Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
@bliss71 kostol, miestnosť pre hostinu, fotograf, kameraman, výzdobu začínam riešiť, pierka mám objednané, alkohol mám iba dve fľaše kúpené, ostatné budem riešiť až v januári, ešte musím Dj ostatné má čas
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem ci sa mam pripajat do tejto debaty... nie len ze mam stresy z diplomovky, este ma stresujete s pripravami v takom predstihu :-D ved vy uz tu mate povybavovanu polovicu svadby hehe....my mame termin 15.9.2012 v Holici a zatial mame len kameramana a fotografa. Najlbizsie sa chystam hladat nejakeho dj, alebo skupinu alebo proste niekoho kto nam zabezpeci poriadnu zabavu :-) Je tu ozaj niekto zo Zahoria c vie odporucit nejaku hudbu? :-|
Odpovedať
@miriam160 Skús duo yamaha z Letničia.
Odpovedať
Profilova fotka
@veronikatt ako ten neprijemny pristup si mala na mysli v zempline?lebo ak ano,tak ja som sa tam stretla tak isto s velmi neprijemnou komunikaciou,uz som skoro myslela ze sa otocim na podpetku,ale je to moja jedina moznost,potrebujem hotel pre hosti zo zzapadu....takze...co uz...datum 15 september ::)
Odpovedať
Profilova fotka
@tanta84 aj ja mam cerulu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tanta84 ja napriklad nemam kameramana...a ani nechcem...video uz ozera malo kto...
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj miriam160 nie si sama čo nemáš ešte skoro nič vybavené.Ja som na tom podobne.Svadbu máme 8.9.2012 a mám vybavenú sálu, kameramana fotografa a dj, to je všetko.Ostatné sa chystám vybavovať až na budúci rok.Neboj času máme ešte dosť
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, tak ani ja tu nemozem chybat :D 15.9.2012 - uz sa neviem dockat <3
Odpovedať
Profilova fotka
to ani ja, už len dni odpočítavam
Odpovedať
Profilova fotka
@misiatko251 @miriam160 baby ja som na tom takisto, zatiaľ iba sálu a skupinu máme na 100%....s kameramanom máme stretko na budúci týždeň, tak dúfam, že ho zajednáme a máme s tým pokoj, je ochotný nám zrobiť aj pár fotiek, tak uvidíme podľa ceny a samozrejme kvality práce....a potom do konca roka ešte za farárom, a zbytok budúci rok :-)
Odpovedať
@zuzike6 ja to iste co ty, teraz este zhaname Dja. Ostatne az po novom roku. Vlastne neviem s cim potom zacat?? Asi so svadobnymi satami?? co myslis?
Odpovedať
Profilova fotka
veď práve po novom roku tiež neviem čo skôr robiť, čím skôr začať.Asi tie svadobné šaty budú najskôr
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som dnes horko - tazko vybavila p. farara cez telefon
Odpovedať
fuuha... zacinam mat z toho stresy... ja este nemam ani potuchy o sale... :( Strasne som chcela Zitnanskych, ale su na nas rozpocet az prilis drahi :( Tak zhanam nahradu... Neviete niekto o nejakej schopnej sale v okoli RK? A sikovnom kameramanovi a fotografovi?
Odpovedať
@jarusmischo mam ten isty problem ako ty :-) tiez by som na to potrebovala sluhu a hned niekolko ;-) hoci sa na to tesim.. len vsetko povybavovat je fuska.. :-( my planujeme tiez 8.9.12 a este nic nevybavujeme, len pozerame na nete..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pripájam sa, náš termín je 22.9.2012, chceli sme 15.9.12 ale berieme sa na radnici a mesto neuvoľnilo termín na 15teho :( ja mám zatiaľ DJa :) sálu zháňame, šaty som bola skúšať s kamarátkou, ktorá má termín 8.9.12 a všade nám povedali aby sme prišli v marci 2012, že budú nové kolekcie, tak neviem... a mám už kúpené asi dva mesiace topánky, na tie som trošku úchylná :) teraz vyberáme obrúčky, na tie pôjdeme asi do Serede.
Odpovedať
@rommynka ahoj najako skoro také vecy ako šaty ,topánky. Ja mám tiež tento deň ako ty a mám kostol, miestnosť pre hostinu (club), fotografa, kameramana, tiež sa neviem dočkať už som si objednala pierka pre hostí, ozdoby na fľaše, nejakú výzdobu.
