Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja sa pripájam :) my sa berieme 8.9.2012, a ešte nemáme nič :D :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
má tu niekto vôbec deň D 29.9. ešte som nevidela nejakú budúcu nevestičku s rovnakým dátumom ako mam aj jaa
Odpovedať
Profilova fotka
náš termín je tiež 8.9.2012. Neboj eninka27 ešte máme čas, stačí to začať vybavovať až začiatkom budúceho roka :-D
Odpovedať
Ahojte, náhodou nika19918 na 29.9. 2012 určite nie si sama ;-) aj my máme tento termín :-) Svadba bude v Lučenci...
Odpovedať
Profilova fotka
@icewomen úžastné, takže čo ja viem sme už 3 vaav :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky! Dnes sme boli konečne matrike, tak sa k Vám pripájam s dátumom 1.9.2012. Dúfam, že prípravy pôjdu tak hladko ako dnes - vybavili sme matriku a aj vysnívaný hotel mám predbežne objednaný. Ešte zohnať dobrého fotografa a do leta mám s prípravami pokoj :-)
Odpovedať
Ahojte už sme 4, my máme tiež termín 29.9.2012 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) My planujeme 8. septembra a zatial mame salu, kameramana a DJ...a v hlave mam uz aj vyzdobu...:))
Odpovedať
Profilova fotka
@misiatko251 o chvalabohu, už som sa nalakala, že som mimo :D dakujem , tak super, potom pošli nejaké inšpi , nech viem o čo ide :D
Odpovedať
Profilova fotka
@1smolinka1 o jemine, ved nestresuj nááás :D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, chcem sa opýtať, zajtra ideme na pohreb, mojmu snúbencovi zomrel starký ... btw. aby som nezabudla, už 3 dni som šťastne zasnúbená :) , no ale k otázke.... zomrel mu starký a zajtra ideme na pohreb..... v septembri ked planujeem svadbu este nebude rok, ako to vsetci tak, ze rok smutok.... myslite, ze je to ok, ked to bude menej ako rok? Dakujem za kazdy nazor
Odpovedať
Ahojte aj ja sa pridavam k vam.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@eninka27 Ahoj, myslim, ze to nevadi ze este neuplynie rok od pohrebu. Ina situacia by bola keby ste sa brali o mesiac alebo o dva, to je uz na zamyslenie. Ale podla mna necely rok je v pohode. Na pohrebe si vsak mozete nanho spomenut.... moj nazor.
Odpovedať
@eninka27 Môžeš sa vydávať,to platí iba v tedy ked ti umrie niekto veľmi blízky ako mne. U mna je to iné, zomrel mi švagor, rok som musela čakať, teraz pred vianocami minulý rok zomrel, chcem to povedať až v Januári, že sa berirme v Septembri, to bude skoro 2 roky skoro po jeho smrti.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, aj ja mám jednú otázočku, keď máme svadbu v septembri, treba ísť už teraz do kostola sa opýtať predbežne na volné časy alebo stačí až tak po novom roku?Svadba bude v Strečne, je to taká väčšia dedina pri Žiline, tak teraz neviem či to nebude až moc skoro sa ísť pýtať. Eninka27, pozri si môj album tam sú nejaké inšpirácia. A ohľadom toho pohrebu, si aj ja myslím, že to vôbec nevadí. Kľudne sa môžeš pripravovať na svoju svadbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
1smolinka1, ak sa smiem opýtať akú výzdobu chceš mať na svadbe?Chceš si ju robiť sama alebo dať nejakej agentúre?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
dievcata a ma niektora z vas svadbu 15.9. lebo my ju planujeme prave na tento datum :-) ale neviem ci nam ju pan farar dovoli =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@misiatko251 Ahoj :) no na vyzdobe mi dost zalezi, tak nieco dam spravit agenture a nieco si budem robit sama...take detaily, aby to bolo vsetko podla mojich predstav...:) a ty to ako?
Odpovedať
Profilova fotka
@eninka27 nestresujem :) ale u nas su dobri kameramani a DJ obsadeni aj 2 roky dopredu...teda na maj a september, lebo to su najvytazenejsie datumy na svadbu...
Odpovedať
Aj ja som chcela najprv tento deň 15.9., je to krestanský sviatok Sedembolestná Panna Mária, tak som to o týždeň posunula.
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka smúbencov starký už bol aj staručký celkom, mal 83 rokov a vcera na pohrebe sme sa to jeho rodiny pytali, tak povedali, ze ten september je ok, on by bol stastny
Odpovedať
@eninka27 tak to je super, že vám toto povedali.
Odpovedať
@nika19918 ahoj nika :-) my mame taky isty termin ako vy :-))
Odpovedať
Profilova fotka
@tejuska aj my mame termin 15.9. a trosku sa obavam toho sviatku, ze nas nebudu chciet zosobasit, ale tak dufam, ze to nebudu brat az tak tragicky, este sme neboli v kostole, ale ked pojdeme tak asi s malou dusickou...bo ja uz by som termin nerada prekladala, kedze sme ho uz raz menili kvôli kameramanovi :-|
Odpovedať
tak aj my mame 29.9. :)) a este nemame vobec nic zajednane..vsetko az po novom roku..
Odpovedať
Profilova fotka
@miriam160 no ja mam den pred terminom narodky tak je to vinimocny datum a dufam nas zosobasia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tejuska no super, tak to budete mat viac dôvodov na oslavu :) kedy sa chystate zajednat kostol? my pojdeme asi cez vikend, tak uvidim co nam povedia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janka2407 @nikusssa @ga10bca5 baby som stastna,som nevedela ze nas je tolko :-) :-) co vas oslovilo na ze prave tento datum je nas den D?
Odpovedať
Profilova fotka
1smolinka1, presne aj mne záleží dosť na výzdobe, tak som si zajednala jednú pani na výzdobu.Poradila mi ju kamoška, kt. má s ňou skúsenosť a povedala že je fakt dobrá. A dokonca mi urobí aj kystky pre hostí aj pre ženícha. Tak aspoň s týmto nebudem mať žiadnu robotu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?