka nasa x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
nesla, som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu my ideme buduci tyzden prepabat tiez jednu izbu na satnik lebo sa nam tu toho nakopilo..no des :-N tak ideme robit dier do skrine a tam sa da taka dllllllllha drevena tyc a tam sa snad vsetko pomesti navesat..no ved potom poslem foto ak budes chciet.....ideme si totiz prerabat baracik pre nas dvoch len 8-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale ved to je len taky zdrap, co dostane kazdy zamestnanec PADI. Inak, odkedy som nastupila, som skoro v kazdom cisle (on aj tak vychadza len kazde tri mesiace :-D :-D :-D ). Prvykrat som tam bola, ked som bola cerstvy zamestnanec, dalsi krat, ked sme si spolu s kolegynkami urobili kurz prvej pomoci, ktory ponuka PADI, v buducom cisle ma byt par fotiek zo svadby (to som zvedava, co vybrali, lebo som im dala link na moj album tu na MS) a potom tam ma byt ta fotka v tom pyzame. Neviem, ci ta nemaju co davat, alebo co... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pockat, to vy ste si kupili v irsku barak? :-N :-N :-N :-N :-N :-N lebo bez toho aby to bolo tvoje, do takeho velkeho prerabania by ste sa pustat nemali =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no coment....ty budes hrdinka PADI x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne, posli potom foto ;-)
Odpovedať
ja? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved toho domceku ;-) ....
Odpovedať
jaaaaaaaj, no je vela hodin :-D :-D :-D :-D ;-( jasne...ked sa prerobi...je mozne, ze az v januari lebo 17dni z dec budeme doma.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ale si neodpisala... to budete najomnici alebo kupujete =-) ???
Odpovedať
aha..to tam asi pribudlo neskor... :-D
Odpovedať
nieeeeeeeeee :-D :-D :-D ale tento barak kde byvame uz pol roka, zostava len pre nas v podnajme :-p , lebo ostatni idu prec..dvaja o tyzden a jeden uz velmi skoro..tak si ho ideme trochu prerobit..ale len nabytok a tak...kuchynu..ziadne zasahy, ziadne prachy do toho nepojdu....ale bude to hezkeeeeeeeeee 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaaaaaaaj!!!!!! :-) Ja uz som myslela, ze su uz z vas prachaci a ze reku aj my sa prestahujeme do Irska za vacsimi prasulkami :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D No ale cica, ozaj uz do tych hajan idem, lebo stavam 6:15 - tak nech sa aspon vyspim na jednej strane :-N Tak dobru nocku a sladke snicky ;-)
Odpovedať
no jasneeeeeeee...keby som vyhrala to loto co tu je, tak kupujem barak niekde na ostrove..ale ovela juznejsie v teplucom mori..tu urcite nikdy nie... ]-( tak bru noc.....sa ti divim,, ze si tu este...ja vstavam o 9tej :-p :-p :-p bru nocku cica x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No a uz som v praci a ty este buvas urcite x-) No ale dnes si asi urobime 'early night'. Zatial sa mi sice spat nechce, ale ono to urcite na mna pride :-S
Odpovedať
bre raaaaaaaaaaanko cice :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj miruska.... :-)
Odpovedať
ahoj anuska x-)
Odpovedať
Profilova fotka
.... uz to na mna prislo ..... :-( :-( :-( :-S :-S :-S btw - dobre ranko 8-)
Odpovedať
neboj dani, ja som zas nemohla vstat..som bola hore do druhej alebo aj viac...som pozerala superstar a este aj rozhodnutie.. 8-( 8-( 8-( tak sup kavu ak ti pomoze, mne teda nie, a snad sa rozbehnes...a viac neponocuj :-D :-D :-p pa, utekam do prace, :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ved ma nebav a nebudem ponocovat ! :-N :-D :-D :-D Skoda, ale ja kavu nemozem. Ked sme s Majom zacinali spolu chodit, mal raz babku v nemocnici a spal teda sam v jej dome. No a zavolal mi, ci ho nepojdem aj s kamaratmi navstivit tam, lebo ze sa nudi. Tak sme sli a Majo nam vsetkym uvaril kavu. Neviem, ci bol tak zalubeny, ale urobil nam takeho smrtaka, ze mi porad z toho zostalo spatne. Kavu som ale dopila, ale ked som zbadala, ze usadenina z kavy siahala skoro do stvrtky kavy, mala som vsetkeho dost. No a odvtedy nemozem pomaly ani capuccino. Proste ma zacne oblievat studeny pot a trasiem sa :-S
Odpovedať
ahojte baby :-) miri a co hovoris na rozhodnutie Superstar ? ja som nestastna,ze Marcela vyhodili :-( dufala som,ze Konrada vyhodia, je z nich uplne najslabsi ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?