Odpovedať
Profilova fotka
@misiatko251 ja som dnes behla do jedneho svadobneho salonu - odkial si myslim, ze budem mat na 99% saty kedze vzdy ked chodim okolo toho salonu tak len slintam hehe a tetuska mi povedala, ze mi uplne staci prist niekedy v maji, bo po novom roku dostanu novu kolekciu a tu budu doplnat este v priebehu maja...takze saty zatial odkladam...co som aj celkom rada, ze nemusim tak skoro, bo som z tych, co by som si niektore vybrala a potom na ne stale myslim a prestanu sa mi uz pacit :D
Odpovedať
Profilova fotka
@iwilion ja som tiez chcela Zitnanskych, ale ta cena ma posadila hlboko hlboko do stolicky :D :D :D ale maju krasnu robotu...potom som este rozmyslala nad manzelmi Suchymi ale tí su z Banskej Bytrice a to som si tiez rozmyslela....nakoniec mam kameramana tu zo Zahoria, ma tiez celkom peknu robotu a fotografa Zdenka Romana :)
Odpovedať
Profilova fotka
@radeno Duo Yamaha? pustala som si ich ukazky ale nejak ma nepresvedcili :-S
Odpovedať
@miriam160 Ešte je v Senici kapela Lux, alebo na Myjave napr. Duo Kamasi.
Odpovedať
Profilova fotka
miriam160, aj mne bolo povedané v jednom salóne, že začiatok roka dostanú nejaké nové kolecie šiat, že mi úplne stačí tak vo februári až v marci prísť a že to si určite niečo vyberiem. Ale keď som videla koľko šiat sa mi páči tak to vidím že budem musieť zobrať všetky kamošky so mnou aby mi poradili. Ozaj baby ako to vidíte z rozpočtom na svadbu? Mi budeme mať tak 100 ľudí a vôbec neviem koľko to všetko vide, či bude stačiť rozpočet do kopy 3000 €? Poraďte. Ďakujem
Odpovedať
@misiatko251 Ja mám 50 ľudí 3000 - 3500 eur. Hlavne záleží čo všetko chceš mať a kde to chceš mať, čí chceš mať kameramana, fotografa, DJ alebo kapelu....
Odpovedať
Profilova fotka
@misiatko251 urcite zalezi od narocnosti a od kazdej jednej veci, ktoru tam budes chciet mat....ale myslim si, ze ak budes mat kameramana, fotografa, hostinu v restauracii a 100 ludi, tak sa do rozpoctu 3000 EUR nezmestis (ak teda pocitas, ze dokopy cela svadba vratane zenichovej strany ma tolko vyjst)
Odpovedať
@renka1259 Ahoj aj my sme sa dohodli na 8. septembra :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2121 ano v Zempline, mám šťastie, že som mala možnosť to presťahovať inam....myslím svadobčanov :))) a aj hostinu, síce budú svadobčania ubytovaní kade tade, ale čo už... :) my potrebujeme ubytovať cca 70 ľudí...všetci ma však presviedčajú, že to bude ok, tak sa tým už netrápim :) ale akože prístup pani majiteľky/prevádzkarky alebo čo to bolo bol fakt hrozný, nechutný, arogantný....no des :)))
Odpovedať
Profilova fotka
no presne aj ja som mala ten isty problem,ze nejaka rececna ci co to bolo...nemily pristup,pozerala na mna ako na zjavenie...ako na chuderku...a popri tom su to nemale peniaze,nekupujem si ponozky ale platim svadbu a hotel...co je skoro 2500 eur...len jedlo a hotel...nevravim o vyzdobe a navlekoch na stolicky,co je dalsich 400 eur...ako naozaj neviem...poinformujem sa aj o niecom inom...no ja som uz krepla zaplatila zalohu a az potom mi povedala ze zmluva az na buduci rok...najprv som netusila preco a kedze som mala nejake zdr.tazkosti a lezala som v nemocnici nejak ma to netrapilo...az ked sme sa vratili domov(zijem mimo sk)tak mi doslo,ze asi preto ze mi chcu zdvihnut mozno ceny alebo neviem co...urve ma a tiez potrebujem hlavne hotel...a pred vcerom ma napadlo,ze to som mohla mat radsej na dargove a spali by na studnickach...ach joj...
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem baby, ja som si tiež myslela že je to málo, vy ste mi to iba potvrdili. :-D
Odpovedať
Ahojte pridavam sa k 29.9.2012 .-) my nemame okrem zaplatenej zalohy na salu nic, stale mam pocit, ze mam cas po vianociach vybavovat. Svadba bude na dedine, takze aj na farara je este cas. Rozpozerala som sa ale po kameramanoch a DJoch a z tych cien mi je zle...takze odkladam na novy rok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina139 myslis, ze po novom roku sa znizia? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?