Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Maaass???
Odpovedať
maaaaaaaaam x-) x-) x-) x-) teeeeeeeeeda ywett, ty si bola krasne oblecena... ;-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem.. ;-) len skoda, ze sme sa nepofotili viacej :-( , ale vsak ideme na recepciu, vecierok, ples..tak bude dost prilezitosti... :-N ...dobru nocku Miruska, je letiiiiiiim
Odpovedať
jasne, neboj....este sa pofotis a pofotis ;-) ;-) ty nasa STAR x-) bru nocku Ywettka, krasny weekendik s Tomaskom ;-)
Odpovedať
a kto tu este buntosi? =-) ci zas sama, co... :-S :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tu ale ty uz asi nie ze? :-)
Odpovedať
aaaaaale, co by nie x-)
Odpovedať
gustsi, ty si mi uz zdrhol??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nezdrhol zaspal :-)
Odpovedať
jaaaaaaaaaj, ty spachtos :-D :-D :-D
Odpovedať
miri zase nova fotecka???? =-)
Odpovedať
ja som vedela, ze ma sprdnes :-D :-D :-D :-D a co tu porabas??? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a neboj Kika, ked budem mat svadobnu, tiez si tu vycapim tu NAJ a potom uz nebudem menit 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jej, Miruska pjekna photo :-)
Odpovedať
ywett, avoj :-) dakujeeeeeem x-) to nas fotil nas druhy fotograf svadobny...v nedelu ked som prisla zo stretavky z TN 8-)
Odpovedať
ako sa mas mojka? aky bol weekend? x-)
Odpovedať
ahoj miri :-) len som sa sem mrkla,ci tu niekto este je :-D teraz skoncila Superstar x-) dnes sa dalo na co pozerat aj co pocuvat x-) :-)
Odpovedať
ahoj..no sa tesim..uz len cakam kedy to supnu do archivu x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miruska aky druhy dvorny fotograf? hm? Posli nejake fotecky, co nafotil x-) Vikend kratky :-( , teraz pracujem ]-(
Odpovedať
ty nam teraz pracujes?? no pekne...si nadbiehas tyzden? ;-) no mame fotografa na profi fotky a kostol..a potom uz na zabavu do rana ineho..kamosa :-)
Odpovedať
on foti na pokeci live...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak posli kamosove foto, co vas fotil.. ...dnes som aj v praci nakukla...zajtra som off
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby jagy x-) Unavena som z tohoto pocitaca az no. Prerabala som cely svadobny album - pridavala som tam nieco ako vodotlac a bola to veru riadna drina. :-S No a este zajtra ma caka uprava pripravneho albumu 8-)
Odpovedať
oki, ale to fotil asi len tri fotky...ale poslem... cav cica :-) ty sa ale narobis manualne :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no to veru ano :-D :-D :-D
Odpovedať
a boli cele telo, co?? :-N :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to veru hej, hlavne zadok :-S - sedim na takej blbej tvrdej klasikus stolicke. A dokonca som bola do toho taka zazrata, ze som nemala cas ani napit sa. Huba sa mi cul cela lepi.. :-D :-D :-D :-D :-D Normalne som dehydrovana... ako krupica ... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
tak to poznam..ked sa tu do niecoho zavrtam takk mi aj cerstvo uvareny cas stihne vychladnut :-N :-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to s tym cajom je u mna normalne - v robote som zvyknuta na studeny caj alebo capuccino x-)
Odpovedať
tak to ja si potom idem uvarit fresh alebo nepijem..a tak potom dopadam....tiez huba zalepena... :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?