Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
ahoj jania ;-) dakujeeeeem, to som zohnala tu v Irsku x-) len mi chybaju nausnicky este :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, to som si mohla mysliet :-) neboj zozenies, aj ja sa chystam najprv zohnat korunku a potom zbytok
Odpovedať
no ved kde inde :-N :-D :-D :-D ja som kupila hned aj nahrdelnik ale nausnicky nemali...mali aj na ruku a prsten ale to neviem ci chcem...ale to sa da dokupit neskor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je jasne, nezavadzal by ti tam ten prstienok, ci asi myslis na druhu ruku co :-D
Odpovedať
no prave..preto som ho nechcela.... :-N :-D
Odpovedať
cawte kocky je tu niekto???? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
...teraz jaaaaaaaaaaaaaaaa... ;-)
Odpovedať
a vcul uz aj jaaaaaa 8-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jej, konecneeeeeeee sme sa tu nasli 8-) , pohare su uzasneee...fakt..sa tesikujete?
Odpovedať
jeeeeee, no veru x-) x-) x-) x-) x-) x-) akurat varim cestovinky pre polovicku, lebo hranolky k masku sa mu od obeda zunovali, tak musim urobit zmenu :-N :-D :-D :-D ale uz su aj hotofka x-) no ja sa veeeeelmi tesikujem a nastastie sa pacia aj Petovi, tak sa tesikujem o to viac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A podarila sa ti ta omacka???? Ako dopadla???
Odpovedať
ani sa nepytaj... :-p :-p :-p :-p fantastische :-D :-D :-D :-D este teraz som si z nej odjedala kym nepride peto, lebo on ju dokonci urcite.. :-D :-D :-D :-D vyborna...my sme do nej hodili hned aj uz urobene kuracie kusky...no mnam mnam :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No ja tiez take omacky mozem :-p ...pocuj, ja som nevidela tu panoramu izby :-( :-|
Odpovedať
sme my ale cice mice mlsnice :-D :-D :-D nevidela si ju? tak pockaj, ju tam este raz hodim na chvilu...to bolo len tak zo srandy.....lebo sme teraz v jednej izbe so vsetkymi vecami ale od januara mame barak pre seba cely tak to bude vypadat uz trochu aj kulturnejsie :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No cakam - tesim sa... ...prave som dopapala " Happy Hippo " toho hrosika, mnaaaam
Odpovedať
Profilova fotka
Videlaaaaaaaaaaa som, je predsa krasna, velmi utulna...tam mate krb?
Odpovedať
no neviem ci krasna, skor precpana..ale to uz dlho nepotrva....o 2tyzdne prerabame 8-) x-) x-) x-) x-) x-) jasne, mame tu krb..uz len kupit sietku,aby iskry nelietali a mozeme romantikovat o zabitu... :-N :-D :-D :-D ved zajtra rano ho ideme zhanat na "blsak" tak drz palce ;-) tak ty vypapavas hrosika??? no hezkyyyyyyy :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ale je utulna...no krb v izbe aka romance, tak supeeer...aj my sme mali v Tatrach :-N a mame u nasich..do noveho bytiku sme ho nedali, i ked drahy presadzoval 8-) ...tak drzim paste, aby ste na blsaku zohnali, daj potom vediet.. No veru stale jem a nepriberam :-(
Odpovedať
utulna je...len je tu toho uz moc....chcem si aj nejak zoladit veci ale teraz sa neda..ale ked budeme sami, budeme mat aj viac skriniek tak to uz bude super..ale to bude az tak vo februari..lebo teraz od dec zostavame este traja ale len tak na 2mesiace....takze az potom to bude COOOOL :-D ..no len koli tomu blsaku musim vstavat skoro a zas sa nevyspim..no co.. :-S neboj, daj si poriadnu cokoladu, nie jednoho hrosika...to telo ani nevie, ze malo nieco..
Odpovedať
Profilova fotka
...vsak som mala veceru aj palacinky :-) to sa neboj 8-) stale papam :-D Teraz si pozeram foto z divadla a zistila som, ze my s drahym sme sa spolu ani neodfotili :-( Kedy vstavas?
Odpovedať
palacinky???? fiiiiiiha, tak tie musim aj ja stihnut este tento weekend, lebo od pondelka mam zas dietu....
Odpovedať
bola som to pevovi ohriat....lebo ked navarim a je teple, tak nepride a takk to musim o 20min cele zohrievat ]-( vstavam rano...no o osmej asi... :-(
Odpovedať
ved neva, mne mozes poslat aj kde si sama x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nie som ani sama, len s kolegynami
Odpovedať
no vidis...tak sup.. x-)
Odpovedať
ty si mi zdrhla? =-) :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Nezdrhla, este som tu..ale uz planujem utek.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
...poslem teraz rychlo na mail foto s kolegynami,oki?
Odpovedať
no ja som to vycitila, ze sa mi snazis zdrhnut ]-(
Odpovedať
jasneeeee,,,, tesim x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?